Aşk Yakar 39.Bölüm Özeti – 22 Mart Salı

Aşk Yakar 39

Mehek Shaurya’yla Yaşamak İstemiyor!

Aşk Yakar 39.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’nın katil olduğunu öğrenmesiyle ona karşı bakış açısı değişir. Onu görmeye tahammül edemediğini söyler. Peki Mehek nasıl bir yol izleyecek? Bu evliliği sürdürmeye devam edecek mi? Sharma ailesi bu gerçeği öğrenecek mi? Aşk Yakar 39.bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar dizisinde Mehek düğün videosundan Shaurya’nın anne ve babasının katili olduğunu öğrenmişti. Mehek bu gerçek karşısında ne yapacağını bilemez. Anne ve babasız kalmasının sebebi yeni evlendiği kocası çıkmıştır.. Mehek bunları düğünden önce anlatmayan Shaurya’ya çok kızgındır. Yalnız kalmak istediğini söyleyip kendini odasına kapatır.

Mehek küveti suyla doldurup içine girer. Shaurya kapıyı kırıp içeri girer. Mehek’ten özür diler. Karona gerçeklerin açığa çıkmaması için çok uğraşmıştı ama sonunda her şey açığa çıktı. Oğluna tekrar Mehek’in kalbini kazanması için çabalamasını ve sabretmesini söyler.

Mehek günlük görevlerini yerine getirmeye devam eder. Sindurunu sürerken zorlanır. Ardından Karona ondan özür dilemeye gelir. Bu zamana kadar haberi olmadığını anne ve babasının fotoğrafını görünce anladığını ifade eder. Shaurya ise çok üzgündür.

Aşk Yakar 39.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sharma ailesi tören için Khannalar’ın evine gelir. Mehek onları gözyaşları içerisinde karşılar. Kanta Mehek’i duygulanmış sansa da Mehek’in içini kemiren duygular vardır. Shaurya ise Mehek ağladıkça tüm bunlara sebep kendi olunca içli içli bakar.

Tören esnasında Mehek bayılır. Kanta sonunda ters giden bir şeyler olduğunu sezer. Mehek ile yalız konuşmak istediklerini söyler. Sharma ailesi Mehek’e neyi olduğunu sorar. Mehek konuya girmeden Sonal atlar ve Shaurya’nın Mohit’e vurduğunu söyler. Kanta oğluna vuran Shaurya’ya kızgınken evlilik içinde daa büyük sıkıntılarla karşılaşabileceğini söyler. Kimse Mehek’i dinlemeden yorum yapmaya başlarlar.

Mehek gece yarısı düşüncelerinden kurtulmak için kendini mutfağa atar. Shaurya’nın yüzünü bile görmeye tahammül edemediğini söyler. Mehek evine doğru koşmaya başlar. Shaurya ‘da arkasından.. Bir anda fırtına başlar. Mehek evine girecekken Kanta’nın Mehek’in evliliğiyle ilgili yaptığı yorumları duyup giremez. Shaurya ondan bir seçim yapmasını ister. Kendisini bırakıp gidecekse teslim olmaya karar verdiğini söyler. Mohit Mehek’in geldiğini görünce ailesine seslenir. Herkes tedirgin olmuş Mehek’e bakıyordur. Yeni evlenmiş Mehek’in bu saatte evinde olması kafalarda soru işareti bırakır. Mehek konuşmadan odasına gidip üstünü değiştireceğini söyler.

Aşk Yakar 39.Bölüm Özeti – 22 Mart Salı Günü Neler Olacak?

Mehek odasında düşünüp gerçekleri paylaşmaya karar verir. Yanlarına gittiğinde yeniden ailesinin onun hakkındaki düşüncelerini duyar. Duyması gerekenleri duyamayan Mehek burada her şeyi duyuyor. O gerçekleri söyleyemeden eve polisler gelir. Sharmalar ve Khanna ailesi apar topar karakola giderler. Shaurya karısının gerçekleri anlatacağını söyler. Aileler toplanınca Kanta Karona’nın yanına gidip” Bihter neyi açıklayacak Fidevs Hanım” edasında yanına gider.

Mehek gerçeklerin açığa çıkmaması için Shaurya’ya oyun oynar. Ona vurmaya başlar ve aile arasında küçük bir kavga olarak lanse eder. Mehek eve gidince yeni kararını açıklar. Shaurya ile evli kalacağına ama onunla yaşamaya tahammül edemeyeceğini söyler. Her gece çıkıp sabah erkenden eve döneceğini söyler. Shaurya bunu kabul etmez ve evden kendisinin ayrılacağını söyler.

Shaurya eşyalarını toplar ve restoranına gider. Karona oğlunun sesini duyar ve hasta olduğu için üzülmeye başlar. Mehek onların konuşmalarını duyup restorana Shaurya’nın ilaçlarını vermeye gider. Yanına gitmişken de yanına kıvrılıp uyuyakalır.

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın