Aşk Yakar 22.Bölüm Özeti – 22 Şubat Salı

Aşk Yakar 22

Mehek Kadınları Toplayıp Shaurya’yı Protesto Ediyor!

Aşk Yakar 22.bölüm özetinde Shaurya yine kaba ve kırıcı olmaya devam ediyor. Mehek ise yılmadan Shaurya’nın değişebileceğini umut etmektedir. Peki bu bölüm bizleri neler bekliyor? Aşk Yakar 22.bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar 22.bölüm özetinde Shaurya, Svetlana’nın söylediklerinden sonra Mehek’i yaka paça dışarı attırmıştı. Evin güvenlik görelisi de Mehek’in haline acır ve kulübede bekleyebileceğini söyler. Mehek gerek olmadığını söyleyerek motoruna atlar ve evine döner.

Mehek’in gelmesine sevinen ev halkı bir yandan da neler olduğunu öğrenmeye çalışır. Mehek Kanta yengesiyle yalnız konuşmak istediğini söyler. Mehek başına gelenleri anlatır. Kanta neden hala onu istemeyen ve kovan adamın peşinden koştuğunu söyler. Mehek yine Shaurya’nın çocukluğuna değinerek onu değiştireceğine inanır. Kanta yengesinden de sadece bir ay ister ve bir şeyleri değiştiremezse onu dinleyeceğini söyler.

Kanta yenge Mehek’in motoruna atlayıp yola koyulurlar. Mehek’in yine planları vardır ve Shaurya’ya karşı yenilgi almak istemez. Mehek ve kadınlar Khannalar’ın evinin önünde toplanmış Shaurya’yı görmek istediklerini söylerler. Güvenlik kapıyı açmayınca onu domates yağmuruna tutarlar. İçeriye giren kadınlar Shaurya’yı protesto etmeye başlar. Kadına şiddet uyguladıklarını onu hapislerde çürüteceklerini söylerler. Mehek’te oyunculuk sergilemeye başlar ve onun kötü biri olmadığını söyler.

Shaurya Mehek’in karısı olmadığını ima edince Mehek, Shaurya’nın ayaklarına kapanıp kocacım beni istediğin gibi dövebilirsin beni incitebilirsin ama ne olur evliliğimizi sorgulama der. Bu Karona’nın çok hoşuna gider ve Mehek’i destekler. Oğlunun karısı olduğunu söyler.

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 22.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Kadınlar Shaurya’ya talepleri olan bir liste imzalatmaya çalışır. Eğer imzalamazsa medyayı çağıracak ve Shaurya’yı hapse attıacaklardır. Talep listesinde haftanın iki günü Shauya’nın Mehek’i yemeye çıkarması istenir. Mehek 3 olsun der zaten haftanın iki günü yemeğe çıkıyoruz. Ardından Mehek’in özel günleri kutlamasına izin verilecek Shaurya’da yanında hazır bulunacaktır. Bunun gibi birkaç madde daha sıralanır. Shaurya imzalamak zorunda kalır. Karona da şahit olarak imzasını atar.

Bu arada Vicky’nin gözü Nehal’e takılır. Kendini onunla birlikte hayal eder. Sabah olunca Mehek Shaurya’yı uyandırır. Gelinin kocasıyla ilk defa aile evine ziyaret etme ritüelini hatırlatır. Shaurya gelmeyeceğini söylerken Mehek Stk derneğinin numarasını çevireceğini söyleyerek tatlı bir tehditte bulunur.

Shaurya ve Mehek, Sharma evinde ağırlanır. Shaurya’ya tatlı ikramlarında bulunurlar. Altan alta kibarca birbirlerine laf sokulur. Kanta, Shaurya’ya gömlek hediye etmek ister. Shaurya ise bunu reddeder.

İkili kavga ederek eve döner. Shaurya orta sınıf basit insanların ritüellerinden bıktığını söylerken Mehek’in de bu zengin hayatı yaşadığını dile getirir. Shaurya küçükken babasının yaptıklarını Mehek’in de yaptığını ima eder. Mehek söylenenlere sinirlenir.

Aşk Yakar 22.Bölüm Özeti – 22 Şubat Salı Günü Neler Olacak?

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Shaurya’ya ya herkesin önünde tarif defterimi çalıp beni düğünde bırakıp kaçtığını herkese anlatırsan bu evden ve hayatından çıkarım der. Eğer demezsen burada kalır ama kiramı veririm diye ekler. Böylece onun zengin hayatına meraklı olmadığını onun zenginliğinde başkalarının hıçkırıklarının olduğunu söyler.

Mehek, Shaurya’nın balkonuna yerleşir. Yatağını ve özel eşyalarını oraya taşır. Evden de eşyalarını getirtir. Karona ise Shaurya’nın arabasını bozar. Shaurya işe acil gitmesi gerekirken Mehek motoruyla karşısına çıkar. Shaurya mecbur kalınca Mehek’in motorunu sürmeyi teklif eder. Mehek bunu kabul etmez ve arkasına oturtur.

Shaurya restoranına varınca sevgililer günü için hazırlık yapıldığını götür. Yatırımcısı Mehek’in de gelmesini isterken Shaurya onun işlerinin olduğunu söyler. Yatırımcı Mehek’e ısrar ederken Shaurya da Mehek’e dik dik bakar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Yerli Bilim Kurgu Filmine Hazır Olun!
  Türkiye’nin ilk sürdürülebilir film girişimi olan, iklim krizi ve kıtlık sebebiyle yeryüzünün yaşanılmaz hale geldiği gelecekte geçen Bir Zamanlar Gelecek: 2121, 28 Haziran 2024 tarihinde vizyona girecek.
 • Final Yapacak Diziler Belli Oldu!
  Sezon sonuna sayılı haftalar kaldı ve sevdiğimiz dizilere veda zamanı geldi çattı. Sevilen dizilerin bir kısmı gelecek sezon onayı alırken bir kısmının da fişi çekildi. Zayıf senaryolar, günü değişen diziler ve zamanla reyting kaybına uğrayanlar… Bu senenin tutunamayan o dizileri…
 • Divane Gönlüm Dizisi Başlıyor!
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!

Bir yanıt yazın