Atv’den Yaz Dizisi ” Gençliğim Eyvah” Geliyor!

 Ülkenin en köklü ve iddialı kanallarından olan, “Dizi Atv’de izlenir” sloganıyla yıllardır iddialı dizileri ekranlara getiren Atv’den “Gençliğim Eyvah” adlı yeni bir komedi dizisi geliyor. Yakın zamanda duyurusu yapılan ve yıldızlar topluluğundan oluşan dizi, önümüzdeki yayın döneminde evlerimize konuk olacak.

Dizi sektöründe hem yapımcılar hem oyuncular hem de set çalışanları pandemi sürecinde çalışmayı bırakmıştı. Sektördeki birçok kişi bu durumun belirsizliği yaşıyor. Ancak atv, tam da bu dönemde yeni bir dizi başlatarak sektöre büyük bir mesaj verdi. Normalleşme yolunda atılan bu adım, dizi sektörü için de cesaretlendirici bir özellik taşıyor. Gençliğim Eyvah yeni bir dizi. Ekip ilk kez 18 Mayıs’ta buluştu ve çekimler başladı. Dizinin basın fotoğrafları da çekildi. Artık dizi sektöründe yeni yapımların başlayacağının işaretini de Gençliğim Eyvah vermiş oldu.

Atv’nin yeni dizisi bol kahkaha vaat ediyor ve TV’nin bu anlamda sevilen yüzlerini kadroya toplamayı başardı. Dizinin yapımcılığını Süreç Film’in üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise başarılı isim Deniz Yılmaz  oturuyor. Ayhan Barış Başar ve Ünal Yeter’in senaryosunu yazdığı komedi dizisinin cast çalışmaları da tamamlandı ve nihai kadronun duyurusu yapıldı.

Bu Yaz Çok Güleceğiz!

Aynı semtin iki düşman kebapçısı Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı Ailelerinin etrafında dönen aşk, sır ve entrika dolu hikayesiyle ekranlara damga vurmaya hazırlanan dizide Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar, İpek Çiçek, Ecem Atalay ve Beyti Engin gibi başarılı isimler rol alıyor.Gençliğim Eyvah, aşkların, büyük sırların, beceriksizce çevrilen entrikaların komedisini izleyiciyle buluşturmak için gün sayıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir