Aşk Yakar 29.Bölüm Özeti – 2 Mart Çarşamba

Aşk Yakar 29

Shaurya Yeniden Evlenme Teklifi Ediyor!

Aşk Yakar 29.bölüm özetinde Shaurya ,Mehek’e evlenme teklifi ediyor. Mehek’in cevabı ne olacak? Kanta ikiliyi birbirinden uzak tutmaya çalışıyor. Bakalım bu bölüm neler olacak? Aşk Yakar 29.bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar dizisinde Mehek, büyükannenin ısrarıyla sinemaya gitmişlerdi. Vicky ise bu durumu Shaurya’ya haber verir. Shaurya sinema salonunu kapattırır. Ardından ekranda Mehek ile olan hikayesi dönmeye başlar. Mehek’i çok sevdiğini söyler. İkisi arasında aşk kıvılcımları canlanırken Kanta’nın sahneye giriş yapmasıyla her şey bozulur. Kanta, Mehek’i de alıp eve götürür.

Büyükanne, Shaurya’nın değiştiğine inandığını belirtir. Kanta ise tedirgindir. Mehek ise yengesine sakin olmasını onun sözünden çıkmayacağını yineler. Kanta işe gittiğinde Jevaan’ı da Mehek’e göz kulak olması için evde bırakmıştır. Kanta da iş yerinde gözü Shaurya’nın üzerindedir.

Shaurya’yı büyükanne arar. Onu aşkına inandığını söyler. Kendi inanmıştır ama buna Mehek’i inandırmasının güç olacağını söyler. Shaurya, Sonal ve Mohit’ten de yardım ister. Onlar da Mehek konusunda yardımcı olacaklarını söyler.

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 29.Bölüm Özeti – 1 Mart Salı

Sharma ailesi yemek işi almıştır. Kanta bu işi sakıncalı bulur. İşin içinde Shaurya’nın parmağı olduğunu düşünür. Ev halkının ikna etmesiyle birlikte Kanta bu teklifi kabul eder. Mehek yemek yaparken Shaurya’yı görür. Yengesine çaktırmadan onun yanına gitmeye çalışır. Shaurya bu işi kendisinin ayarladığını söyler. Mehek’e söylemek istediği şeylerin olduğunu belirtir. Gün bitmeden ona her şeyi söyleyeceğini haber verir. Bu arada Mehek, Kanta yengesine yakalanmamak için kırk takla atar.

Sharmalar işlerini bitirip metroya girdikleri sırada bir adam Mehek’e telefonunu düşürdüğünü söyler. Mehek metrodan indiğinde kapılar kapanır ve herkes gider. Mehek sıradaki metroya bineceği sırada onu içeriye bir el çeker. Bu Shaurya’dan başkası değildir.

Metronun her yanı süslemiştir. Mehek’in fotoğrafları asılmıştır. Shaurya Mehek’ten susmasını ister. Shaurya onu sevdiğini değiştiğini anlatır. En sonunda da evlenme teklifi eder.

Mehek’in cevabı olumsuz olur. Çünkü Shaurya eskiden de ayı şeyleri yapmıştır ve Mehek ona inanmıştır. Ona inanmayı tekrar göze alamayacağnı söyler. Aynı şekilde zengin diye tüm vagonu istediği gibi süsleyip kimseyi bindirmemesi hiç hoşuna gitmemiştir.

Vagonun kapıları açılır ve Mehek iner. Tüm Sharmalar da karşısındadır. Shaurya’nın istediğini elde edememesi Kanta’yı da mutlu etmiştir. Kanta bu fırsatı kaçırmadan polisleri de alıp Shaurya’nın evine gider. Kızına yaklaştığı için onu tutuklatmak ister. Shaurya’nın avukatları ise olayın kara da değil raylı sistemlerin üzerinde olması sebebiyle şikayetin asılsız olduğunu belirtirler.

Aile sabah töreni yapacağı sırada karşıların medya ordusuna rastlarlar. İşin içinde yine Shaurya vardır. Shaurya restoranının başarısının sırrını açıklar. Tariflerin Mehek’in annesi Meera Sharma’ya ait olduğunu söyler. Shaurya bulundukları sokağa da Meera Sharma adını verdiklerini söyleyip tabelayı gösterir. Mehek çok duygulanır ve ağlamaya başlar.

Aşk Yakar 29.Bölüm Özeti – 1 Mart Salı Günü Neler Olacak?

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Kanta ise Mehek’in etkilenmesinden korkar. Hatta ya ben ya da Shaurya diyerek evdekilere ayar verir. Shaurya ayrıca kamyonun yerini değiştirmek için belediyeden gelen yazıyı da onlara verir. Mehek istemediği sürece karşılarına çıkmayacağını söyleyerek ayrılır. Kanta ise Mehek’in evlilik işlemlerini hızlandırmaya başlar. Sandeep ve ailesini yeniden evlerine çağırır.

Büyükanne, Nehal ve Sonal bu evliliği istemiyordur. Nehal arayıp Shaurya’ya haber verir. Bir şeyler yapmasını ister. Shaurya ise Mehek’e söz verdiğini o aramadan gelmeyeceğini belirtir. Sonal ise Mehek’e Shaurya’yı araması için yalvarır.

Mehek ağlayarak Shaurya’yı arar fakat konuşamaz. Büyükanne ise Shaurya’yı arayıp Mehek’in ilk adımı attığını söyler. Artık Shaurya’dan hareket beklediğini belirtir. Sandeep, Mehek’e yüzükleri takacağı esnada Shaurya kapıları kırarak içeri girer. Evliliğe engel olmaya çalışır. En sonunda da Mehek’i kendine doğru çekerek onu öper.

Kanta onları rezil ettiği için kızarken Shaurya da bu sefer tutuklanıp parmaklıklar ardına girer. Kanta’nın ise artık son bir planı kalmıştır. Artık bu şehirden taşınacaklarını söyler.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir