Aşk Yakar ve Baş Tacım Dizileri Ne Zaman Başlayacak?

Aşk Yakar ve Baş Tacım Hangi Dizinin Yerine Başlayacak?

Kanal 7’den iki yeni Hint dizisi haberi geldi. Kanal 7 bu yaza sürpriz iki yeni hint dizisiyle girmeye karar verdi. Aşk Yakar ve Baş Tacım dizileri Hint dizi severler tarafından merakla bekleniyor. Peki bu iki yeni dizi başlıyorken diğer dizilerin yayından mı kaldırılacak şeklinde şüpheler oluşmaya başlandı. Tüm detaylar haberimizde.

Yaralı Kalbim dizisinin final yapmasının ardından izleyiciler yeni dizinin haberini beklemeye koyulmuştu. Kısa zaman sonra haber geldi ve yeni dizi Zindagi Ki Mehek ülkemizde Aşk Yakar ismiyle yayınlanmasına karar verildi. Yaralı Kalbim dizisi ilk bölümlerdeki heyecanını sürdüremedi ve reyting sonuçlarından da anlaşılacağı üzere yayın saati değişmiş geç saatlere alınmıştı. Bir kısım izleyici tepki gösterirken Yaralı Kalbimin yayın saatine eski Hint dizileri koyulmuştu.

Kanal ikinci uzun soluklu Hint dizisinin tanıtımını döndürmeye başladı. İkinci yeni dizi Pavitra Rishta. Ülkemizdeki ismine Baş Tacım olarak karar verildi. Baş Tacım dizisi kendi ülkesinde 5 yıl süren bir dizi. Pavitra Rishta 1424 bölümden oluşuyor. Tıpkı Masum dizisi gibi. Peki Baş Tacım dizisi Masum dizisinin yerine mi yayınlanacak? Masum dizisi final mi yapacak? Masum dizisi de Yaralı Kalbim dizisiyle aynı kaderi mi yaşayacak?

Öncelikle şunu söyleyelim ki Masum dizisi yayından kaldırılmayacak. Masum dizisi zaten adım adım finale yaklaşıyor. Masum dizisi sevenleri öncelikle rahat bir nefes alabilir. Masum dizisi yeni bölümleri yayınlanmaya devam edecek.

Peki hangi diziler kaldırılıyor. Kanallar yaz dönemine giriş yapıyor. Bu yüzden Emanet ve Yemin dizileri yakında sezon finaline girecek. Bu dizilerin yarattığı boşluğu Aşk Yakar ve Baş Tacım dizileri dolduracak. Aşk Yakar ve Baş Tacım dizilerini Haziran ayının sonuna doğru ekranda izleyebileceğiz.

Aşk Yakar 21 Haziranda 20.50’de Baş Tacım 19.00 ‘da ekranlarınızda olacak.

One Comment on “Aşk Yakar ve Baş Tacım Dizileri Ne Zaman Başlayacak?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir