Aşk Yakar 28.Bölüm Özeti – 1 Mart Salı

Aşk Yakar 28

Arcey, Mehek’i Yaralıyor!

Aşk Yakar 28.bölüm özetinde Arcey ve Rohit, Mehek’i kaçırıyor. Mehek, Shaurya’yı korumak isterken darbeyi kendisi alır. Shaurya, Mehek’i hastaneye yetiştirmek için çırpınır. Aşk Yakar 28.bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar dizisinde Mehek, sarhoş Arcey ve Rohit tarafından arabanın bagajına konularak kaçırılmıştır. Jevaan amca ve Vicky’de güvenlik kamerasından Shaurya’nın yaralandığını kanlar içinde kaldığını görürler. Hemen olay yerine gittiklerinde Mehek’in kayı olduğunu anlarlar. Jeevan amca Shaurya’ya tokat atar.

Arabanın bagajından çıkan Mehek sopayla hem Rohit hem de Acey’e vurup kaçmaya başlar. Yoldaki arabalara durması için önüne atlar fakat hiçbiri durmaz. Rohit ve Arcey Mehek’i tekrar ele geçirir ve ormanlık alana giderler.

Kanta yine olanları öğrenip Ravi ile birlikte yola düşer. Bu arada Rohit ve Arcey’de Mehek’e kötü davranmaya başlarlar. Shaurya yeniden yetişir ve ikisini dövmeye başlar. Arcey öldürücü darbesine hazırlanırken Mehek araya girip kendini feda eder.

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 28.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Mehek kanlar içinde yere yığılırken korkaklar kaçmaya başlar. Shaurya ona dayanmasını hastaneye yetiştireceğini söyler. Shaurya, Mehek’i kucaklayıp arabasına koyar. Ama anahtarları kaybettiğini fark edince Mehek’i tekrar çıkarır ve insanlara seslenmeye başlar. Kimse durmayınca Shaurya kafayı yer. En sonunda ir mabede girer ve oradaki insanlardan yardım ister. Olaylar çıktığı için tüm yolların kapalı oluğunu öğrenir.

Adamlar özel ilaç hazırlayıp Shaurya’dan sürmesini isterler. Shaurya sabaha kadar Mehek’in yanında bekler. Kanta da meraktan ölmüştür. Shaurya mabede girip Mehek için dua etmeye başlar. Mehek gözlerini açar ve yollarında açıldığı öğrenilir. Shaurya yeniden Mehek’i kucaklayıp götürür. Kanta ve amcalarda onları görür. Kanta hemen Mehek’i, Shaurya’nın kucağından indirir. Bundan sonrasını kendilerinin halledeceğini Shaurya’nın uzak durması gerektiğini hatırlatır.

Mehek ve Shaurya birbirinden ayrılmak istemiyor gibidir. Shaurya, Sharmalar’ın evine gider. Önüne kim çıkarsa çıksın Mehek’i görmeden gitmeyeceğini ima eder. En sonunda Mehek’in yanına gider. Ellerini Mehek’in yüzüne götürür. Onu çok merak ettiğini söyler. Bu havayı Kanta dağıtır. Shaurya’nın gitmesini ister. Shaurya’nın ise hedefinde Arcey ve Rohit vardır. Onlarda Sheetal’in yanına gitmiş ona sığınıyorlardır. Shaurya onları bulup bir güzel benzetir. Ardından Sharmalar’ın kapısının önüne getirip atar.

Aşk Yakar 28.Bölüm Özeti – 28 Şubat Pazartesi Günü Neler Olacak?

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Kanta onun bu öfkesinden korkar. Neden normal davranmadığını hukuki yollarla halledemediğini sorar. Akşam olduğunda Shaurya yine Mehek’in kapısındadır. Mehek’e telefon eder ve konuşurlar. Kanta ise Shauya’yı evlerinin etrafında görünce bir çözüm bulması gerektiğini söyler.

Ertesi gün Shaurya Mehek’in yemek kamyonun etrafını süslemiş hoşgeldin Mehek yazıları astırmıştır. Shaurya, Mehek’e sürpriz hazırlamışken Kanta ise Shaurya’ya bir sürpriz hazırlamıştır. Kanta, Mehek’in adına Shaurya’ya uzaklaştırma çıkarmıştır. Shaurya Mehek’e 15 m geçerse tutuklanacaktır.

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

One Comment on “Aşk Yakar 28.Bölüm Özeti – 1 Mart Salı”

Bir yanıt yazın