Baş Tacım 104.Bölüm Fragmanı – 12 Ekim Salı

Baş Tacım 104

Manav, Savita Yüzünden Arçu’ya Bağırıyor!

Baş Tacım 104.bölüm özetinde Sachin’in doğum günü için hazırlıklar yapılır. Savita’nın unutkanlıkları yüzünden gerginlik yaratan durumlar yaşanır. Manav’ın yanlış anlamaları yüzünden Arçu’nun kalbi kırılır. Baş Tacım 104.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Archana yemek hazırlığı içerisindedir. Sachin ağlamaya başlar. Archana, Sachin’e yaklaşma konusunda tereddüt eder. Sachin’in yanına giderse Savita sinirlenip kızmaya başlayabilir. Ama Sachin ağlıyor ve Savita da ortalıkta görünmeyince Arçu çocuğun yanına gider. Kucağına alıp susturmaya çalışır. Ama Savita bir hışımla gelip çocuğu Arçu’nun kucağından alıp konuşmasına fırsat vermeden tokat atar. Arçu şaşırmıştır ama bir yandan da alışmıştır.

Vashali ,Varsha’yı ziyarete gelir. Varsha’nın aklında Satish’in, Bhavna’ya söylediği sözleri düşünüyordur. Vashali bu kadar üzülmemesini ister. Varsha hata yaptığını kabul ediyor ama daha ne zamana kadar çekeceğini bilmek ister. Vashali Bhavna’nın bir süre sonra bu duruma alışacağını söyler. Satish gelir ve o da Vashali gibi düşünüyordur. Bhavna bu haberi yeni almıştır. Biraz acısını yaşaması gerektiğini düşünür. Varsha evlatlık çocuk konusunda onunla inatlaşmayacağını söyler. Artık o ne derse onu yapacağını aksi takdirde hep onun haklı çıktığını yine yanlış yapmak istemediğini söyler.

Savita Sachin ile birlikte yatağa uzanmış çocuğa derdini anlatıyordur. Manav onları uzaktan görüp sevinir. Savita’nın mutlu oluşuna sevinmiş hemen Arçu ile konuşmaya çalışır. Manav Arçu’nun yüzünde ki izi fark eder. Arçu alerji olabileceğini söylerken Savita onu duyar ve neden yalan söylediğini düşünür. Oğluna iyi görünme taktiklerini uyguladığını düşünür. Ardından Manav bir parti vermeyi düşündüğünü söyler. Savita Sachin’in doğum gününü nasıl unutmuş olabileceğini düşünür.

Vandu annesini ziyarete gelir. Arçu’nun o evde olduğunu görünce çok sevinir. Ama bir yandan da annesinin onu nasıl kabul ettiğini sorar. Arçu Savita’nın başına gelenleri anlatır. Vandu kimsenin ona haber vermemesine içerler.

Baş Tacım 104.Bölüm Fragman Özeti Devam Ediyor

Savita telefonu eline alır ve herkesi aramaya başlar. Mutlaka Sachin’in doğum günü partisine gelmelerini ister. Soluchana’yı da arar. Soluchana’yı bilinçli aramış gibi görünmüyordur. Soluchana ise bu habere çok sevinir. Evde parti yapılacak olması evde işlerin düzeldiği anlamına geliyordur. Mançu ise pek gitme taraftarı gibi durmuyor. Savita’nın ona laf sokacağını düşünüyor. Soluchana ise tüm sorumluluğu kendi üstüne alıyor.

Manav ve Arçu mutlu görünüyor. Bu doğum günü partisi biraz olsun evin havasını değiştirmiştir. Misafirler tek tek gelmeye başlar. Karankaj ailesi kapıdan girdiğinde Savita kıyameti koparır. Onlara burada ne işleri olduğunu sorar. Savita onları çağırmadığını söyleyip durur. Soluchana’yı yalancılıkla suçlar. Arçu ben davet ettim diye durumu toparlamaya çalışır. Savita ve Arçu kavgaya tutuşunca Manav Arçu’yu kolundan tutup odaya götürür. Annesiyle nasıl böyle konuşabildiğini sorar. Manav, Arçu’ya annesi hakkında çıkışmaya başlar. Arçu Manav’ın tavrına üzülür.

Rasika ve Mançu ortamı terk eder. Soluchana da çocuk partisine meraklıymış gibi kalmaya devam ediyor. Kadın seni istemiyor çık gitsene! Doğum günü pastası gelir. Savita hem Sachin’i hem de mıy mıy Manav’ı eliyle besler. Ardından Arçu Manav’a tatlı yedirmek için mutfağa yönelir. Savita hemen anlayıp Arçu’nun peşinden gider. Arçu’nun Manav’ın elinden tatlı yemesini istemez. Gelin kaynana Manav için kavgaya tutuşur. İkisi arasında itişme yaşanır. Arçu Savita’yı ittirip yoluna devam eder. Savita ise ocağa yapışır sonrada sarisi yanmaya başlar. Savita çığlık çığlığa bağırınca Manav koşup annesine bakar. Hemen üstünü söndürür. Herkesin içinde bağırmaya başlar. Savita da karına sor deyince herkes yarım metre açılmış ağızlarıyla birbirine bakar. Savita, Archana’yı suçlar ve Archu’nun onu yakmaya çalıştığını söyler.

Damador ve Soluchana araya girer. Arçu’nun asla böyle bir şey yapmayacağını söylerler. Manav da Arçu’ya yönelip bir şey söylemesini ister. Arçu sessiz kalınca onun hatalı olduğu kanısına varılır. Manav öfkeyle kendinden geçer. Aptallığın ve inatçılığın yüzünden annemi öldürebilirdin der. İstediğin nedir diye de hesap sorar. Bugün annemin yanındayım çünkü onu mutlu etmek istiyorum, ona acı vermek değil der. Manav ve Savita sinir bozucu şekilde birbirine sarılır. Arçu ise arkalarından gülümseyerek istediğim buydu diye içinden söyler.

Manav daha sonra oda da yerde bir başına oturuyordur. Archana odaya gelir ve bir de olayı kendi tarafından anlatmaya çalışır. Beyefendi dinleme zahmetinde bulunmadan odayı terk eder. Soluchana ise Savita’yla konuşmayı deniyor. Bir gün hatasını anladığında zamanın çok geç olacağını söyler. Savita ise donuk bir ifadeyle tepki bile vermiyor.

Baş Tacım 104.Bölüm Fragmanı – 12 Ekim Salı Günü Neler Olacak?

Satish Manav’ın yanına gider. Onun Archana’dan kaçmamasını dinlemesini ister. Manav en yakınım tarafından vuruldum gibi saçma salak konuşur. Satish bile Arçu’nun kimseye bile isteye zarar vermeyeceğini söyler. Arçu gelir. Manav yine soğuk davranır. Manav gerçekleri duyunca zırıl zırıl ağlamaya başlar. Seni yanlış anladım sevgini hakketmiyorum vs…

Eve döndüklerinde Savita, Arçu’nun eşyaları toplamış kapıya koymuştur. Bu kızın kendisini öldürmeye çalıştığını hayatının tehlikede olduğunu söyler. Manav bu adil değil diyerek annesinin isteğini geri çevirir. Savita bir kez daha hüsrana uğrar.

Vinod işten atılmış para sıkışmıştı. Yeni iş görüşmelerinden de bir sonuç elde edememişti. Vinod Mançu’nun dediklerini hatırlar. Evi ipotek ettirip borçlarını kapayıp yeni bir iş kurmayı düşünür. Malohar bunu duyunca izin vermez. Evin ipotekliği mevzu bahis olamaz der. Ev Soluchana’nın üzerine olduğu için Malohar’ın arkasından iş çevirmeyi planlarlar.

Manav Savita’nın isteğini yerine getirmeyince tekrar bir içe kapanık hali başlar. Sachin’ine süt yerine su vermeye çalışır. Archana’nın hareketlerine cevap vermez. Savita çok durgunlaşmıştır.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.