Aşk Yakar 100.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Cuma

Aşk Yakar 100

Mehek, Neev ve Shaurya’yı KURTARDI!

Aşk Yakar 100.bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 100.bölüm özetinde Mehek Neev’i kurtarır. Yaptığı planla Shaurya’ya da kavuşur. Ama kötü adamlardan kurtulamaz! Aşk Yakar 100.bölüm özeti devam ediyor.

Polis Arman’ın Evine Baskın Düzenledi! Mehek, Shaurya’yı sadece elinden vurur. Eğer isterlerse onu vuracaktır. Ama planın sekteye uğrayacağını Arman’ın mekana giremeyeceğini söyler. Mehek onları ikna eder. Ama Shaurya’ya ateş ettiğini hatırlayıp ağlar.

Mehek, Shaurya’nın yanına gidip üzgün olduğunu söyler ve onun yarasını tedavi eder. Kanta ve Nehal, Mehek ve Shaurya için endişelenir. Onlar için dua eder. Mehek’te Armaan ile ikili olur. Armaan Abbayla anlaşamıyordur. Bu yüzde Shaurya’yı da alıp kaçmayı düşünür.

Arman, polisin oraya baskın yapmak için geldiğine dair bir telefon alır. Mehek, Arman ile birlikte koşar. Shaurya’yı başka bir yere götürürler. Mehek endişelidir. Arman, Nahida’nın kendisiyle geldiğini söylüyor. Oradan kaçıyorlar. Mehek yolda renginin kaybolduğunu görür. Aynaya bakar ve endişelenir. Mehek, makyajının neyi çıkardığını düşünüyor. Mehek yüzünü kapatıyor ve beni kurtar Tanrım lütfen diyor. Biriyle çarpışır ve düşer. Renkleri var. Mehek yüzünü renklerle kaplar. 

Herkes babaanne için dua ediyor. Terör örgütünün polis tarafından basıldığı haberini görürler. Kanta ve Ravi endişelidir. Mehek ile aynı yer olduğunu biliyorlar.

Arman, Nahida’ya güvenli bir yere gitmeleri gerektiğini söylüyor. Beyaz biberlere gideceğini ve her şeyi halledeceğinni söylüyor.
Mehek tuvalete gittiği bir eve gelir ve ona her şeyin yolunda olduğunu söyler. Shaurya’yı bir yere kaydırdıklarını söylüyor ama nerede olduğunu bilmiyorum der. Oradan Arman’la kaçtıklarını anlatır. Kanta’ya her şeyi anlatır. Mehek, üç gün içinde Neev’i bulmamız gerektiğini söylüyor. Fazla zamanımız yok. Mehek, Shaurya’yı bulunduğu eve götürdüklerini görür.

Mehek, Neev’i Kurtardı! Armaan’ın Shaurya’nın imzasına ihtiyacı vardır. Shaurya kötü emellerine kendisini ortak etmemesini imzalamayacağını söyler. Arman onu Neev üzerinden tehdit eder.

Mehek Armaan’ı takibe alır. Ravi ve Kanta’ya haber verir. Arabayla takibe başlarlar. Armaan mekana girdiğinde Mehek şalterleri kapatır. Kapıları kilitler. Mehek içeriye girdiğinde Neev’i görür. Kanta Arman’ın kafasına bir şeylerle vurur.

Kanta, Neev ile birlikte gelir. Herkes şaşkın. Jeevan bütün bunlar nedir diyor. Kanta her şeyi açıklayacağını söylüyor. Aileye her şeyi anlatırlar. Herkes şokta. Mehek Shaurya’ın yanına Nahida olarak gelir. Nahida adamlara çayın ilacına uyku ilacı katar.

Mahek, Shaurya’yı dışarı çıkarır ve ikisi de oradan kaçar. Shaurya ona sarılır. Dışarı çıkmamız gerektiğini söylüyor ama Arman onları durduruyor. 

Arman, Shaurya’nın kafasına miğferle vurur. Boynuna bıçak dayayıp seni öldüreceğim diyor. Mahek bir bisiklete oturur ve onunla Arman’a vurur. Shaurya’nın gitmesine izin verdiğini söylüyor. Arman’a çarpar ve ikisi de bisiklete binerler.

Mehek ve Shaura mutlulukla ilerlerken evi arayıp Neev’in durumunu öğrenmek ister. Mehek kimseye ulaşılmadığını görür. Bu işte bir terslik olduğunu anlar. Yollarını Arman ve Abba keser. Mehek’in tüm ailesi rehin alınmıştır. Yeniden tehdit edilirler.

Mehek ve Shaurya evlerine dönerler. Yanlarında Abba ve Arman’da vardır. Onları işçi olarak tanıtırlar. Nehal çok sevinir ama arkadaki işçileri görünce morali bozulur. Onların ne işi olduğunu düşünür. Abba ve Arman terör eylemini gerçekleştirmek için Shaurya ve Mehek’in gölgesini bile takipte kalacaklardır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir