Baş Tacım 105.Bölüm Fragmanı – 13 Ekim Çarşamba

Baş Tacım 105

Savita Dileniyor! Varsha Yetim Çocuklarla Birlikte!

Baş Tacım 105.bölüm özetinde Savita dilencilik yapmaya başlayacak. Varsha günlerini yetim çocuklarla birlikte geçirecek. Arçu ise Savita’yı iyileştirebilmek için doktorculuğa girişecek! Baş Tacım 105.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Rasika, Ajit ile birlikte Deskmukh ailesini çekiştiriyor. Vandu yanlarına gelir. Rasika, Vandu’ya annesinin evinden erken döndüğünü söyler. Vandu da Arçu’ya olan güveninin sonsuz olduğunu onun her işi halledeceğini söyler. Rasika ise Archana’nın o evden atılacağı günü dört gözle beklediğini ifade eder.

Vaishu ve Soluchana mandire giderler. Soluchana telefonda Arçu ile konuşur. Evdeki huzursuzluk ve Savita’nın sağlığı için dua edeceğini söyler. Soluchana ve Vaishali biraz ilerledikte sonra şok edici bir manzarayla karşılaşacaklardır. Savita yerde oturuyor ve insanlar ona para atıyordur. Savita uzaktan dilenci gibi görünüyordur.

Soluchana hemen Arçu’yu arar. Manav ve Arçu gelir. Uzaktan yorgun görünen Savita’nın halini görünce hepsi çok üzülürler. Manav koşup annesine gider. Burada ne yaptığını sorar. Savita’nın aklı başında değildir. Oraya nasıl geldiğini de bilmiyordur. Manav Savita’yı uzaklaştırmaya çalışır ama Savita kalmak istediğini kimseye ihtiyacı olmadığını vurgular.

Malohar da bankaya gider ve kredilerin son durumunu sorar. Kızının düğünü için çektiği paraların taksiti geçmek üzeredir. İhbarlara uymazsa evi elinden gidebilecektir.

Baş Tacım 105.Bölüm Fragmanı Özeti Devam Ediyor!

Arçu annesinin evine gelmiştir ve Savita’ya nasıl davranması gerektiğini bilmediğini söyler. Soluchana ona sakin olmasını ve bir gün her şeyin yoluna gireceğini söyler. Madhuri’nin sesi duyulur. Vaishu onu görünce suratı asılır. Madhuri, Darmesh’in aradığını birkaç gün içinde Hindistan’a geleceğini söyler. Üçü karakola gidip bilgi verecektir.

Varsha ve Satish çocuk mağazasına girmiş oyuncak bakıyorlardır. Satish’e telefon gelir. Darmesh ile ilgili karakola gitmesi gerektiğini söyler. Varsha kalıp alışveriş yapacağını söyler. Varsh alışverişini yapıp yine çocuk esirgeme kurumuna gider ve oradaki çocuklarla vakit geçirmeye başlar. Varsha çocuklarla iyi anlaşıyordur. Orada çocuklarla ilgilenen kadın Varsha’nın evlat edinmesini ister. Varsha da bunun için engeller olduğunu söyler.

Manav ve Arçu eve girdiklerinde Savita’nın bir çifte evi kiraya vermeye çalıştığını görürler. Manav annesini durdurmaya çalışır. Arçu ise o çiftten daha çok para vereceklerini ama eve kimseyi almamasını ister. Vinod iyice sıkışmıştır. Annesine parasal konuları konuşmayı dener ama yapamaz. Malohar gelir ve Vinod’dan borç para ister. Vinod işten isteyeceğini söyler. Mançu Vinod’un bu tavrını beğenmez ve hemen konuyu kendisi çözer. Malohar’a Vinod’un bir süre önce işten atıldığını söyler.

Baş Tacım 105.Bölüm Fragmanı – 13 Ekim Çarşamba Günü Neler Olacak!

Varsha eve gelince yine Bhavna krizi yaşanır. Varsha’nın nereden geldiğini bildiğini söyler. Neden doktor doktor gezip tedavi olmadığını ve ona bir torun vermediğini sorar. Kadın son nefesini de torun diyerek verecek!

Archana ve Savita cephesindeyse bu bölümde bir değişiklik yok. Savita’nın tepkisiz halleri yüzünden Arçu onu kızdıracak yollar arıyor. Manav ise Arçu’nun annesini kızdırmasına dayanamıyor. Kendi başlarına doktorculuk oynuyorlar. Bir Allah’ın kulu da çıkıp kadını doktora götürmüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.