Aşk Yakar 33.Bölüm Özeti – 9 Mart Çarşamba

Aşk Yakar 33

Geçmişten Gelen Gizemli Kadın!

Aşk Yakar 33.bölüm özetinde geçmişten gelen bir kadın dengeleri alt üst edecek! Shaurya’nın çok yakını olan bu kadın oklarını Mehek’e çevirecek! Aşk Yakar 33.bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar 33.bölüm özetinde Shaurya’nın davetinde olaylar bitmiyor. Svetlana davetin ortasında Mehek’in suratına su fırlatır. Mehek şoke olur. Mehek’in ailesi de Svetlana’nın bu hareketine anlam veremez. Svetlana hakaretlerini sürdürür. Shaurya onu kolundan tuttuğu gibi kapı dışarı eder.

Davet kaldığı yerden devam eder. Shaurya’nın sürprizleri bitmek bilmez. Restoranının kahramanı olarak ilan ettiği kadının fotoğrafını bastırmıştır. Mehek ile birlikte o fotoğrafın üstünü açarlar. Tablodaki fotoğraf Mehek’in annesine aittir. Karona ise gördüğü bu fotoğraf karşısında şaşkınlığını gizleyemez. Kadının eli ayağı titrer. Bir yandan da gizemli kişi telefonla onu rahatsız etmeye başlar. Telefondaki gizemli kişi- Mehek’in annesi ve Karona. Bu şeytan üçgeninde neler oluyor?

Karona o denli korkar ki elinde bulunan su bardağı kayıp kırılır. Gizli gizli Karona hazırlanıp telefondaki kişiyle buluşmaya gider.

Ertesi sabah Sharma kadınları dergide Shaurya’nın doğum günü olduğunu öğrenirler. Mehek hemen hazırlıklara başlar. Gün boyu Shaurya’yla gezecek onu oyalamaya çalışacaktır. Evdekilerde Shaurya’nın evine gidip kimseye bile haber vermeden kendi evleriymiş gibi hazırlık yapmaya kalkarlar.

Aşk Yakar 33.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Shaurya Mehek ile birlikteyken Mehek’e çarpan arabayı fark eder. Peşinden koştuğunda araba uzaklaşır. Svetlana evi süsleyen bu insanlarla dalga geçmeye başlar. Onların da mı bu eve yerleşeceğini sorgular. Onlarda Shaurya’nın doğum günü için hazırlık yaptıklarını söylediğinde Svetlana mutlu olur. Bu anları kaçıramayacağını söyler. O esnada Karona içeri girer ve neler olduğunu sorar. Shaurya’nın doğum günü için hazırlık yapıldığını anlayınca suratı asılır. Kem küm ederken Mehek ve Shaurya’nın geldiği öğrenilir.

Shaurya ve Mehek içeriye girdiğinde hep bir ağızdan doğum gününü kutlarlar. Shaurya’ya burnundan solar ve pastayı fırlatır. Ardından Mehek’in kolunu sıkar. Öfke kontrolü olan Shauya yine abartılı hallere bürünür. Eğer gerçekten Mehek ve ailesine değer verseydi nedenini açıklayıp oradan ayrılabilirdi.

Shaurya esip gürleyip evden çıkıp gider. Karona durumu anlatır. Shaurya doğum gününde annesini kaybetmiştir. O yüzden bugünü kutlamıyordur. Mehek motoruna atlayıp Shaurya’nın arabasının önünü keser. Arabadan çıkarır ve defalarca özür diler.

Shaurya ve Mehek barışıktan sonra Shaurya annesinin taksiyle bir yere gittiğini görür. Gecenin bu saatinde nereye gittiğini merak ettiklerinden takibe başlarlar. Karona yaşlı bir kadınla buluşmuş kadın Karona’nın ayaklarına kapanmıştır. Shaurya ve Mehek gelip neler olduğuna bakar. Shaurya gözlerine inanamaz. Bu kadın anneannesidir. Shaurya anneannesini öldü biliyordur. Bu zamana kadar neden görüşmediklerini sorar. Annesinin neler sakladığını öğrenmeye çalışır. Daha sonra yaşlı kadın bayılır. Arabaya bindirdiklerinde Karona ters ters bakar.

Aşk Yakar 33.Bölüm Özeti – 9 Mart Çarşamba Günü Neler Olacak?

Anneanne hemen Shaurya’nın evine yerleşmiştir. Sürekli Karona’dan para aşırıyordur. Göründüğü gibi olmayan bu kadın daha çok iş açacak gibi duruyor. Shaurya ve ailesi Mehek’in evine gidecektir. Anneanne yolda Ravi’yi görünce şoke olur. Bu adam o adam mı demeye başlar. Bu anneannenin Ravi ile ilgili nasıl bir sorunu var onu da yakında öğreneceğiz.

Kanta Shaurya’yı odasına götürüp bu mal varlığı olayından dolayı çok rahatsız olduğunu söyler. Vicdan azabı çektiğini tekrar üzerine geçirmesini ister. Shaurya tekrar üstüne devredemeyeceğine dair bir madde olduğunu söyler. Bu konuşmaları Mehek duyar. Evdekiler yeniden Kanta’ya kızmaya başlar. Anneanne ise çıldırır. Kimseye haber vermeden oradan ayrılır. Svetlana’nın başından aşağı bir kova dolu suyu boşaltır. İkili kavga etmeye başlar. Anneanne Svetlana’ya mal varlığının Mehek’e geçtiğini bildirir. İkisi plan yapmaya başlar.

https://youtu.be/O9M4TzDWpcA
 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın