Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi

Aşk Yakar 108

Mehek Hamile!

Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar Hint dizisinde Shaurya, Vicky’yi tokatlıyor. Anjali kaçırdıklarını Shaurya’ya söylemiştir. Shaurya çantasını toplar. Mehek’e seninle yaşayamam diyor. “Çok alçaldın”. Mehek hata yaptığını söylüyor.  Karım olduğun için utanıyorum diyor. Mehek gideceğini söylüyor. Çantalarını toplar. Mehek, Shaurya ile birlikte geçirdikleri anları hatırlıyor. O gider.

Shaurya gece uyumaya çalışır. Nereye gitmiş olabileceğini düşünür.

Ertesi sabah, Shaurya kafeyi yönetiyor. Vicky gelir ve lütfen dinleyin der. Shaurya işte olduğunu söylüyor. “Buradan git. Hepiniz çok kötüsünüz” diyor. 

Mehek bir dans barında uyanır. Elleri bağlıdır. Mehek korkuyor. Sakinleştirici kullanıyor. Mehek dışarıda dansçıları görür. Anjali bir kadınla buluşmaya gelir. Mehek onu görünce afallar. Anjali, iyi dans edecek ve harika yemekler pişirecek bir kız getirdiğimi söylüyor. Yüksek fiyat ister.

Anjali Mehek’e gelir ve hoş geldiniz der. “Bugün çok dans etmek zorunda kalacaksın”. Saçlarını kavrar. Anjali, hiç kimsesi olmayan kızları bulduğunu ve onları burada sattığını söylüyor. Yani bugün seni burada buldum. Ona bir elbise verir ve misafirler için hazırlanın der. Mehek onları fırlatır. Anjali, onlara vereceğiniz dans ve zevk için enerji tasarrufu yapın diyor. Bana iyi para kazan der.

Shaurya her yerde Mehek’i arar. Vicky hiçbir yerde olmadığını söylüyor. Shaurya polise gidelim diyor.
Shaurya müfettişin onu aramasını söyler. 24 saat bile geçmediğini söylüyor.
Bazı kızlar Mehek’e burada nasıl satıldıklarını anlatır. Vikcy lütfen sakin ol diyor. Shaurya, bunu ikinizin de yaptığını ve Mehek’in bedelini ödediğini söylüyor. Nehal lütfen bir şeyler yap diyor. Nerede olduğunu bilmiyoruz.

Shaurya eve gelir. Mehek’in tüm bunları kendi başına mı yaptığını soruyor. Karuna komiseri aramama izin ver diyor. Dolly bu evde neler oluyor diyor.

Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti

Mehek kızlara merak etmeyin buradan çıkacağız der. Birbirlerinin ellerini açmaya çalışırlar. Mehek bir odaya gelir ve bir telefon görür. Anjali içeri girer. Bir adama telefonum nerede diye sorar. Her yerde onu arar. O arar ve telefon çalar. Mehek’i görürler. Tai ona tokat atar. Nasıl cüret edersin diyor.

Mehek Shaurya’yı arar ve lütfen beni kurtarın der. Shaurya neredesin diyor. Telefon kapanıyor. Anjali aramayı sahte bir yerden almış. Polis ve Shaurya o yere gelir. Mehek yoktur. Nehal, Vicky’yi arar ve Anjali’nin onu kandırdığını söyler. Shaurya, Mehek’in dupaattasını bulur. Mehek’in yakında olduğunu söylüyor.

Anjali dans barına gelir ve Mehek elbiseleri görür. Yenge içtiğini söylüyor, bütün bunlara tahammül edebileceksin. Kızların tadını çıkarın. Tai gelir ve gel dans et der. Mehek gelir ve dans eder. Anjali ona güler. Erkekler ona para atar.
Bajrani eve bir tencereyle gelir. Mahek yüzüğünü içine attı. Shaurya yüzüğü görür ve nereden geliyorsun der. Dans barı diyor. Shaurya ne diyor.. Oraya gitmeliyim. Dans ederken Mehek şarap döker ve ardından bir muma vurur. Halı yanıyor.

Mehek tüm kızlara buradan gidelim diyor.  Mehek kilidi kırmaya çalışır. Nehal, Mehek için endişelenir. Karuna Anjali’yi arar. Nehal ona nerede olduğunu sorar. Karuna jagrata’da olduğunu söylüyor.
Mehek ve kızlar dışarı çıkarlar. Mehek üçüncü kız nerede diye sorar. Onu orada bırakamam der. Bu kocamın numarası. Git ve onu ara. Onu dışarı çıkaracağım der.  Anjali, Mehek’in kafasını vurduktan sonra gelir. Mehek kaçıyor diyor. Mehek’i kilitlerler. Tai, sarayımı yakmak için hayatını mahvedeceğini söylüyor.

Kızlar dışarı çıkar ve yardım isterler. Haydutlar oraya gelir ve etrafını sarar. Onları kaçırırlar. Bir kamyon gelir. Kızlar koşar ve içine saklanır.

Mahek bayılır. Shaurya geliyor. Mahek lütfen gözlerini aç diyor. Polis gelir. Herkesi tutuklarlar. Mahek’i hastaneye götürürler. Shauyra üzgün olduğumu söylüyor Mahek. Beni Affet lütfen. Hepsi benim hatamdı. Alnından öper. Mahek benimle olduğunu söylüyor, endişelenmeme gerek yok.
Doktor mahek’i kontrol eder ve her şeyin yolunda olduğunu söyler. Aslında iyi bir haber var. O hamile.

Mehek bayılır. Shaurya geliyor. Mehek lütfen gözlerini aç diyor. Polis gelir. Herkesi tutuklarlar. Mehek’i hastaneye götürürler. Shauyra üzgün olduğumu söylüyor.Hepsi benim hatamdı diyerek alnından öper. Mehek onunla olduğunu söylüyor, endişelenmene gerek yok.
Doktor Mehek’i kontrol eder ve her şeyin yolunda olduğunu söyler. Aslında iyi bir haber var. O hamiledir. Herkes çok mutlu olur.

Mahek ve Shaurya karakola giderler.
Anjali, tüm bunlardan nasıl kurtulacağını düşünür. Ya tutuklanırsam diye ağlanmaya başlar. O kızlar benim adımı alacak. hapse girmek istemiyorum der. Karuna odasına gelir. Ne olduğunu sorar. Anjali hiçbir şey söylemez. Karuna, Nehal’in Mehek’in iyi olduğunu söylediğini haber verir. Anjali Tanrıya şükür diyor. Herkesin eve geleceğini söylüyor. Sesleri çok mutlu geliyordu. Mahek ve Shauyra’nın evden çıkmasına izin vermemeliydim. Mahek bu evde her şeyi aklı başında tuttu.

Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bütün kızlar Mehek’e teşekkür eder. Kendini yalnız hissetme diyor.. Hepinizin yanındayım. Müfettiş, oraya nasıl gittiğinizi soruyor? Mahek bayılıyormuş gibi yapar. Doktor onu eve götürmem gerektiğini söylüyor. Mehek kızlara Anjali’nin adını almayın dediğini hatırlayın. Onu kanıtlarla ortaya çıkaracağız.

Mahek eve gelir. Karuna, Tanrıya şükür evdesin diyor. Şimdi her şey iyi olacak. Anjali aşağıya iner. Merhaba yenge diyor. Mahek, bütün ailemin benimle olduğunu söylüyor. Anjali, evde olmana sevindim der. Dolly, Nehal’i arar. Nehal ona her şeyi anlatır. Mahek her şeyin yolunda gittiğini söylüyor. Shaurya ona bir kız istediğimi söylememi söylüyor. Bir erkek çocuk istiyor. Karuna hamile olduğunu söylüyor. Vay. Mahek’e sarılır. Anjali kızgın. Mahek, bugün döneceğimizi söylüyor. Karuna, Anjali’nin Mehek’e odasını geri verdiğini söyler. İyi bir ortama ihtiyacı var.
Anjali kızgındır.Mahek, Anjali’ye gelir. Mahek şimdi odamdan çık diyor. Anjali’nin elini tutar ve günahlarının bedelini ödeyeceğini söyler. Tanıklarınız olarak o üç kıza sahibim. Git ve suçlarını kendin kabul et. Eğer yapmazsan.. Polis gelip seni buradan alacak. 

Karuna, Mehek için yiyecek hazırladığını söyler Mehek onları yer ve bayılır. Shaurya annesini Mehek’i zehirlemekle suçlar. Karuna asla böyle bir şey yapmayacağını söyleyerek ağlar. Anjali, Karuna ve Shaurya’yı birbirine düşürmeyi başarmıştır. Doktor Mehek ve bebeğini kurtarır. Mehek uyanınca tüm bunları Anjali’nin yaptığını söyler.

Mahek kendini iyi hissetmiyor. Daha önce yapmam gerekeni yapacağımı söylüyor. Ondan teslim olmasını istedim ve bütün bunları bu yüzden yaptı. Anneme değil de ona nasıl güvenebilirsin? Aceleyle dışarı çıkıyor.
Karuna evden çıkıyor. Mahek ve herkes yolda. dolly telefonunun kapalı olduğunu söylüyor. Anjali de telefonunu kapattı.


Karuna ayrılmadan önce mülkiyet belgelerini imzalamak üzere. Mahek içeri girer. Anne der. Mahek ona sarılır. Karuna bana güveniyor musun diyor? Mahek tabii ki yaparım diyor. Bu anjali hepimizi manipüle etmeye devam etti. Karuna’ya her şeyi anlatır. Mahek onu dışarı çıkarmak için kaçırdığımı söylüyor ama beni bazı adamlara sattı. O kadar alçaldı ki beni satmaya çalıştı. o bir suçlu. Karuna gözyaşları içinde. Mahek hiçbir belge imzalamayacağını söylüyor. Anjali onlara kağıtları gösterir ve kağıtların zaten imzalanmış olduğunu söyler. Ma mahek haklı.. Gülüyor. Karuna ne diyorsun diyor. Shaurya onu tokatlamak üzere. Anjali kapa çeneni diyor. Haydutları gelir ve Shaurya’yı durdurur. Anjali ona silah doğrultuyor ve bu dramı bu evde istemiyorum diyor.
Karuna sana kızım demekten utandığımı söylüyor. Anjali hepsini bu evden attığını söylüyor. Haydutlar herkesi dışarı atar. Anjali hoşçakal diyor. Mahek kapa çeneni diyor. Biz vazgeçmeyiz. Neler yapabileceğimizi göreceksin. Anjali canının ekmek isteyeceğini söylüyor. Anjali dışarı çık diyor. Hepsi ayrılır.

Karuna Mahek Shaurya lütfen beni bağışlayın diyor. Bunların hepsi benim yüzümden oldu. Shaurya bunun benim hatam olduğunu söylüyor. Mahek’i dinlememeliydim. Mahek, güçlü olmamız ve bu sorunla birlikte mücadele etmemiz gerektiğini söylüyor. Ağlama anne. Bizim olanı almalıyız. Nehal, haydutların vikcy’yi Beyaz biberlerden de attığını söylüyor. Karuna kızımı hak etmediğini söylüyor. Mahek karakola gideceğimizi söylüyor. Zaten tanıklarımız var.

Mahek karakola gelir. O kızları getir, sana doğruyu söylerler diyor. Bir kız evet diyor Anjali oradaydı. Mahek’ten intikam almak istiyordu. Kriti, orada böyle bir kız olmadığını söylüyor. Mahek korkma diyor. Onlara gerçeği söyle. Arkadaşları ondan doğruyu söylemesini ister. Mahek, Kriti’ye bunu neden yaptın? Bunu yoksulluğumun yaptığını söylüyor. ben fakirim Hayatımı yaşamam için bana para verdi.

Anjali, Shaurya’yı arar ve hiçbir şey yapamayacağını söyler. Vazgeçmek onun kitabı.
Kanta çağırıyor. Nehal onunla konuş diyor. Mahek iyi misin chachi diyor. Kanta beni dinle diyor. Bunu bizden sakladın. Her şeyi yapabileceğini düşündün. Bu yüzden buraya gelmeyi hiç istemedim. Geri dönüyorum. Mahek burada olduğumuzu, her şeyi halledeceğimizi söylüyor.
Shaurya, seni eve geri götüreceğime söz vermemi söylüyor. Shauyra bir planım olduğunu söylüyor. Ona her şeyi anlatır.

Polis Anjali’nin evine gelir. Vergi dairesinden olduğumuzu söylüyorlar. Shauyra vergilerini beyan etmedi. Bütün evi kontrol ediyorlar. Anjali’den dolaplarını açmasını isterler. Shaurya uygun kağıtları görür. Onları alır ve gider.
Onlar ayrılırken gerçek polis gelir. Anjali sırıtır.

 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı

  Svetlana Belası Dönüyor!

  Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında değildirler. Aşk Yakar 109.bölüm özeti devam ediyor.

  Aşk Yakar dizisinde Anjali sonunda evi ele geçirmiş herkesi kapı dışarı etmeyi başarmıştı. Karuna kızından tekmeyi yemiş herkesten özür dilemeye başlamıştır. Mehek yine her zamanki birleştirici tavrıyla tüm bunların üstesinden geleceklerini söyler.

  Anjali müfettişten Shaurya’yı tutuklamasını ister ve evini soymak için sahte bilişim görevlisi olarak girmeye çalıştığını söyler.  Shaurya’nın sarığını, gözlüklerini ve sakalını çıkarıyor. Müfettişe, mal sahibi olduğundan beri kardeşinin delirdiğini söylüyor. Shaurya, annesini manipüle ederek bu mülkü aldığını söylüyor. Mahkemeye kanıtları sunacağını açıklar. Müfettiş Shaurya’yı tutuklar ve onu götürür. Anjali gülümsüyor.

  Anjali annesinin ve Mehek’in yanına gelir. Shaurya’nın tutuklandığı haberini bizzat kendisinin vermek istediğini söyler. Karuna kızını tokatlamaya çalışırken kızı karşı gelir.

  Anjali karakola gelerek Shaurya’nın kefaletle serbest kalmasını engellemeye çalışır. Shaurya ve Mehek rol yapmaya başlar. Anjali’nin Shaurya’yı hapse yollayarak kendi kuyusunu kazdığını söylerler.

  Anjali evde oturuyor. Adamları oraya gelir ve süslendiğini görür. Anjali bunun önemli olduğunu söylüyor. Adamlar, oteli nasıl işleteceklerini bilmediğini söylüyor. Anjali polis onu gözetlediği için riskli iş yapapmam der.  

   Mehek ve Dolly oraya gelir ve ağlar. Mehek rol yapıp ağlar. Anjali’nin kölesi olacağını yeter ki Shaurya’yı içerden çıkarmasını ister. Mehek ve Dolly dizlerinin üstüne çöküyor. Dolly, anneni düşün diyor, ağlıyor, lütfen Shaurya’yı kurtar, senin hizmetçin olacağız. Anjali gözlerini deviriyor ve sigara içiyor. Sigarayı Mehek’e yaklaştırıyor ve sırıtıyor. Mahek ömür boyu senin hizmetkarın olacağım diyor ama lütfen bunu yapma, ne dersen yapacağım, lütfen onu hapisten çıkar, lütfen davayı geri al.

  Anjali ir parti vereceğini yemekleri güzel olursa Shaurya’yı çıkaracağını söyler.

  Karuna karakola gelir. Shaurya’ya yalvarmaya kendisini affetmesini ister. Tüm bunların kendi suçu olduğunu nihayet alamıştır.

  Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti

  Mehek ve Dolly mutfakta çalışıyorlar.  Anjali uşağına bu Mehek’in aklında bir şey olması gerektiğini söyler, ondan uzak dur.

  Mehek, Anjali’ye takı taktırır, Anjali ondan topuklu ayakkabı getirmesini ister. Dolly ona dik dik bakıyor. Mehek, Anjali’ye topukluları temizledikten sonra giydirir. Anjali, topuklu ayakkabı giymeden önce ayak masajı yapmasını ister. Dolly bunu görür ve Mehek’in hamile olduğunu düşünür, dinlenmesi gerekir ama bütün bunları o yapıyordur. 

  Shaurya Mehek’i hapisten arar. Shaurya Mehek’e iyi olup olmadığını sorar. Mehek merak etme, ben iyiyim diyor. Shaurya diyor ki her şey hazır mı? Mehek tamamen hazır olacağız diyor, merak etmeyin görüşmeyi bitiriyor. Anjali oraya gelir ve neyin hazır olduğunu sorar.

  Parti başlıyor! Mehek garson üniforması giyiyor ve barda insanlara hizmet ediyor. Anjali ona içki getirmesini ister. Mehek ona bir içki dolduruyor. Bir misafir diğerine bu Mahek Khanna değil mi diyor? Shaurya’nın karısı mı? Diğer konuk, evet, şef olduğunu söylüyor, o zaman neden burada hizmet ediyor? Misafir, Shaurya’nın hapiste olduğunu ve her şeyi yapması gerektiğini söylüyor. Anjali bilerek yere şarap döker ve Mehek’ten onu temizlemesini ister. Mehek evet der ve herkesin önünde yeri siler.  Mehek istediğini yapabileceğini düşünüyor ama Tanrı adaleti yerine getirdiğinde ayaklarımda olacak. Anjali, Mehek’in verdiği şarabı içer ve öksürmeye başlar. Kanepeye düşüyor ve başı dönüyor. Mehek bakar. Misafirler Anjali’ye koşar. Bir misafir ağzından kan geldiğini söylüyor.

  Anjali onu zehirlediği için polis çağırır. Doktor zehir olmadığını söylese de Anjali inanmaz. Aynı içeceği Anjali Mehek’e içirmeye çalışır. Mehek hamile olduğu için Anjali suç işliyordur. Mehek Anjali’nin kendisine güvenmesini sağlamaya çalışır.

  Anjali evin her yerde kanıt arar ama bulamaz. Ertesi sabah hastaneye gider. Mehek oyunlarının açığa çıkmasından endişe duyar. Doktor tanıdıkları çıkar. Bu yüzden oyuna devam edilir. Anjali raporlara göre organ yetmezliği çekiyordur. Devreye Karuna girer. Anjali iyice panik olur. Annesi ve doktoru kaçırıp organ nakline başlamasını ister.

  Böylece Anjali tutuklanır ve hapsi boylar. Anjali tutuklandığında onu izleyen bir kadın vardır. Anjali bu kadından ürker.

  Nehal’in İkizleri! Nehal’in ikiz bebekleri doğar. Evde mutluluk hakimdir. Herkes bir arada ve huzurludur. Anjali’nin yanına ise o korkutucu kadın gelir. Anjali’ye sen benim kanımdansın diyerek teyzesi olduğunu açıklar. Bu kadı Svetlana çıkar. Svetlana ve Anjali intikam için hapisten kaçarlar!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Esaret 52.Bölüm Fragmanı – Esaret 31 Ocak Salı
  Orhun’un Çırpınışları Başladı! Esaret 52.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 52.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 30 Ocak Pazartesi günü 52.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret 52 Fragmanı Dikkat Çeken Ayrıntılar
 • Şivlilik Nedir? Şivlilik Ne Zaman Kutlanır? Konya’da Şivlilik Geleneği
  Şivlilik Geleneği Nereden Gelmektedir? Şivlilik Nedir? Şivlilik Manisi
 • Kan Çiçekleri 41. Bölüm Fragmanı İzle – 31 Ocak Salı Fragmanı
  Kan Çiçekleri’nde Azade Gerçeği Öğrendi! an Çiçekleri 41.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 31 Ocak Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.
 • Emanet 512 Bölüm Fragmanı İzle! 30 Ocak Pazartesi
  Nana, Yaman’ın Ayağına Bastı! Emanet 512. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 512 fragmanı geldi. Emanet 512. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 512. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Esaret 51.Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Ocak Pazartesi
  Orhun: ” Hira Masummuş!” Esaret 51.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 51.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 30 Ocak Pazartesi günü 51.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 51.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 30 Ocak Pazartesi günü yaşanacaklar…

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Esaret 52.Bölüm Fragmanı – Esaret 31 Ocak Salı
  Orhun’un Çırpınışları Başladı! Esaret 52.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 52.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 30 Ocak Pazartesi günü 52.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret 52 Fragmanı Dikkat Çeken Ayrıntılar
 • Şivlilik Nedir? Şivlilik Ne Zaman Kutlanır? Konya’da Şivlilik Geleneği
  Şivlilik Geleneği Nereden Gelmektedir? Şivlilik Nedir? Şivlilik Manisi
 • Kan Çiçekleri 41. Bölüm Fragmanı İzle – 31 Ocak Salı Fragmanı
  Kan Çiçekleri’nde Azade Gerçeği Öğrendi! an Çiçekleri 41.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 31 Ocak Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.
 • Emanet 512 Bölüm Fragmanı İzle! 30 Ocak Pazartesi
  Nana, Yaman’ın Ayağına Bastı! Emanet 512. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 512 fragmanı geldi. Emanet 512. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 512. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Esaret 51.Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Ocak Pazartesi
  Orhun: ” Hira Masummuş!” Esaret 51.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 51.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 30 Ocak Pazartesi günü 51.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 51.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 30 Ocak Pazartesi günü yaşanacaklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.