Barış Akarsu Merhaba Filmi Tanıtımı Yayınlandı

Barış AKarsu merhaba

Bu Kışa Gözyaşlarımızla Gireceğiz! 18 Kasım’da “Barış Akarsu Merhaba” filmi vizyona girecek. Tanıtımlardan da anlaşılacağı üzere film oldukça duygusal sahneler barındırıyor.

Barış Akarsu’yu İsmail Ege Şaşmaz canlandırıyor. İsmail Ege Şaşmaz’ın yemi imajıysa oldukça dikkat çekici. İsmail Ege Şaşmaz’ın yeni partneri hatırlayacağınız üzere Almila Ada oldu. Tepki çeken açıklamaları nedeniyle Aslı Bekiroğlu projeden ayrıldığını duyurmuştu.

2007 yılında trafik kazasıyla aniden aramızdan ayrılan Barış Akarsu’nun aradan 15 yıl geçmesine rağmen sevenleri onu unutamıyor. Günümüzde onun gibi saç uzatan giyinen bir çok erkeğe rastlamak mümkün! Türk rock müziğinin en sevilen isimlerinden olan Barış Akarsu, ilk olarak bir müzik yarışması ile adını duyurmuştu. Daha sonra şarkıları ve rol aldığı bir dizi ile milyonların gönlünde taht kuran sanatçı, geçirdiği bir trafik kazasının ardından hayata veda etmişti.

Bilindiği üzere Akarsu, film çekimi için Bodrum’a giderken yolda bir trafik kazası geçirmişti. Doğum gününde yaptığı kazanın ardından hastaneye kalbi durmuş şekilde götürülen Akarsu, yoğun bakımda 5 gün süren yaşam mücadelesinin ardından hayata gözlerini yummuştu. 

18 Kasım’da vizyona girecek filmin yapımını Fikri Harika Prodüksiyon ile Aytaç Medya, yapımcılığını Özgür Tari ile Aytaç Ağdağ, yönetmenliğini Mert Dikmen üstlendi.Mert Dikmen ve Can Anar’ın senaryosunu yazdığı filmin başrolünde İsmail Ege Şaşmaz ve Almila Ada var. Yapımda ayrıca Şafak Pekdemir, Ebru Nil Aydın, Aslıhan Kapanşahin, Burak Satıbol, Metin Coşkun ve Hüseyin Avni Danyal yer alıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.