Aşk Yakar 103.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Salı

Aşk Yakar 103

Sırada Anjali Belası Var!

Aşk Yakar 103.bölüm özetinde Anjali aileye kabul edilir. Kanta Anjali konusunda Mehek’i uyarır. Mehek bu uyarıları kulak arkası yapar. Gün sonunda Kata haklı çıkar. Anjali intikam için geri dönmüştür! Aşk Yakar 103.bölüm özeti devam ediyor.

Harsh Evden Ayrılıyor! Karuna, Shaurya’yayla konuşmaya çalışır. Babasıyla evlenirken unuttuğum geçmişim diye açıklar.Sevdiği adam gitmişti. ve yeni bir hayata başladığını söyler.  Anjali’yi kabul edebilir misin diye sorar. Ben ve babasının işlediği günahın bedelini o ödememeli der. 

Mehek yine sahip çıkan taraf olur. Anjali annesinin hayatını mahvettiği için ağlamaya başlar. Shaurya da Mehek’in haberi olduğunu öğrenir ve ona küser. Mehek odasında endişelidir. Shaurya’yı arar ama telefonu kapalıdır. Mehek Anjali’yi koşarken görür. Daha sora haydutlar tarafından kaçırıldığını görür. Mehek onların peşinden koşar ama başarısız olur. Shaurya çıkagelir. Mehek ona her şeyi anlatır ve arabaya doğru koşarlar.

Karuna elinde sütle Anjali’nin odasına gelir. Seninle her zaman ilgileneceğim der. Karuna yatağa bakınca Anjali’yi göremez. Sormak için Mehek’in odasına gider ama onu da orada bulamaz. Endişelenmeye başlar. Karuna Mehek’i arar. Shaurya Anjali’nin evden kaçtığını onu bulup getireceklerini söyler.Harsh, dışarıda kalmasının daha iyi olacağını söylüyor. Karuna, kızım hakkında tek kelime etmeye cesaret etme diyor. Mahek ve Shaurya her yere bakar ve insanlara sorar. Arabası bozulur. Yolda cam görür. Arabası delinmiştir. Mehek ve Shaurya bir kamyonet fark eder. Mehek ve Shaurya Anjali’nin bağlı olduğunu görür. İçeride bir sürü kız daha vardır. Kızları Dubai’ye kaçırmaktan bahsederler.

 Mahek ve shaurya sürücüye çarpar ve onu saklarlar. Shaurya karşılarına sürücü olarak çıkar. Mehek kızları serbest bırakır ve hepsi haydutları döver. Bir haydut, Anjali’ye silah doğrultuyor.

Anjali kurtulur. Mehek eve götürmeye çalışır. Anjali orada olmaması gerektiğini söyler. Sahurya Anjali’ye onlarla gelmesini söyler. Mehek, Shaurya ve Anjali eve gelir. Karuna ona sarılır. Mehek’e teşekkür eder. Harsh yine tepki gösterince Shaurya onu susturur. Eğer Anjali ve kendisi arasında seçim yapmak zorunda kalsaydı kesinlikle Anjali’yi seçeceğini söylüyor. Yıllarca annesinin ona sevgisini verdiğini onunla parası için evlendiğini söyler. Shaurya Anjali’ye sarılarak onun kardeşi olduğunu söyler. Geçmişin acılarının bittiğini söyler. Kruna gözyaşları içinde onu izler.

Mehek yemek servisi yapar. Shaurya kız kardeşine utangaç olmamasını söyler. Karuna Mehek’in çok lezzetli yemekler yaptığını söyler. Harsh çantalarını topluyor. Karuna, Anjali’ye yemek yedirir. Mehek öfkeyle evden çıkamamasını ister.

Aşk Yakar 103.Bölüm Özeti

Kanta, Anjali Hakkında Konuşuyor! Kanta Mehek’i görmeye gelir. Evin yine karıştığına şahit olur. Dolly ona evde yaşananları anlatır. Kanta Mehek’i odasına çıkartır ve insanların bu eve girmek için sürekli hikaye uydurduklarını söyler. Bunlara artık inanmamasını dile getirir. Mehek Anjali’nn Karuna2nın kızı olduğunu ve elindeki kolye kanıtından bahseder. Kanta Karuna’nın duygusal olduğunu ama gerçekleri Mehek’in görebileceğini söyler. Knta’nın konuşmalarını Anjali ve Karuna duyar. Kanta’ya her zaman saygı duyduklarını bu evin meselesine karışmamasını isterler. Özellikle Karuna kızı hakkında konuşmamasını rica eder.

Mahek Ve Shaurya, Anjali Için Doğum Günü Partisi Düzenliyor! Anjali’nin doğum günüdür. Karuna kızına mutlu yıllar diler. Ama Mehek ve diğerleri Anjali’nin doğum gününü önemsememiştir. Karuna buna bozulur. Mehek işleri olduğunu ve restorana geçeceklerini söyler. Karuna ve Anjali’de restorana geçer. Restoranda Anjali için sürpriz parti yapılmıştır. Karuna Mehek’e çok teşekkür eder. Onun hakkında yanlış düşündüğünü ifade eder. Herkes dans eder. Anjali odaya geçtiğinde aynı haydutlar Anjali’nin ağzını kapatır. Kaçabileceğini mi sandın der. İkili sonra gülüşerek birbirine sarılır.

Anjali Suraj’a doğum günü partisini kaçırdığını söylüyor. Suraj onsuz kutlama yaptığı için kızar. Anjalli kendi parasıyla kardeşinin kolye aldığını intikamını alacağını söylüyor. Onu uzak tutup terk ettikleri için geri dönmüştür. Bu ideal kızının dramasını birkaç gün daha devam ettirmesi gerektiğini söylüyor. Önce Shaurya’yı hayatından çıkaracak! Ama ortalıkta dolanan Mehek yüzünden bunun zor olduğunu söylüyor. Herkesin Mehek’ten nefret etmesi için plan yapmalarını söyler. Mehek ve Shaurya Anjali’yi aramaya çıkar. Zil sesinin geldiği yöne doğru giderler. Anjali başı dönüyormuş gibi yaparken Suraj saklanır.

Sabah olduğunda Shaurya ofise gitmek için hazırlanır. Mehek, Anjali’yle ilgileneceği için geç geleceğini söyler. Mehek bir dergiden telefon alır ve röportaj yapmak isterler. Mehek, Shaurya’ya sorar. Muhabirler eve gelince oklar bir anda Anjali’ye döner. Anjali’ye sorulan sorular rahatsız eder ve bayılır. Bu yüzden Karuna, Mehek’i azarlar. Anlaşılan Anjali için Mehek hedef tahtasında ve her küçük hatasında azarlanacağa benziyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kısmetse Olur Diskalifiye Şoku
  Kısmetse Olur Yeliz ve Erol Diskalifiye Edildi! Kısmetse Olur 49.bölümde Yeliz ve Erol’un diskalifiye edildiği söyleniyor. Kısmetse Olur’da Yeliz ve Erol neden görünmüyor? Kısmetse Olur Yeliz ve Erol neden yok? İşte Kısmetse Olur diskalifiye sebebi…
 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir