Aşk Yakar 101.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Pazar

Aşk Yakar 101

Bomba Patladı!

Aşk Yakar 101.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 101.bölüm özetinde Abba ve Arman’ın boombayı patlatmak istedikleri düğün gelir çatar. Mehek ve Shaurya endişeli bekleyişi sürdürür. Günün sonunda bomba patlar! Aşk Yakar 101.bölüm özeti devam ediyor.

Mehek Düğüne Bombayla Girer! Arman, Shaurya’ya yaptığı hatanın başını belaya sokabileceğini söylüyor. Ailesini öldürmekle tehdit eder .Mehek kolyeyi takıyor. Abba ondan kuyrukta beklemesini ister. Müfettiş onu durdurur ve güvenlik kapısından geç, der. Mehek ayağı burkulmuş gibi davranır. Shaurya gelir ve Mehek’e burada ne yapıyorsun der.

Shaurya gelir ve Mehek’e burada ne yapıyorsun der. “Gidip çalışmalıyız. İşimiz var”. Bakan gelip neden durdurdunuz diyor. Shaurya, içerideki yiyecekler mahvolurken sırada olduğunu söylüyor. Bırak girsinler diyor. Mehek ve shaurya içeri giriyor. Mehek çelengi çıkarır ve adamlara verir. Mehek, Shaurya’ya ne yapacağını sorar.

Mahek Düğüne Gidiyor! Shaurya Mahek’e henüz hazır olmadığını söylüyor. Onunla konuştum ama onları dinlemezse.. Mahek her şeyin yoluna gireceğini söylüyor. Başka türlü olamam. Ailemize zarar vermelerine izin veremeyiz. Güçlü olmak zorundayız. Shaurya ona sarılır ve her şeyin yoluna gireceğini söyler.

Mahek düğün için hazırlanır. Gözyaşları içindedir. Ailesiyle geçirdiği anları hatırlar. Shaurya gözyaşlarını siliyor ve ağlama diyor. Ona sarılır. Ona küpe taktırır.


Arman, Abba’ya büyük bir iş yapıyorsun diyor. Adın altın kelimelerle yazılacak. 
Çelenkte bomba vardır. Shaurya ve Mehek herkes için dua eder. Shaurya, Tanrı bizimle, merak etme diyor. Nehal güçlü kal diyor.

Aşk Yakar 101.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Pazar


Meera, Mehek’i arar ve bua ji ile ilgilendiğiniz için teşekkür eder. Mehek, onunla konuşmanın gerçekten güzel olduğunu söylüyor.  Meera teşekkür ediyor. O kadar büyük bir sorumluluğunuz var ki. İyi şanslar. Mehek teşekkür ediyor. Karuna gitmeden önce bir şeyler ye diyor. Mehek hayır gitmemiz gerekir der. Zamanımız tükeniyor. Nehal, Vicky’nin orada kahvaltı ayarladığını söyledi. Shaurya ve Mehek ayrılır.

Shaurya Arman Oldu! Düğün başlıyor.Düğünde sahte yüzük meselesi ortaya çıkar. Abba adamlarına dikkatli olun diyor.  Arman gelir ve Shaurya’nın koştuğunu söyler. Shaurya’nın Mehek’in ailesini kurtarmaya gitmiş olabileceğini düşünür. Armaan Shaurya’nın peşine takılır. Arman bu görevi bugün tamamlamaları gerektiğini söyler.

Arabada oturur ve maskesini çıkarır. Shaurya Arman’ın maskesini takıyor. Eve doğru sürüyor. Arman arabanın bagajındadır. Açın diye bağırır.

 Bakanın kızı gelin olarak mekana gelir. Mehek aramaya çalışıyor ve şebekesi olmadığını söylüyor. Kadın oraya gelir ve bana çelenk ver diyor, bekliyorlar. Mehek tutabileceğini söylüyor. Kadın çok iş yaptın, biz de çalışalım der. Mehek gerginleşir.

Bomba Patlar! Armaan düğün yerine gelir ve adamlarına talimat verir. Shaurya oraya gelir ve onu durdurmak için bağırır. Onlardan çelenk alışverişi yapmamalarını ister. Güvenlik görevlileri onu yakalar, Shaurya çelenkte bomba olduğunu söyler, hepsi şaşkına döner. Mehek damat ve gelinden çelenkleri atmalarını ister. Armaan bombaya yaklaşmaya çalışır ama Nehal ona şarap fırlatır. Armaan, Abba’ya patlaması için bağırır. Abba bombanın düğmesine basmak üzeredir ama Shaurya ona koşar ve onu yakalar, güvenlik Shaurya’yı uzaklaştırmaya çalışır. Mahek, Armaan’ı dövmeye başlar. Kalkmasına izin vermiyor ve onu dövmeye devam ediyor. Abba bomba düğmesine basmaya çalışır ama Shaurya elini uzak tutmaya çalışır. Mahek damada ve geline koşar, çelenk alır ve Armaan’a atar. Abba çelenk üzerindeki düğmeye basar ve patlar. Mahek yaralı Shaurya’ya koşar, Mahek seni doktora götüreceğim der. Shaurya, hayır, Abba’yı bulmamız gerektiğini söylüyor. Abba’yı otoparkın yakınında görürler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir