Aşk Yakar 25.Bölüm Özeti – 25 Şubat Cuma

Aşk Yakar 25

Shaurya’nın İNTİKAMI Mehek’i ÇİLEDEN Çıkarır!

Aşk Yakar 25.bölüm özetinde Mohit ve Sonal evlilğinin yankıları sürmeye devam eder.Jeevan oğluna cephe alırken büyükannenin hastalığı herkesi korkutur. Jeevan bunun acısını Shaurya’dan çıkarırken; Shaurya daha büyük bir intikamla geri döner. Günün sonunda Mehek artık çok yorulur. Aşk Yakar 25.bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar dizisinde Sonal’ın annesi gelip Sharmalar’ın evinde olay çıkarır. Bu evliliği asla onaylamayacağını söyler. Kadın gitmeden şok bir hareket yapar. Büyükannenin suratına tükürür. Büyükanne şoka uğrar. Kadıncağız dona kalmıştır. Tüm aile onun yanına koşarken Sheetal artık burayı onlara dar edeceğini söyler.

Büyükanne Beyin Kanaması Geçirir! Büyükanne yaşadığı bu olay sonrası bilinci kapanır ve hastaneye kaldırılır. Büyükanne beyin kanaması geçiriyordur. Herkes çökmüş onun için dua ediyordur. Sonal ve Mohit’te hastaneye gelir. Jevan ise onları hastaneden kovar. Mohit, büyükanneyi görmekte ısrarcı davranır. Sonal ile evlendiyse neden büyükannesiyle görüşemediğini sorar. Kanta da araya girip bugün olmayacağını söyler. Yine Shaurya’nın yanına gitmesini ve onu dinlemesini isterler. Mohit ise Shaurya’ya gitmediğini onun arayıp fikir verdiğini söyler. Mehek şoke olur.

Shaurya ise her yerde Mehek’i görmeye başlar. Mehek’in hayali Shaurya’nın her adımında karşısına çıkar. Mohit, Shaurya’yı telefonla arayarak onu kullandığı için kızar. Büyükannenin hastanede onun yüzünden ölüm kalım savaşı verdiğini açıklar. Shaurya endişelenir ve hemen hastaneye koşar.

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 25.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Herkes Shaurya’dan Nefret Ediyor! Shaurya hastaneye gelmeden Sharma erkekleri ise Shaurya’nın karşılarına çıktığında onun yüzünü dağıtacağını konuşurlar. O esnada Shaurya gelir. Herkes onun üzerine yürür. Shaurya onları görmeye bayılmadığını ama büyükannenin sağlığını merak ettiği için geldiğini söyler. Mehek göz yaşları içinde gelir ve Shaurya’dan gitmesini ister. Shaurya neler olduğunu anlayamaz ve büyükannenin beyin kanaması geçirmesiyle bir alakası olmadığını savunur. Mehek onu anladığını ama bir kez daha gitmesini ister.

Jevaan amca, Shaurya’nın restoranına gidip her yeri kırıp döker. Shaurya geldiğinde ise iki tarafta sinir küpüdür. Jeevan ondan korkmadıklarını isterse şimdi polisi çağırıp tutuklatabileceğini söyler. Shaurya ise meydan okur ve yıkım neymiş size ödeteceğim der.

Ertesi gün büyükanne evine gelir. Ardından kapı çalar. Mohit ve Sonal gelmek isterler. Jevaan kapıyı üzerlerine kitler ve açmak istemez. Bu duruma babaanne engel olur ve onları içeriye alır. Bu evde herkesin hata yaptığını ve evden atılmadıklarını hatırlatır. Sonal da artık onların gelinidir.

İntikam Ne Olacak? Mehek ve Kanta’nın olanlardan haberi olur. Kanta korkmaya başlar. Mehek’te Shaurya’nın kötü bir insan olmadığını ama öfkesiyle her yeri yıkmasından korkuyor. Sinirini kontrol edemediğini söylüyor. Kanta ve Mehek sessizce Shaurya’nın alacağı intikamı beklemeye koyulurlar.

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 25.Bölüm Özeti – 25 Şubat Cuma Günü Neler Olacak?

Shaurya Haddini Aşıyor! Shaurya’nın intikamı ise epey ses getirir. Sharmalar’ın olduğu mahalleye buldozer girmiştir. Evler yıkılmaya başlanmıştır. Tüm aile dışarıya çıkar ve engel olmaya çalışır. Yolda ise Shaurya görünür ve böylece Shaurya’nın yaptırdığı açığa çıkar. Mehek, Shaurya’nın yanına gidip yalvarmaya başlar. Ondan ne isterse yapaya hazır olduğunu söyler. Shaurya onu dinlemez ve arabasına atlayıp gider.

Shaurya arabasına binince iki arada bir derede kalır. Hırsına yenik düştüğünü anlar. Yıkım işini durdurmak için telefon ettiğinde ise her yerin yıkıldığını öğrenir. Sharmalar’a ait dükkanın yıkıldığını öğrenir. Shaurya Mehek’in kendisine nasıl yalvardığını anımsar ve bu durumdan dolayı suçlu hissetmeye başlar.

Mehek İçin Artık Karar Vakti! Mehek eve gelir ve eşyalarını toplamaya başlar. Shaurya onun gidecek olmasına inanamaz. Mehek’i durdurmaya çalışır .Mehek onun gibi bencil bir insanla uğraşmayacağını söyler. Mehek bileziklerini evliliğe dair ne varsa çıkarıp Shaurya’ya teslim eder. Shaurya şoke olur. Mehek’in gitmemesi için kapıyı kilitler ve istediği zaman karısı olup istediği zaman terk edemeyeceğini söyler.

Mehek giderken Shaurya terastan onu izler. Mehek’in bilezikleri elinde kırılır ve Shaurya’nın eli kanar. Shaurya’nın kanı Mehek’in alnına damlar ve sindoor görevi görür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Öylesine Derin 6.Bölüm Özeti – 8 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 6. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 6. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 6.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’a tokat atar. Mirab bu tokat karşısında derinden yaralanır. Öylesine Derin 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 5.Bölüm Özeti – 5 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 5. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 5. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 5.bölüm özetinde Mirab evlenirken Murtasım’a bir şartı olduğunu söyler. Öylesine Derin 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 4.Bölüm Özeti – 4 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 4. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 4. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 4.bölüm özetinde Mirab gidecek bir yeri olmadığını anlar ve Murtasım’la evlenmeyi kabul eder. Öylesine Derin 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 3.Bölüm Özeti – 3 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 3. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 3. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 3.bölüm özetinde Mirab gerçek babasının Enver olduğunu öğrenmesiyle içinde açılan büyük boşlukta kaybolmuştur. Öylesine Derin 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 2.Bölüm Özeti – 2 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 2. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 2. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 2.bölüm özetinde Mirab ve Murtasım kendi adlarına evlenme kararı alınmasından son derece rahatsızdırlar. Aile fertleri onları ikna etmek için çabalar. Öylesine Derin 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın