Aşk Yakar 14.Bölüm Özeti – 14 Şubat Pazartesi

Aşk Yakar 14

Mehek’in Amcaları Rezil Ettiler!

Aşk Yakar 14.bölüm özetinde Sharma ve Khanna aileleri tanışmak için buluşmuştu. Svetlana’nın görünen sevimli yüzünün arkasında yatan hain planları vardır. Shaurya teyzesinin bu haline erken tav olur ve aileleri baş başa bırakmak gibi yanlış bir hareket yapar. Kendisi Mehek ile el ele dışarıda eğlenirken Sharmalar ise zorlu bir deneyim yaşayacaklardır. Aşk Yakar 14.bölüm özeti devam ediyor.

Svetlana’nın ilk hedefi erkekleri sarhoş etmek olur. Artık onlarında aileden biri olduğunu vurgulayarak onlara zorla alkol vermeye kalkar. Kanta kocasına kaş göz yapsa da amcalar çoktan gaza gelmiş ve içkileri yudumlamaya başlarlar.

Shaurya’nın annesi de sağ olsun konuk oyuncu gibi misafirlerin yanında oturur. Svetlana’nın hareketlerine karşılık vermez. Erkekler sarhoş olmaya başlamışken Svetlena kadınları yemek masasına alır. Onlara da ayrı sürprizler hazırlamıştır. Mansi yemeklerin tadına bakmaya başlar. Vejeteryan olan bu aileye Svetlena özellikle sofrayı et yemekleriyle doldurmuştur. Mansi hemen kusmaya gider. Sarhoş amcalarda kendinden geçer. Ravi, Shaurya’nın babasına gidip sırnaşık hareketlerde bulununca babası Rai’ye tokat atar.

Bu anlarda Shaurya ve Mehek’te içeriye gelmiştir. Bu anlara şahit olan çift için zor dakikalar başlamıştır. Shaurya hemen babasına tavır alır. Bu yaptığının yanlış olduğunu vurgular. Zaten Shaurya o anda tüm bunların altından Svetlana’nın çıktığını anlar. Svetlana misafirlerin yanında ağlayarak rol kesmeye başlar. Duygu sömürüsü yaparak bir yandan da orta sınıf insan lafını sokarak olayların daha da hararetlenmesini sağlar.

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmeyen

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 14.Bölüm Özeti – 14 Şubat Pazartesi

Mehek söylenenlere alınır ve amcalarını toparlayıp oradan ayrılırlar. Shaurya peşlerinden koşup yardım etmeye çalışsa da Mehek izin vermez. Kısacası ayrı dünyaların insanıyız vurgusu yapılır. Eve gidince babaanne ve dede amcaların sarhoş halini görünce yıkılır. Kanta’nın ise morali çok bozulmuştur. Mehek odasına gidip ağlamaya başlar.

Amcalar ayılmaya başlayınca durumun farkına varıp ağlanıp sızlanmaya başlarlar. Babaanne onlara bastonuyla vurur. Amcalar Mehek’in dizlerine çöküp af diler. Mehek ise böyle yapmamalarını bunun bir hata olduğunu amcalarıyla gurur duyduğunu söyler.

Shaurya da Mehek’ten özür dilemeye gelir. Tüm bunları aşabileceklerini ona anlatmaya çalışır. Mehek ailesinin saygı görmediği bir yerde yapamayacağını anlatır.

Ertesi sabah Shaurya’da valizini toplayıp Sharmalar’a yerleşmeye geldiğini söyler. Madem Mehek onun yaşantısını kabul etmiyordur Shaurya onun yaşantısını benimseyeceğini söyler. Mehek yine kabul etmez ve Shaurya’yı kapı dışarı eder. Daha sonra fark eder ki Shaurya kapının önüne yerleşmiştir. Mehek onu içeri alana kadar orada kalacağını söyler. Mehek inatçı çıksa da Shaurya kapıda üşüyüp hasta olunca onu içeriye almak zorunda kalacaktır.

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri !

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Kısmetse Olur Diskalifiye Şoku
  Kısmetse Olur Yeliz ve Erol Diskalifiye Edildi! Kısmetse Olur 49.bölümde Yeliz ve Erol’un diskalifiye edildiği söyleniyor. Kısmetse Olur’da Yeliz ve Erol neden görünmüyor? Kısmetse Olur Yeliz ve Erol neden yok? İşte Kısmetse Olur diskalifiye sebebi…
 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir