Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe

Aşk Yakar 105

Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor.

Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna yıllar sonra kavuştuğu kızını 2 gün sonra evlendirmeyi düşünmesi de ayrı bir olay. Anjali tepki gösterir. Shaurya ve Mehek önce damatla tanışmasını istemezse bu işin olmayacağını söyler.

Anjali hemen Suraj’ı arar. Suraj bir şeyler düşüneceklerini söyler. Gece olunca Karuna Anjali’yi bulamadığını söyler. Anjali Suraj’ı eve çağırır. Gizlice buluşmuşlar gibi göstermeye çalışır. Böylece ikilinin aşkı gün yüzüne çıkmış olacaktır. Shaurya Suraj’ı dövmeye başlar. Anjali’ye sadece 2 gündür tanıştıklarını söyler.

Shaurya, Suraj’a vurur. Suraj Anjali’yi seviyorum der. ‘Bana izin vermeyeceksin çünkü ben fakirim ama aşkım gerçek’ der. Shaurya onu dışarı atar. Shaurya iki gün sonra evleneceğini söylüyor. Anjali ağlamaya devam eder. Mehek onunla konuşacağını söylüyor. Anjali başka bir erkekle evlenemeyeceğini söylüyor. Mehek bunu nasıl yapabilirsin der.

Karuna, Mehek’in de orta sınıf olduğunu söylüyor. Onu buraya getirdik, o zaman neden Suraj olmasın der. Shaurya onu parası için sevdiğini söylüyor. Onu kandırdı. Mehek, Anjali’nin hayatı hakkında olduğunu söylüyor.

Kanta ve Mahek’in tüm ailesi Mohit’le birlikte yaşamak için ayrılıyor. Kanta artık burada olmadığını söylüyor. Her şeyi daha olgun bir şekilde ele almasını ister. Güçlü kalmasını tembihler.


Karuna, Anjali için öğle yemeği paketliyor. Kanta, Karuna’yı arar. Ayrılıyoruz diyor. Karuna kendine iyi bak diyor. Kanta, Mehek’in de senin kızın olduğunu söylüyor. Lütfen onunla ilgilen. Karuna endişelenme diyor. Dolly, endişelenme onun bizim kızımız olduğunu söylüyor. Onunla ilgileneceğiz der.
Mehek’in ailesi ayrılır.

Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Herkes hazırlıklarla meşgul. Nikhil ve babası da gelir. Karuna, Anjali’nin odasına gelir. Mehek çok güzel göründüğünü söylüyor. Yine eğer hala bunu yapmak istemediğini hissediyorsa hiçbir şey için zorlanmamasını ister. Anjali hala Suraj’ı sevdiğini söyler. Baskı yapmamalarını ister. Karuna içeri girer. Kimsenin onu zorlayamayacağını söylüyor.

Mehek’ten Anjali’yi getirmeleri istenir. Mehek Anjali’yi odasında bulamaz. Shaurya ve Karuna da gelir endişelenir. Anjali çimlerde Suraj ile oturuyordur. Nikhil’in babası da görür ve Anjali’nin evlenmeye hazır olmadığını söyleyerek gider.

Anjali, Suraj’la birlikte gitmiştir. Mehek ve Shaurya onu her yerde arar ama bulamaz. Shaurya karakola gider ve kayıp şikayetinde bulunur. Shaurya’ya telefon gelir. Anjali yardım isteyip kapatır. Mehek ve Shaurya olay yerine gittiğinde merdivenlerde mücevherler görür.

Shaurya ve Mehek, Suraj’ı orada görür. Onu dövmeye başlar. Mehek ondan durmasını ister. Polis Shaurya’yı ondan uzaklaştırır ve Suraj’ı tutuklar. Shaurya bilinçsiz yatan Anjali’yi kaldırır.

Doktor Anjali’yi tedavi eder. Anjali bilinçsizmiş gibi davranır. Karuna ağlıyor. Dolly iyi olacağını söylüyor. Anjali uyanır. Shaurya, Suraj’ın Anjali’ye bir şey yapıp yapmadığını sorar. Anjali, Suraj’n hayatını kurtardığını söyler. Nasıl onu hapise yolladıklarının hesabını sorar. Anjali ve Karuna hemen Suraj’ı çıkarmaya gider. Suraj dağılmış halde çıkar. Mehek’in Shuarya’yı kışkırttığı imasında bulunur. Karuna sinirlenir. Anjali hemen orada bulduğu bıçakla bileklerini keser. Mehek Anjali’nin durumuyla ilgili telefon alır. Shaurya’ya birlikte hastaneye koşarlar. Karuna Shaurya’ya tokat atarken Mehek’e de ağzına geleni sayar.

Mahek, “Anjali iyi olmadığı için kızgın olduğunu biliyorum ama onu ne kadar sevdiğimi biliyorsun” diyor. Karuna onu kabul edemeyeceğini söylüyor ve bu yüzden bütün bunları yapıyorsun. Düğününü planladın, böylece bu evden dışarı çıktı. Planınızı tamamlamak için shaurya’yı kullanıyorsunuz. Onun senin kontrolünde olmadığını biliyordun, bu yüzden Shaurya’dan Anjali’ye karşı kullanmasını istedin. Neden ona sahipsin? Mahek, onu neden buraya getireyim? Karuna, aç olduğun takdir edilmek istediğini söylüyor. Onun evlenmesini ve bu evden uzaklaşmasını istedin. Mahek, “lütfen bunu söyleme” diyor. Shaurya, Anjali’yi dinlememi istediğini ama ben onu zorladığımı söyledi. karuna Mahek’i iter. Shaurya yeter diyor anne. Bana ne söylemek istersen söyle ama karıma karşı bütün bunları kabul etmeyeceğim.
O sana bir anneden daha saygılı davranan kız. Gerçeği göremezsiniz. Mahek’e karşı bir sözün senden gelse bile hoş görmeyeceğim. Hemşire, Anjali’nin bilinçli olduğunu söylüyor. Karuna ikinizin de içeri girmeyeceğinizi söylüyor. İçeri giriyor.

Shaurya mahek ile oturur ve yüzünü okşar. Sooraj, Anjali ile oturuyor. Ailenizin beni kabul etmeyeceğini söylüyor. Anjali, eğer aşkıma değer veremezlerse, o zaman o aileyi istemediğimi söylüyor. Burada yaşamak istemiyorum. Mahek, anjali bizimle yaşayacağınız herhangi bir yere gitmenize gerek olmadığını söylüyor. Karuna, buradan çık iyi davran diyor. Shaurya, Mahek’in elini tutar ve ayrılır.
Karuna, annenin seninle birlikte olduğu için endişelenme diyor. Her zaman istediğin şeyi yapacağım O dışarı çıkar.
Sooraj, hala düşündüğümüz gibi çalışmadığını söylüyor. Mahek’i kovmadı. Sooraj, endişelenmeyin diyor.

Karuna pooja yapar ve onu kurtardığı için Tanrı’ya şükürler eder. Shaurya ve Mahek eve gelir. Karuna bavulumu hazırla diyor. Ben ve Anajli bu evden ayrılacağız. Herkes sersemlemiş. Anjali kalbiyle neler olduğunu söylüyor. Karuna bu evden çıkacağımızı söylüyor. Anjali, burasının senin evin olduğunu ve burada yaşayacağını söylüyor. Ben ve Sooraj gideceğiz. Karuna senin benim kızım olduğunu söylüyor. Gittiğiniz her yere ben gideceğim. Kararuna, eğer bu ev kızımı kabul etmiyorsa ben istemiyorum diyor. Siz ve karınız bu evde yaşayabilirsiniz. Ben ve Anjali bu evden ayrılıyoruz. Mutlu ol mahek burada yalnız mutlu kal. gidiyoruz. Shaurya hayır diyor. Burası sizin eviniz. Bizi sana ve Anjali’ye yakın istemezsen bu evi terk edeceğiz.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Esaret 52.Bölüm Fragmanı – Esaret 31 Ocak Salı
  Orhun’un Çırpınışları Başladı! Esaret 52.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 52.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 30 Ocak Pazartesi günü 52.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret 52 Fragmanı Dikkat Çeken Ayrıntılar
 • Şivlilik Nedir? Şivlilik Ne Zaman Kutlanır? Konya’da Şivlilik Geleneği
  Şivlilik Geleneği Nereden Gelmektedir? Şivlilik Nedir? Şivlilik Manisi
 • Kan Çiçekleri 41. Bölüm Fragmanı İzle – 31 Ocak Salı Fragmanı
  Kan Çiçekleri’nde Azade Gerçeği Öğrendi! an Çiçekleri 41.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 31 Ocak Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.
 • Emanet 512 Bölüm Fragmanı İzle! 30 Ocak Pazartesi
  Nana, Yaman’ın Ayağına Bastı! Emanet 512. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 512 fragmanı geldi. Emanet 512. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 512. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Esaret 51.Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Ocak Pazartesi
  Orhun: ” Hira Masummuş!” Esaret 51.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 51.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 30 Ocak Pazartesi günü 51.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 51.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 30 Ocak Pazartesi günü yaşanacaklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.