Aşk Yakar Dizisi Yayından Mı Kalktı?

Aşk Yakar Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kanal 7 üst üste yeni yayın döneminde yayınlanacak dizilerin reklamını yapmıştı. Dizi severler yeni dizi tanıtımlarıyla heyecanlanmıştı. Şu anda tam üç yeni dizi haberi var. Baş Tacım ise yayınlanmaya başladı! Peki Can Yoldaşım ve Aşk Yakar ne zaman başlayacak?

İzleyiciler Aşk Yakar’ın başlayacağını beklerken ki tanıtımları da dönmüştü birden yayın akışından çıkarıldı. Yeni başlayacak diziler arasında en heyecanlı Aşk Yakar görünüyordu. Çoğunluk Aşk Yakar dizisinin konusunu merak etmişti.

Diğer yandan Masum dizisinin finalinin ardından Can Yoldaşım dizisi tanıtıldı. Masum’un ardından ekrana gelecek uzun soluklu dizi Can Yoldaşım oldu. Peki hala neden Aşk Yakar’dan ses çıkmadı?

Kanal 7 yaz döneminde Trt dizilerini yayınlamaya başladı. Bu yüzden Aşk Yakar’ı yeni yayın dönemi için bekletiyor olabilir.

Baş Tacım dizisi mart ayında Can Yoldaşım ise nisan ayında bitecek gibi duruyor. İki ihtimal var. Ya Aşk Yakar önümüzdeki mart nisan ayından sonra yayınlanacak ya da eylül ayında ekrana gelecek. Ayrıca Aşk Yakar dizisi çerezlik bir dizi olup 100 bölüm civarı sürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir