Aşk Bir Rüya 98.Bölüm Özeti – 28 Mayıs Perşembe

Thapki Aynı Oyunu Bihan’a Oynadı! Bakın Bihan Kimi Seçti!

Son olanlardan sonra Dhruv’un dolduruşundan etkilenen Bihan, Thapki ile yollarını ayırmaya karar vermişti. Thapki beklenmedik bu hareket karşısında kendini köşeye sıkışmış hissetti. Bir de üstüne Dhruv’un takıntılı sevgisi onu daha da tedirgin etti.

Thapki Bihan’ın üzüntüsünü yaşarken Dhruv şimdi Thapki ile yeni bir yola girdiklerini düşünür. Dhruv, Thapki’nin kendine döneceği ile ilgili umut besleye dursun Thapki hala ona Bihan’ı çok sevdiğini söyler.

Bihan ayrıldıklarını ailesine iki gün içinde söyleyeceğini belirtmiştir. Bunu duyan Dhruv da Thapki’yi iki gün verir. Yine oyunlara açık iki gün…

Thapki yemek masasını hazırlıyordur. Karşısında yine Dhruv çıkar ve hediye paketini uzatır. Thapki sinirlenerek yere fırlatır. Hediye kırılarak Bihan’ın ayaklarına düşer. Dhruv naptın sen Thapki diyerek paketi açar. Hediye paketinde Bihan ve Thapki’nin fotoğrafını çerçeveletmiştir. Bihan çerçevenin kırıldığını görünce ses çıkarmadan gider. Dhruv ise Thapki’ye aklınca laf sokacaktır. Sen ve Bihan bu çerçeve gibi kırıldınız asla bir araya gelemeyeceksiniz der. Thapki ise kırılan tek şey çerçeve Bihan ile fotoğrafımda tek çizik bile yok tıpkı ilişkimiz gibi der.

Thapki Bihan’ın gönlün almak için fotoğraf cd yapmaya çalışır. Oysaki o cd çok iyi korur ama yine Dhruv’un eline geçer ve Bihan’ın törendeki sarhoş halleri yayınlanır. Bihan da benimle dalga mı geçiyorsun diyerek kızıp gider. Madem Dhruv bu kadar zeki ve aşıktı. Geçmişte dut yemiş bülbülü oynamasaydı!

Öte yandan Dhruv Thapki ile evlenebilmek için Şada ile boşanmaya karar verir. Şada tarafında ise akan sular durur. Boşanma belgesini görünce yine soluğu Thapki’nin yanında alır. Onu 1000 kere olduğu gibi yine öldürmeye çalışır. Ama yine beceremez üstelik Dhruv ve Barki’ye yakalanır. Barki herkese haber verir. Şada Thapki’yi öldürmeye çalışıyor der. Şada ise hatası karşılığında evden atılacağını bildiği için Dhruv’u tehdit ederek bu durumdan kendini kurtarmaya çalışır. Dhruv’da Thapki’ye bu kadar yaklaşmışken olayları riske atamaz ve Şada’yı kurtarır.

Gece olduğunda soluğu Şada Thapki’nin yanında alır. Şada Thapki’ye teşekkür eder. En zor anında sakinleştirip yardım ettiği için. Şada boşanma belgeleri yırttığında Thapki Şada’yı görmüş ve birlikte plan yapmışlardır. Böylece Şada Thapki’ye saldırarak Dhruv’un kendisinden şüphelenmesini engelleyecekti. Şada bu sefer ki planında Thapki ve Bihan’ın arasını düzeltmeye çalışacaktır. İki düşman kadın eşleri için birleşiyor.

Dhruv Bihan’ın yanına gider ve Thapki ile aranızda geçenleri biliyorum diyerek laf sokmalı yangına körükle gider.Kusura bakmayın ama ne Dhruv’la ne de Bihan ile ömür geçer. Bu ne ya sürekli bir insan kendini açıklamak zorunda kalıyor. Kimse kimseye inanmıyor!

Şada ve Thapki birlikte plan yapıyorlar. Ama bu planı yaparken kırk takla atmak zorunda kalıyorlar. Tüm ev halkı Şada’nın her hareketinden şüpheleniyorken ,bir yandan da Dhruv’dan kaçarken çok zor olacaktır.

Thapki Bihan’a mesaj atar ve soru sormadan avluya gelmesini ister. Avlu da Şada ve Thapki bekliyordur. Bihan gelince Thapki kibriti çakar ve her yere ateş alır. Ateşin biri hızlıca Şada’ya ilerliyordur. Ateş Thapki’ye giden yolsa durmuştur. Buna rağmen Bihan Thapki’yi mi kurtaracaktır yoksa Şada’yı mı? Tabiki de alevlere yaklaşan Şada’yı kurtarır. Şimdi Thapki son kozunu oynayacaktır. Tıpkı Bihan’ın ona dediklerini şimdi Thapki de ona söylüyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir