Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma

Aşk Yakar 106

Shaurya ve Mehek Evden Atıldı!

Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk Yakar 106.bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar son bölümde Anjali’nin oyunları sonunda Karuna bu evde onlarla yaşamak istemediğini söylemiş bavulunu hazırlamıştı. Shaurya ise annesine burasının onun evi olduğunu Mehek ile birlikte gideceğini söyler. Anjali bu rolü Shaurya’ya kaptırdığı için üzgündür.

Mehek annesini böyle yalnız bırakmaması gerektiğini söyler. Sabah Dolly, Karuna’ya Shaurya’yı hala durdurabileceğini hatırlatır.” Tanrı aşkına onu durdur, evi terk edecek, lütfen onu durdur, sen onun annesisin, ev yıkılıyor” der. Karuna ondan evden çıkmasını istemediğini, kararlarını kendisinin verdiğini ya da belki karısını dinlediğini söylüyor. Dolly, gerçek kızının burada olduğunu ve şimdi Shaurya’nın üvey oğlu olduğunu söylüyor. Anjali oraya gelir ve annesinin hiçbir zaman ayrım yapmadığını söyler. Dolly, Karuna’ya günah işlediğini söylüyor.

Shaurya çantayı topluyor, Dolly oraya geliyor ve hiçbir yere gitmediğini görüyor .Anjali, Karuna’ya gergin olduğunu, ondan ilaç almasını ister. Karuna alır. Dolly Shaurya’yı ikna etmeye çalışırken Anjali ise annesini altan alta doldurmaya başlar. Shaurya ve Mehek’in kendilerine dava açabileceğini evi ellerinden alabileceğini söyler. Aslında Shaurya’nın çok iyi bir kalbe sahip olduğu ama Mehek’in sahte olduğunu söyler.

Anjali, Karuna’ya gergin olduğunu, Mehek’in evden ayrılmak istemediğini, Shaurya’nın evden ayrılmak istediğini, onu çok sevdiğini, ona tüm mutluluğu verdiğini, hatta ona tüm malını verdiğini, Mahek’in Shaurya’yı güçlü bir şekilde kavradığını söylüyor. Bütün bunlardan vazgeçmesi onun için zor, Mahek’in bir adım atabileceğini hissediyorum, ya onlar ayrıldıktan sonra mülk için bir dava açarsa? Ya sert bir adım atarsa, üzgünüm, çok ilerisini düşünüyorum. Karuna yanılmadığını söylüyor, Shaurya ve Mahek ile konuşmam ve bir şeyleri çözmem gerektiğini söylüyor, gidiyor. Anjali sırıtıyor.

Dolly ağlar ve Karuna’yı aramaya çalışır. Shaurya ise toparlanırken Mehek Karuna’nın üzülmemesini ister. Karuna oraya gelir ve çevirdikleri tiyatroyu sorar. Bugün evden gidip yarın bana dava açacaksınız diyor. Mehek ve Shaurya anlamsızca Karuna’ya bakıyor. Shaurya annesine neyi olduğunu sorar. Karuna Mehek geldiğinden beri beni takmıyorsun der. Shaurya kağıtları imzalar. Mahek elini tutar ve annen olmadan yaşayamayacağını söyler, sadece malını değil her şeyi geride bıraktığını söyler. Karuna öylece bakakalır.

Karuna’nın acımasız davranışları karşısında Shaurya ve Mehek bütün imzaları atar. Üstlerine olan her şeyi Karuna’ya bırakır. Karuna kredi kartlarını isteyecek kadar alçalmıştır. Mehek Shaurya’nın çok incindiğini hisseder. Shaurya yüzüğünü ve Mehek’i bileziklerini çıkarmasını ister. Shaurya bu evden yalnızca yetiştirilme tarzını ve annesinin sevgisiyle ayrıldığını söyler.

Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti

Dolly çantasını getiriyor. Shaurya’ya ben de seninle geleceğim diyor. Shaurya hayır, lütfen onlarla kal ve onunla ilgilen diyor. Anjali, Shaurya’ya para verir ve hayatında kazandığı tek şeyin bu olduğunu söyler. Kardeşinle ilgilendiğin için teşekkürler diyor. Mehek anneme iyi bak diyor. lütfen ihtiyacınız olduğunda bizi arayın.

 Dolly lütfen yeniden düşünün diyor. Shaurya karar verdiğini söylüyor. Evi terk ederler. Dolly, Mehek’e aile bileziklerini verir. Mehek ve Shaurya ayrılıyor. Shaurya onların aile fotoğrafını çeker ve bunu yanımda götüreceğimi söyler. Karuna’nın ayaklarına dokunurlar ve ayrılırlar. Mehek evdeki anlarını hatırlıyor. İkisi de evden uzaklaşırlar.

Mehek ve Shaurya, eski evlere gelirler. Anahtar kapıyı açmaz. Evin başkasına satılmış olduğunu öğrenirler. Anjali, Suraj ile konuşur. Planın başarılı olduğunu söylüyor. O yaşlı kadının yani – Karuna’dan bahsediyor- hala servetin sahibi olduğunu hatırlatıyor. Şampanya patlatıyorlar. İkisi birlikte dans eder.

Dolly Anjali’nin odasına gelir. Bu kadar yüksek ses müzikle ne yaptığını sorar. Dolly yerde erkek çorabı görür. Suraj balkonda gizleniyordur. Dolly Anjali’yi gözü tutmuyor.

Mehek ve Shaurya geceyi parkta geçirmek zorunda kalır. Yoldan geçen serseriler Mehek’e asılmaya başlar. Shaurya adamları döver. Polis gelir ve ikiliyi parkta uygunsuz şekilde kaldıkları için kızmaya başlar. Mehek’te zorla kendini tutuklattırır ve geceyi karakolda sakince geçirirler.

Ertesi sabah Nehal ve Vicky eve gelir. Mehek ve Shaurya’yı aradıklarını ama ulaşamadıklarını söyler. Vicky restorana gittiklerini düşünür.Gerçeği öğrendiklerinde ise bir hayli şoke olurlar. Gazeteler haurya’nın evden atıldığını yazmıştır.

Shaurya ve Mehek iş arayışına başlar. Suraj ve Anjali ise Shaurya’nın güçlenmesini engellemek için çomak sokarlar. Nehal Anjali’nin tavırlarından hiç hoşlanmamıştır. Karuna her şeyi Anjali’nin üzerine yapıyordur. Karuna evin sorumluluğunu Anjali’e verir. Ayrıca restorana gidip çalışmasını ister.

Shaurya ve Mehek , Suraj’ı görüp takip ederler. Eski evlerin orada Anjali parti vermiş Suraj’da kumar oynuyordur. Shaurya polisleri çağırırken Anjali kaçmaya başlar. Suraj tutuklanır. Ertesi gün Anjali, Sharya’nın Suraj’ı tutuklattığını hazmedemediğini anlatır. Nehal ise Suraj’ın kumar oynadığı için tutuklandığını söyler. Karuna ise Nehal’in üzerine yürür.

 • Baş Tacım Final Bölüm Özeti – 3 Ağustos Çarşamba

  Baş Tacım Final! Manav ve Archana ÖLDÜ!

  Baş Tacım Final bölümü geldi çattı! Baş Tacım Final bölümünde neler olacak? Mutsuz sonla bitirmeyi gelenek haline gelen Hint dizilerinde bakalım Baş Tacım da nasıl bir son bizi bekliyor olacak?

  Baş Tacım Final bölümünde Arjun kızı Pari ile konuşmayı dener. Pari ise herkese kızgındır. Babası gibi bir adamla birlikte olmuştur. Hayatını mahvettiğini söyler. Purvi ise Arjun’a kavuştuğunu ama kızını kaybettiğini söyler. Naren, Soham’ı evlilik mekanına götürür. Ankita onu görür ve mutlu olur. Kızları Ashi’yi Soham’la tanıştırırlar. Ona dede dedirttirirler.

  Teju, Ankita’nın evliliği hakkında her şeyin yolunda gittiğini, Arjun ve Purvi’nin hayatta olduğunu ve Soham’ın bile geri döndüğünü söylüyor. Purvi oraya gelir ve 3 kız kardeş de duygusal bir anı paylaşır. 

  Soham da gelir ve kız kardeşlerinden yaptığı hatalar için özür diler. Purvi geçmişi unutmak ister. Sachin, Soham ile konuşur ve hataları için özür diler, payını geri alacağını söyler ve Ankita ile Naren’in pavitra ristha evliliği hakkında her şeyin normale döndüğünü söyler. 

  Soham gittikten sonra Neena, Sachin’e nefret ettiği Soham’dan neden özür dilediğini sorar ve neden mülk payındaki üyeleri artırdığını sorar. Ondan saçmalıklarına son vermesini istiyor ve paranın hiçbir şey olmadığını ve sadece aile meselesi olduğunu söylüyor. Soham’a sarıldığında firmasını açtığı zamandan daha mutlu hissettiğini söylüyor. Onun yüzünden çok şey kaybettiğini söylüyor ve eğer değiştiremezse onu yaşayabilir ve ondan boşanır. 

  Ankita ve Naren’in evlilik töreni başlar. Pari bunu görünce sinirlenir. 

  Purvi, Pari’yi bir kiler odasında görür ve burada ne işi olduğunu sorar. Pari bunun kendisini ilgilendirmediğini ve onunla konuşmanın bir yararı olmadığını söylüyor. Purvi onun annesi olduğunu ve onunla konuşması gerektiğini söylüyor. Pari sana en çok ihtiyacım olduğunda neredeydin diyor. Purvi, kendisinin ve Arjun’un bir cehennemden geçtiğini, önce Arjun’un kanseri ve sonra geçirdikleri kazayı anlatır. Arjun’un onu çok sevdiğini ve her an onu hatırladığını söylüyor. Purvi Arjun’un kendisini terk ettiğini düşündüğünü anlatır. Ovi ile evlenmediğini ve sadece rol yaptığını söylüyor sadece kendisini sevdiğini ve başka kimseyi sevmediğini ve aşkı öğrettiğini söylüyor. Naren’in asıl mutluluğunun Ankita ile olduğunu ve onu serbest bırakması gerektiğini, birinin sevgisini başkasıyla görmenin zor olduğunu söylüyor, ama uğruna savaştığı şey onun değil, egoist olmayı bırakmak. Baban ve Naren’in hatası olmadığını, öyle olsa bile onları affetmesi gerektiğini söylüyor.  Naren’i affetmesini ister.

  Pari doğru söylediğini söylüyor. Her şeyin nasıl olduğunu bilmiyorum. Ne oldum. Babamı ve hatta Naren’i anlamıyorum. Belki Naren hiç benim olmadı, bu yüzden anlaşamadık ve çocuğumuz bu dünyaya gelemedi. Onu gerçekten sevmiyordum. Ankita onu benden daha çok seviyor. Onu hak ediyor. Durumuma bakarak üzülebilirsin. Beni Affet lütfen. Purvi’ye sarılır. Purvi, kızımın hatasını anladığını ve bunun iyi bir şey olduğunu söylüyor.

  Baş Tacım Final Bölümü Devam Ediyor

  Ankita ve Naren evlilik törenleri için oturuyorlar. Pari avizeye bakar. Herkes mutlu görünüyor. Avize Ankita’nın yanına düşer. Pari, Ankita’ya doğru koşar. Ankita evet anlamında başını sallar. Pari, ilişkilerini bozmaya çalıştığını ancak rishtaları Pavitra olduğu için başarılı olamadığını söyler. Çok hata yaptığını ve bunu da kendisinin yaptığını söylüyor. Onun açıklamasını duyunca herkes şoke olur. Pari, hatalarının affedilemez olduğunu biliyorum ama lütfen beni affedin diyor. Onu affederler.

  Purvi ağlıyor. Arjun gelir ve gözyaşlarını siler. Arjun neden ağladığını soruyor? Purvi bunun mutluluk gözyaşları olduğunu söylüyor ama ben Pari için endişelendiğini ifade eder. Öfkesini başkasından çıkardığını söyler. Arjun da Purvi gibi düşündüğünü söylüyor. “Bize ihtiyacı olduğunda yanında değildik”. 

   Naren ve Ankita evleniyorlar!

  Teju, dekorasyon adamını eski lambaları tamir ettiği için azarlar ve modern ışıklara ihtiyacı olduğunu söyler. Vaishnavi ve Ashi onunla kertenkele hakkında şaka yapar. Korkuyor ama sonra kertenkele olmadığını ve sadece yalan söylediklerini söylüyor. Ovi gelir ve işini çabuk bitirmesini ister, ikisi de tartışır ama sonra gülerler.

  Ankita bir gelinlik içinde evlilik fonksiyonuna hazırlanır ve Naren’in ne yorumlayacağını düşünür. Naren gelir ve ondan kapıyı açmasını ister. Naren’in odaya girmesini engelliyor ve henüz evli olmadığını söylüyor. Naren girmeye çalışır ama giremez. Gülümsüyor ve gidiyor.

  Düğün töreni öncesi birçok gösteri ve eğlenceler yapılır. Ankita ve Naren çelenk değiştirir ve ayinler için otururlar. Herkes üzerlerine çiçek yaprakları yağdırır. Herkes mutlu görünüyor.

  Archana bir telefon alır. Şok olur ve bilincini kaybeder. Savita ve diğerleri panikler. Soham telefonu açar ve yalan söylediğini söyler. Manav’ın Dubai Havalimanı’na giderken bir kazayla karşılaştığını bildirir. Savita ağlıyor. Archana, Manav’ın ölümünü duyunca o da ölür herkes ağlar. Ankita Naren’e sarılır ve ağlar.

  Archana’nın ruhu, Manav ile Pavitra Rishta’sı hakkında konuşuyor. Nerede olduğunu bilmediğini söylüyor. Dönüyor ve şalını tutan genç Manav’ı (Susant Singh Rajput) görüyor. Onu daha yakın tutar ve bu ilişkilerin ölümden sonra bile daha yakın olduğunu söyler. Archana duygulanır ve ona sarılır. Manav onu öperken Pavitra Rishta müzik çalar. Archana, ilişkilerinin Pavitra Rishta olduğunu ve hikayenin sona erdiğini söyler. Pavitra Rishta, Manav ve Archana’nın ruhunun ölümden sonra cennette birleşmesiyle ve Ankita-Naren’in evlilikten sonra sonsuza dek mutlu yaşamasıyla sona erer.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Esaret 52.Bölüm Fragmanı – Esaret 31 Ocak Salı
  Orhun’un Çırpınışları Başladı! Esaret 52.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 52.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 30 Ocak Pazartesi günü 52.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret 52 Fragmanı Dikkat Çeken Ayrıntılar
 • Şivlilik Nedir? Şivlilik Ne Zaman Kutlanır? Konya’da Şivlilik Geleneği
  Şivlilik Geleneği Nereden Gelmektedir? Şivlilik Nedir? Şivlilik Manisi
 • Kan Çiçekleri 41. Bölüm Fragmanı İzle – 31 Ocak Salı Fragmanı
  Kan Çiçekleri’nde Azade Gerçeği Öğrendi! an Çiçekleri 41.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 31 Ocak Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.
 • Emanet 512 Bölüm Fragmanı İzle! 30 Ocak Pazartesi
  Nana, Yaman’ın Ayağına Bastı! Emanet 512. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 512 fragmanı geldi. Emanet 512. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 512. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Esaret 51.Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Ocak Pazartesi
  Orhun: ” Hira Masummuş!” Esaret 51.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 51.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 30 Ocak Pazartesi günü 51.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 51.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 30 Ocak Pazartesi günü yaşanacaklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.