Aşk Bir Rüya 99.Bölüm Özeti – 29 Mayıs Cuma

Bihan ve Thapki Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

Bölüm tam gaz Dhruv’un manyaklıklarıyla devam ediyor. Bir türlü Thapki sevdasından vazgeçemiyor. Thapki de pes etmeye niyetli değil. Bulunduğu durumu açıklamak onun içinde zordu. Bu yüzden Bihan’ın da aynı şeyleri yaşamasını sağlayarak gerçekleri görmesini sağlamıştı. Bu konuda Şada’dan destek almıştır. Neyse ki plan başarılı olur. Bihan Thapki’den özür diler. Tüm ailenin yanında da düğünün daha da gösterişli olmasını istediğini söyler.

Dhruv düğünün olmayacağını beklerken Bihan’ın bu sözleri onu epey bir sarsar. Ne yapsa olmuyordur. Hedefine yaklaşsa da bir şekilde mağlup geliyordur. Bunun acısını Şada’dan çıkartır. Artık Şada’ya gelen vurur giden vurur.

Thapki geceden kalma ateş izlerini yok etmek için avluyu yıkıyordur. O sırda Dhruv gelir. Thapki hızını alamaz Dhruv’u da ıslatır. Thapki ve Dhruv arasında yine Bihan’a gerçekleri söyleyeceğim hayır söylemeyeceksin tartışmasını yaşanır. Dhruv Thapki’nin kolundan tuttuğu gibi Bihan’ın odasına götürür. Baştan sonra ayırmak için yaptığı şeyleri anlatır. Bihan önce bir gerilir sonra ne yaptı dersiniz? Tüm bunların birer oyun şaka olduğunu zanneder! Bihan ve Dhruv birbirine sarılır.

Evdekilerin yine canı sıkılıyordur. Kendi çaplarında eğlenirler. Kadınlar eşlerine küsmüş taklidi yapacak erkekler ise kadınların gönlünü almaya çalışacaktır. Bihan ve Thapki artık eskisi kadar utangaç değiller. Birbirlerine sevgilerini bülbül gibi şakıyorlar. Dhruv ise ikilinin arasında durarak Şoktan şoka girer.

Dhruv artık ne yaparsa olmuyordur. Bu yüzden Bihan’ı yok etmeye karar verir. Thapki ise Bihan’a düdük anahtarlık almıştır. Ne zaman çalarsa yanına geleceğini söyler. Dhruv annesinin sarisinden sipariş eder. Su kuyusuna atar. Bihan da annesinin su kuyusuna düştüğünü zannedip atlar. Bihan atlayınca sadece bir elbise olduğunu anlayıp geri çıkar. Ama tam kuyunun ağzına gelmişken Dhruv ipi keser ve Bihan kuyuya tekrar. Kimse olanların farkında değilken Thapki’nin içine doğmuştur. Bihan diye bağıra bağıra kuyunun dibine gelir. Bihan seslenir ama duyuramaz sesini. Evdekiler de Thapki’nin hareketlerinden endişelenip onlarda gelir.

Bihan’ın aklına düdük gelir ve bu sayede sesini duyurur. Dhruv ise istemeye istemeye Bihan’ı kuyudan çıkarmak zorunda kalır. Bihan çıkarılır. Islak ıslak bunlarda direk yatağa giriyor. Üst değiştirme adetleri yok .

Thapki ise sariden yola çıkarak Dhruv’un oyunu olduğunu anlar. Gözü hep Dhruv’un üstünde. Adım adım düğüne yaklaşırken neler oluyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir