Baş Tacım 106.Bölüm Fragmanı – 14 Ekim Perşembe

Baş Tacım 106

Archana HAMİLE!

Baş Tacım 106.bölüm özetinde Vaishu yolda Darmesh’i gördüğünü düşünür. Ardından Madhuri’ye aynı yolda rastlayınca Madhuri’ye güvenmediğini söyler. Archana, Madhuri’nin tarafını tutar. Ajit ve Manav’ın da arası açılır. Manav da Ajit değil Shibu’ya inanır. Manav ve Arçu bu kez yanlış kişilere mi inanıyorlar? Tüm bu soruların ötesinde ise çift yeni haberle havalara uçacak. Baş Tacım 106.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Manav ve Arçu, Savita için bir oyun planlarlar. Manav annesine altın kolye almış ve ona uzatıyordur. Arçu odaya girer ve bu kolyeyi kendisi için istediğini ama parası olmadığını söyleyerek annesine nasıl alabildiğini sorar. Manav ve Arçu kavga ediyormuş gibi yapar. Arçu kolye onun olmazsa onu parçalayacağını söyler. Savita ise yine tepkisiz kalır. Manav kolyeyi annesine uzatır ve odadan çıkar. Plan istenildiği gibi gitmemiştir. Eski Saita olsa altın kolye görünce gözleri yuvalarından çıkar ve ona şarkılar söylerdir.

Manav ve Arçu, Savita’nın daha sonra kolyeye uzandığını görürler. Bu an için bile ikisi çok mutu olur. Ajit ve Manav’ın arası kumar meselesi yüzünden gerilmişti. Shibu ektiği nifak tohumlarından memnundur. İkisinin arasını açmıştır. Ajit ise pişman olmuş ve Maav’dan özür dilemeye gelmiştir. Yaptığı hatanın farkında olduğunu ve onu affetmesini ister. Manav bu tarz meseleleri uzatan biri değildir. Aralarındaki buzlar erir.

Ama daha sonra Manav bankaya yatırılan paranın eksik olduğunu görür. O parayı Ajit’den yatırmasını istemişti. Ajit ise işi olduğundan o görevi Shibu’ya vermişti. Shibu ise eline geçen bu fırsatı değerlendirip çaktırmadan da Ajit’e imzalattırıp paranın üstüne konmuş gibi gösterir. Ajit ve Shibu arasında gerilim yaşanır. Bu gerilimde ise Manav Shibu’nun tarafındadır. Ajit defalarca kendini açıklayıp yapmadım dese de Manav inanmaz. Ajit pişman olacağını söyleyerek oradan uzaklaşır.

Vaishu yolda yürürken bir adamın hızlı hızlı koştuğunu görür. Bu adamı Darmesh’e benzetir. Bu dizilerde de yolda gördükleri adama bir türlü yetişemezler. İlla birine çarpıp gözden kaybederler. Vaishu gözden kaybedince Madhuri ile karşılaşır. Adı gibi emindir. Madhuri, Darmesh ile buluşmuştur. Madhuri’ye güvenmediğini arkasından i çevirdiğini söyler.

Malohar gizlice geceleri işe gitmeye başlar. Bunun için uyuduğu yere yastık koyup kendisi yatıyor imajını verir. Bunu da başarır. Soluchana bunu fark etmez. Archana gece yarısı Sachin’in ağlamasına uyanır. Savita derinden uyuduğu için çocuğun ağlamasını duymaz. Archana alıp çocukla ilgilenir ve birlikte uyuya kalırlar. Sabah uyandığında Savita, Sachin’i yatakta göremeyince endişelenir. Archana’nın yanında görünce kızmaya başlar. Bu çocuktan uzak durmasını ister. Archana, Savita’dan azar işittiği için mutludur.

Baş Tacım 106.Bölüm Fragman Özeti Devam Ediyor

Soluchana ve Vaishu evdeyken Madhuri ve Archana çıkagelir. Archana kız kardeşini azarlamaya başlar. Madhuri’nin kendi yanlarında olduğunu ve neden ona güvenmediğini sorar. Vaishu ona güvenerek bir hata yaptığını şimdi ise gerçekleri görebildiğini söyler.

Archana annesine dönüp Vaishu’nun yolda Darmesh’e benzeyen birini gördüğünü ve aynı yolda da Madhuri’yi gördüğü için ona güvenmediğini söyler. Archana ise Vaishu’ya dönüp sana neden inanayım diyor. Vaishu ablasının sürekli Madhuri’ni tarafını tutmasından rahatsızdır. Archana bunu insanlık için yaptığını söyler. Madhuri hamiledir ve kimsesi yoktur der. Vashali, Madhuri’nin hamile olduğunu duyunca ağlamaya başlar. Madhuri artık dinleyemeyecek kadar incinmiş hisseder ve odasına gider. Madhuri de Arçu’nun omzunda ağlar.

Soluchana kızıyla konuşmayı dener ama Vashali Archana’dan çok sıkıldığını söyler. Sürekli kendini haklı gördüğünü söyler. Manav’ı bile Shravani’ye bıraktığını kendisinin öyle biri olmadığını söyler. Archana odaya girer ve Vashali’nin şüphelerini gidereceğini söyleyerek onu zorla dışarı götürür. Archana, Vaishali ve Madhuri polisle birlikte duruyorlar. Archu polise, Vaishali’nin Dharmesh’i gördüğünü düşündüğü yerin burası olduğunu söylüyor. Sonra etrafta Darmesh’in fotoğrafı gösterilerek burada görülüp görülmediği sorulur. Gören çıkmamıştır.

Vashali ise yoldan geçen bir adamı durdurarak kendisini ve Madhuri’yi dün burada görüp görmediğini sorar. Adam sürekli bu yolu kullandığını ama onları görmediğini söyler. Vashali ise şimdi eşit oluklarını bu durumun hiç bir şeyi kanıtlamadığını söyler.

Vashali, Darmesh’in annesini ziyarete gider. Kadın Vashali’yi gördüğüne çok sevinir. Vashali, Darmesh’den haber alıp almadığını sorar. Önce kadın sonra anne olduğunu söyleyerek Vashali’ye tam destek olduğunu belirtir.

Savita, Sachin ile birlikte pazara gelir. Sachin kendi başına yürümeye başlar. Arçu ve Madhuri de oradadır. Arçu çocuk ağlama sesi duyar ve Sachin’e benzetir. Arçu sesin geldiği tarafa bakınca hayatın en unutulmaz anına tanıdıklık edecektir. Sachin yolun ortasında yürüyor ve araba geri geri gidiyordur. Sachin küçük olduğu için sürücü Sachin’i fark etmiyor. Savita da dönüp baktığında bu korku dolu manzara karşısında Sachin’e bağırıyordur. Archana koşup Sachin’i yakalar ve onu son anda kazadan kurtarır. Savita bu korku dolu olaydan sonra bile Arçu’ya Sachin’i kucağına aldığı için bağırır.

Baş Tacım 106.Bölüm Fragmanı – 14 Ekim Perşembe Günü Neler Olacak?

Baş Tacım 103.bölümde Ajit ise son yaşanan olaylara çok içerlemiştir. Evdekilerde Ajit’in durgunluğunu fark eder. Ajit dayanamaıp ailesine durumu anlatır. Vandu Manav’ın kocasına nasıl inanmadığına şaşırıyor. Rasika ise Maav’ın ikiyüzlü olduğunu sonunda ortaya çıktığını söyler. Rasika Manav’la konuşmaya gider.

Madhuri ise kız kardeşiyle arasına girdiği için Arçu’dan özür diler. Arçu kız kardeşleriyle sürekli arasında böyle yanlış anlaşılmalar olduğunu ve çözüldüğünü söylüyor. Vashali’nin de gerçekleri görüp Madhuri’yi affedeceğini söyler. Archana’nın birden midesi bulanır. Bunlarda midesi bile bulansa hastaneye koşuyorlar. Doktor Arçu’nun hamile olduğunu söyler. Arçu’nun yüzüne kocaman bir gülümseme yerleşir. Madhuri de mutlu olmuş görünüyordur.

Arçu Manav ile buluşmak için hemen onu arar. Manav meşgul olduğunu söyleyerek telefonu kapatır. Arçu tekrar arar. Manav neden üstelediğini çok meşgul olduğunu tekrarlar. Arçu gelirken çiğ mango almasını ister. Manav’ın kafası karışarak telefonu kapatır.

Manav ve Shibu, yeni bir iş kolu düşünmeye başlar. Bunun için Manav, Satish ile konuşmaya karar verir. Shibu daha sonra telefonda Darmesh’e durumları aktarır. Ajit ve Manav2ı arası bozulmuş şimdi sıra Satish’e gelmiştir.

Arçu yeni sari giymiş ve aynanın karşısında gülümseyip duruyordur. Manav’a nasıl söyleyeceğini düşünür. Manav ise çoktan gelmiş onu izliyordur. Manav ona neden gülümsediğini sorar. Arçu utanmaya başlar. Manav kendisiyle ne konuşacağını merak ettiğini söyler. Arçu nasıl söyleyeceğini bilmediğini söyler. Karşısına geçip çiğ mango yemeye başlar. Arçu kimlerin çiğ mango yediğini sorunca Manav durumu anlar ve çığlık atıp zıplamaya başlar. Arçu ve Manav çok mutludur.

Varsha ve Vaishu alışverişe çıkmıştırlar. Vaishu’nun kafası dalgın olduğundan Varsha neler olduğunu sorar. Vashali ablasının Madhuri’ye inandığını ama kaç yıllık kocasını yolda tanıyıp tanımayacağının sorgulandığını söyler. Vaishu, Varsha’ya yakınırken yanlarından Darmesh geçer.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.