Aşk Bir Rüya 95.Bölüm Özeti- 25 Mayıs Pazartesi

Thapki ve Şada Dhruv’a Karşı Birleşti!

Bu bölüm Dhruv’un indına Bihan’a daha çok yaklaşan ve sevgisini göstermeye çalışan Thapki’yi izleyeceksiniz. Artık Dhruv’a o kadar kızıyor ki Bihan’a olan sevgisini onunda gözüne sokmaya çalışıyor. Tabi bu işten karlı çıkan taraf ise Bihan oluyor.

Adım adım düğün gününe yaklaşılırken her gün ayrı bir törenle karşılaşıyoruz. Artık Thapki için bu törenler çift dikiş diyebiliriz. Zaten bizlerde törenlerini tanıdık aşinayız. Sıradaki tören safran töreni. Evde Thapki ve Bihan için safran dövülüyor. Erkeklerinde inşaat işi var onunla meşgul.Evde işçiler varil gibi bir şey taşıyordur. Bihan işçilere nasıl taşımaları gerektiğini anlatırken ayarını kaçırır ve Şada’yı düşürür. Şada’nın yüzü de safran olur. Eee herkes Şada’ya gülerse ne olur bunun intikamını Bihan’dan fena alır.

Dhruv ise Bihan’a yaklaşıp onun için özel meye suyu hazırlattığını söyler. Thapki endişelidir. O yüzden gözü hep Bihan’ın üstündedir. O yüzden o meyve suyunu almasın diye eteğini çiviye dolanmış gibi yapıp Bihan’dan yardım ister. Bihan ise sevinir yalnız kalmak için demek bahane arıyorsun der. Thapki Bihan’a onu sevdiğini söyler. Dhruv ise dişlerini sıkar. Thapki meyve suyu bardağını da yere döker.

Thapki bir gölge gibi Bihan’ın peşindedir. Bihansa keyif olmuştur. Thapki’nin peşinde dolanması onu da heyecanlandırır. Şada ise Bihan için hazırlanmış safranın içine cam parçası koyar. Böylece Bihan safranı almaya kalkınca eli zarar görecektir. Dhruv ise o safranın içine bayıltıcı tozlar atmıştır. Bihan safranın başına geçince hem eli kanar hem de Dhruv vantilatörü tutunca Bihan bayılır.

Bihan’ı evin içine giren varillerin içine koyarak dışarı çıkartır. Thapki yine bir şeyler hisseder ama ne olduğunu anlayamaz.

Psikopat Dhruv ise odadan Şada’yı kovar ve her yeri balonlarla süsler. Thapki’yi zorla çağırır. Evlilik yıl dönümlerini kutlayacaklardır. Thapki Dhruv’n Bihan’ın yerini söylemesi karşılığı her dediğini yapar. Zorla pasta dan yer , hediyesini alır. Şada ise kapıdan onları izliyordur. Thapki’nin de Dhuv’un hislerinden haberdar olduğunu anlamıştır. Dhruv ise Thapki’ye sözünü tutmayacağını Bihan’ın nerede olduğunu söylemeyeceğini belirtir.Şada ise Thapki’yle konuşmaya gider. Bu zamana kadar Dhruv’u kazanmak için bu kadar plan yaptığını anlatır.Şimdi beni anladın mı der.

Bihan ise varilden çıkmayı başarır ama hala kafası yerinde değildir. Gide gide çimento harç makinesinin altına yatar. Şimdi Şada ve Thapki birlik olup Bihan’ı aramaya koyulur. Thapki dışarıya çıkana kadar Bihan betona dönmüştür. Fark edilmiyordur bile. Ama Thapki farkeder ve betonu kırmaya çalışır. Kırdıkça Bihan’ın elini görür sonra yüzünü. Thapki herkese haber verir. Dhruv bile şok olur. Mıy mıy yaklaşır. Thapki eliyle ittirir.

Thapki insanlık edip Şada’ya teşekkür etmeye gider. Ama Şada burnu havada bir şekilde senin için yapmadım Dhuv ile kendim için yaptım der.

Thapki ise Bihan’ı başına bir şeyler gelir mi diye bunun korkusunu yaşıyordur. Bihan ellerini tutar. Yine Thapki Dhruv ile inatlaşmasından sonra Bihan’a çok güzel bir sürpriz hazırlayacağını düşünür. Bihan heyecanlanmıştır. Dhruv ise bu sürprizi nasıl bozarım derdindedir. Thapki’nin telefonları kurcalar ve şehirdeki bütün otelleri aradığını görür. Bihan’ın ağzını arar ve Thapki’nin notundan kalacakları oteli bulur.Hemen Thapki’den sonra otele gider. Aslında otele giden Şada’dır ve Thapki gibi giyinmiştir. Thapki ile birlikte hareket etmiştirler.

Dhruv Bihan’la Thapki’nin kalacağı odaya ateşe verir. Thapki’yi arayıp fotoğraf gönderir. Thapki ise bu mesaja karşılık kendi odasının fotoğrafını gönderir. Kendi odalarını süslemiştir. Yani Dhruv tuzağa düşmüştür. Dhruv otelden eve gelene kadar ikili pasta keser yemeklerini yer. Dhruv gelince bir hışımla desdursuz odaya girer. Öfkeli öfkeli mal gibi bakar. Sesini de çıkarmaz. Bihan da ne bakıyorsun dik dik demez. Bihan Thapki’ye hediye küpe almıştır. Thapki Dhruv’un yanında abarta abarta aa harika küpeler lütfen sen takar mısın Bihan der. Dhruv neredeyse sinirinden ağlayacaktır.

Gece tekrar Dhruv Thapki’nin yanına gelir ve hatasını anladığını söyler. Thapki’yi tehdit ettiği cd kırıp atar. Bu seferde gerçeği Bihan’a öylemesi için baskı yapar. Ayarsız Dhruv böyle konuştukça duyar. Bihan duyunca neler olduğunu sorar. Thapki söyleyemez. Şada ve Thapki ikisi de Dhruv’un bu değişimini konuşuyorlardır. Şada bu değişime inanmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir