Aşk Yakar 102.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Pazartesi

Aşk Yakar 102

Karona’nın Kızı Varmış!

Aşk Yakar 102.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 102.bölüm özetinde kötüler hak ettiği cezayı bulur Shaurya ve Mehek yeniden bir araya gelir. Onları güzel günler beklerken ortaya Karuna’nın ortaya çıkan kızı şaşkınlık yaratır! Aşk Yakar 102.bölüm özeti devam ediyor.

Mehek ve Shaurya Yeniden Bir Arada! Shaurya, otoparkta Abba’ya koşar ve onu dövmeye başlar. Abba ona saldırır ve onu tutar.

Karona, Kanta’ya gelir ve nasıl olduğunu sorar. Siz kaçırıldınız ve biz bilmiyorduk. Kanta tehlikeli olduğunu söylüyor. Jeevan, Shaurya ve Mahek’in herkesi bomba patlamasından kurtardığını söylüyor.

Polis abba’yı yakalar. Mahek ve Shaurya birbirlerine sarılırlar. Kanta ve diğerleri haberleri izliyordur. Dolly şaşkındır ve Mehek ve Shaurya’nın sessizce ve yalnız savaştıklarını söyler.

Müfettiş Shaurya ile soruşturma yapıyor. İçişleri Bakanı ve kızı oraya gelir ve Mehek’e sarılır. Mehek, Nehal’e yardım ettiği için teşekkür eder. 

Shaurya ve Mahek, Jeevan’ın evine gelir. Balwant ağlıyor ve bu insanların büyükanneyi aldığını söylüyor. Mehek ondan sakinleşmesini istiyor. Mansi Mehek’e sarılır ve ağlar, çok güçlü ve cesur olduğunu söyler. Mehek hepiniz benim gücümsünüz der. Mansi gülümser. Mehek, Neev’i sorar.

Mehek ve Shaurya, Neev’in odasına gelir, doktor Neev’i kontrol eder ve şokta olduğunu söyler.Ona güzel bir ortam vermelerini, konuşma terapisine de ihtiyacı olduğunu söyler. Shaurya, Neev’e kahraman olduğunu, iyi olacağını söylüyor, Mehek ağlıyor ve endişelendiğini söylüyor. Shaurya ve Mehek odadan çıkarlar, Shaurya, Neev’i güzel bir yere göndermeleri gerektiğini söyler. 

Geceleri Mahek, Neev’in kıyafetlerini toplar, Shaurya suratını asar. Mahek, Shaurya’nın odadan çıktığını görür ve etrafına bakar. Onu arıyor ama telefon da odada. Mahek dışarı bakmaya gider. Bir süre sonra odaya geri döner ve güller ve mumlarla süslenmiş olduğunu görür, gülümser. Shaurya oraya gelir ve onu kendine çeker, yüzünü okşar.

Shaurya Ve Mahek’in Arabası Anjali’ye Çarptı! Mehek ve Shaurya otele varırlar. Bir kız onları takip eder. Mehek garip hissediyor. Shaurya ona ne olduğunu sorar. Birinin bize göz kulak olduğunu hissettiğini söylüyor. Shaurya ona sarılır. Kız pencereden bakmaya çalışır. Shaurya her şeyin iyi olacağını söylüyor. Biz her zaman birlikteyiz.

Mahek ve shaurya toplantıya gelirler. Mehek yine takip edildiğini hisseder Etrafına bakınır ve paranoyak olduğunu düşünür. Gece olduğunda Mehek ve Shaurya randevuya çıkar. Shaurya Mehek’in çok güzel olduğunu söyler. Shaurya, Mehek’e nasıl hissettiğini sorar. Yanında olduğunu söyler. Birlikte dans ederler.

Shaurya ve Mehek yoldalar. Shaurya Mehek’e güldüğünde ve utandığında çok güzel göründüğünü söylüyor. Bir kız arabanın önüne doğru koşar. Shaurya durur ama yaralanır. Mehek çığlık atıyor. Hastaneye acele edin diyor.

Aşk Yakar 102.Bölüm Özeti

Mahek ve Shaurya onu kontrol ettirir.  Shaurya bunu nasıl yapabilirim diyor. Polis gelir. Shaurya ve Mahek onlara her şeyi anlatır.
Doktor artık güvende olduğunu söylüyor. Mehek ve Shaurya kızın yanına gelir. Adının Anjali olduğunu öğrenirler. Peşinde haydutların olduğunu o yzden arabanın önüne atladığını söyler. Shaurya teşekkür eder. Shaurya telefonla konuşmak için çıktığında Mehek ve Anjali yalnız kalır. Anjali kolyesini düşürür. Mehek kolyeye baktığında şoke olur.

Mahek, Anjali’yi Eve Getiriyor! Mehek Anjali’yi evlerine götürmek ister. Shaurya ise maddi yardım yapabileceğini ama eve götürmek istemediğini söyler. Dolly de eve bir yabancının gelmesinden hoşnutsuzdur.

Anjali Mahek’e insanlar ne der diye sorar. Mehek gerçeği bilmek istemiyor musun diyor. Gerçeklerden korktuğunu söylüyor. İnsanlar için bir sorun haline geliyorum. Mahek her şeyin iyi olacağını söylüyor.

Karuna Anjali’ye burası senin evin der. Mahek, Anjali’yi odasına götürür ve lütfen oturun der. Bir şeye ihtiyacın olursa bana haber ver diyor. Rahatlamak. Dolly içeri bakar. Shaurya, insanlara güvenemeyeceğimizi söylüyor. Shaurya, Mahek’in onu getirmemi istediğini söyledi. hazır değildim. Karuna korktuğunu söylüyor. Bakıma ihtiyacı var. Dolly, Kanta’ya söyler. Kanta bunun doğru olmadığını söylüyor. İnsanlara güvenemeyiz. 

Anjali, Karuna’nın Kızı! Dolly Anjalini’nin kolyesini görür ve evden çaldığını söyler. Shaurya bunun doğru olup olmadığını sorar. Anjali çalmadığını söyler. Dolly çalmadıysa neden korktuğunu sorar. Onu hapse attıracağını söyler. Mehek ve Shaurya peşlerinden gider. Karuna ise kolyeyi görüp ağlamaya başlar. Shaurya neden ağladığını sorar. Tanımadığı bir yabancı için neden gözyaşı akıttığını sorar. Karıuna Anjali’nin kendi kızı olduğunu söyler. Herkes şoke olur. Harsh sinirlenir. Hiç çocukları olmadığını vurgular. Karunayı karaktersizlikle suçlar. Karuna’nın evlenmeden dünyaya getirdiği öldüğü söylenen bebeği. Karuna bebeğine bu kolyeyi takmıştır. Bir anda herkes Karuna’ya sırtını döner.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir