Aşk Yakar 104.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Çarşamba

Aşk Yakar 104

Anjali Mehek’e Oyun Oynar!

Aşk Yakar 104.bölüm özetinde Anjjali’nin gerçek niyeti belli olmuştur. Anjali Mehek’i aileden uzaklaştırmak için her yolu dener. Sürekli onun üzerine oyunlar oynar! Anjali Mehek ve Shaurya’ın odasına yerleşir! Aşk Yakar 104.bölüm özeti devam ediyor.

Anjali, Mehek’e Komplo Kuruyor! Aşk Yakar son bölümde Anjali medya mensuplarının soruları karşısında bayılmıştı. Karona Mehek’i suçlamaya, Anjali’ye bunu neden yaptığını sorar. Dolly ve Shaurya bilerek ve isteyerek bir şeyler olmadığını anlatmaya çalışır. Mehek özür diler. Anjali kendine geldiğinde Karona Mehek’ten uzak durmasını ister.

Anjali Suraj’ı arayarak Shaurya ve Mehek’in evdeki etkinliğini azaltmak için planlar yapmasını ister. Dolly bahçeyi sularken Anjali odasından ona tencere fırlatır ve saklanır. Mehek ve Anjali birlikte alışverişe çıkarlar. Anjali alışveriş esnasında basit kıyafetler seçer. Mehek neden bu tarz kıyafetler aldığını sorar. Anjali sevdiğini söyler. Anjali eve döndüğünde ise Karona’ya bu ucuz basit kıyafetlerin ona Mehek tarafından alındığını söyler. Karona ve Mehek arasında yine sürtüşme yaşanır. Mehek, Anjali’nin garip davrandığını Shaurya’ya söyler.

Anjali, Mehek Için Sorunlar Yaratmaya Başlar! Sahaurya ve Mehek, Anjali’yi Suraj’ın yanına bırakarak gönüllü faaliyetlerde bulunmasını ister. Mehek ve Shaurya restorana gelir. Ravi ve Jeevan’ı yemek kamyonunu satarken bulurlar. Mohit’in Amerika’da beraber yaşamak için çağırdığını öğrenirler.

Karona Anjali’yi Mehek’in odasında bulur. Ona burada ne yaptığını sorar. Anjali bir kedi gördüğünü söyleyerek bahaneler uydurur. Ardından odanın çok güzel olduğunu söyler. Karona hemen odayı Anjali’ye vermeyi teklif eder. Anjali mum yakmış ve odada oturur. Karona mumu söndürmesi gerektiğini söyler. Mehek uyumadan söndüreceğini söyler. Anjali, Mehek’e ilaç verir ve onu uyutur.

Aşk Yakar 104.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ertesi sabah Anjali tekrar mumu yakarak Mehek’in söndürmediğini göstermeye çalışır. Karona ve Shaurya ona çok sinirlenir. Dolly abarttıklarını söyler. Karona o sinirle Mehek ve Shaurya’nın odasına boşalttırarak Anjali’yi odaya yerleştirir. Mehek sersemleyerek olanları izler.

Evde tören yapılacaktır. Törene gelenler Anjali’nin gayrimeşru bir çocuk olduğunu bu evde yaşamayı hak etmediklerini söyler. Kanta ve diğerleri Anjali’yi savunurlar. Anjali duygu sömürüsü yaparak elini yakar. Karona Anjali’nin elini tedavi ederken Anjali zehrini bırakır. Bu olanları sadece Mehek’in ailesinin bildiğini insanlara yaydıklarını ima eder. Karona da bunu kabul eder. Mehek ve Shaurya Anjali’nin insanlar tarafından saygı görmesini nasıl yapacaklarını konuşur. Anjali’yi evlendirmeyi düşünürler. Karona da bu fikri benimser.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir