Aşk Bir Rüya 94.Bölüm Özeti- 24 Mayıs Pazar

Dhruv, Thapki ile Evlenmekte Kararlı!

Çok can sıkıcı bir bölümle karşı karşıya olduğunuzu söyleyelim. Dhruv Thapki’yi sıkıştırmaya devam ediyor. Hala damat olarak kendini görüyordur. Thapki’yi sıkıştırıp bir kaç gün sonra düğünümüz var der.

Dhruv o kadar açık sözlüdür ki Şada’ya karşı da acımasız davranır. Şada’ya da açık açık Thapki hakkındaki düşüncelerini söyler. Thapki evin her yerine kamera taktırmıştır. Dhruv sinsi sinsi düşünür. Bu sayede Dhruv Thapki’ye söylediklerini yapamıyordur. Dhruv yine de damadın takması gereken kırmızı şalıThapki’ye takıp şansını deneyecektir ama ev halkı tarafından engellenir.

Thapki tören için hazırlanırken seni ilk gören ben olmalıyım diye Dhruv odaya girer ve Thapki’ye iltifat etmeye başlar. Bu durum çok can sıkmaya başlamıştır. Kameraları da bozduğunu söylemiştir ve illa Thapki’yle dans edeceğim deyip durur.

Tören için herkes salona inmiştir. Dhruv törene maskeler getirmiştir. Tören birden maskeli baloya dönecektir. Dhruv Bihan gibi giyinmiştir. Dhruv Bihan ile aynı maskeyi takacaktır. Böylece Dhruv Thapki ile dans edebilecektir. Thapki hemen Bihan’ın yanına gidip parfüm sıkar. Dhruv da bu parfümün peşine düşer. Thapki de parfüme su doldurmuştur ve odaya kameralar yerleştirmiştir. Dhruv kameranın olduğunu anlar ve rol keser. Kamerayı bulunca da dökülür. Bunları da laptopun kamerası çeker. Thapki bu laptoptakileri Bihan’a izletmeye çalışır Dhruv da gelip meyve suyu döker. Maskeli balo ise başlamıştır. Dhruv maskesini takar ve Thapki’ye yönelir. Oysaki yanına gittiği kişi Şada’dır. Thapki de arkadan maskesini çıkararak Dhruv’a sürpriz yapar. Thapki de Şada ile aynı giyinmiş ve maskesini Şada’ya vermiştir.

Thapki Bihan’la dans etmek istiyordur. Çünkü Dhruv ile uğraşmaktan kendi töreninde Bihan’la dans edememiştir. Barki’ye Bihan’ı kilere göndermesini söyler. Tabi bunu duyan Dhruv Bihan’dan önce gider. Thapki ile dans ederler. Bihan gelir ve neler oluyor burada der. Sonra da durumu normal karşılar. Maskelerden dolayı kafanız karışmış olabilir der.

Bu bölüm anlayacağınız hep böyle Dhruv durmadan bu ikisiyle uğraşıyor. Sıkıcı bir bölüm … Vasu gördüğü rüyalardan dolayı eve peder çağırır. Bihan’ın doğum günü belli değildir. Bu yüzden bir bakışta yüzüne bakıp gerçekleri söyleyen bir peder vardır ve o gelmiştir. Bihan’ın tepesinde dolaşan kötülüklerden bahseder.

Bu bölüm çokta ayrıntı veremeyeceğiz . Çünkü Dhruv’un manyaklıkları çok can sıkıcı.. En iyisi gelecek bölüme bakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir