Aşk Bir Rüya 92.Bölüm Özeti- 22 Mayıs Cuma

Dhruv Thapki’yi KAÇIRIR! Thapki Dhruv’un Gerçek Niyetini Anlar!

Dhruv Bihan’ın başına bir şey gelmiş imasında bulunarak Thapki’yi endişelendirmişti. İkili arabaya atlar. Thapki dikiz aynasından Bihan’ı içeri girerken görür. Dhruv’a durup arabadan inmesi gerektiğini söylerken Dhruv sinsi sinsi bakarak arabayı çalıştırmıştı.

Dhruv Thapki’yi depo gibi bir yere götürür. Thapki korkmaya başlamıştır. Dhruv’a eve gitmek istediğini Bihan’ın onu merak etmiş olabileceğini söyler. Dhruv ise acınası bakışlar atar . Neden sürekli gitmek istiyorsun benden korkuyor musun der. Thapki telefonuna davrandığında Dhruv telefonu yere atar. Alın işte Thapki’nin telefonun başına yine bir iş gelmiştir. Thapki’de ayağı masaya takılarak düşüp bayılır. Dhruv ise ikisine pasaport ayarlayacaktır. Bu yüzden Thapki’yi bırakıp işlerini halletmeye koyulur.

Thapki kendine geldiğinde hemen telefona bataryasını takıp çalışıp çalışmadığını kontrol eder. Hemen Bihan’ı arar. Bihan’a Dhruv’un onu bir yere kapattığını ve Dhruv’un çok değişmiş olduğunu anlatır. Tabi o anda Dhruv gelecektir. Telefonu kapatıp kendi cebine atacaktır. Dhruv Thapki’ye buradan çok uzaklar götüreceğim seni der. Tabi ki Thapki karşı koyar. Dhruv cebinden dizideki meşhur şişelerden çıkarır. Thapki hemen ver içerim der. Tabi Thapki kendine zarar gelmesinden korkmaz. Bu yüzden Dhruv kendi içiyormuş gibi yapacaktır. Thapki o yüzden sesini çıkaramaz.

Dhruv’a telefon gelir ve pasaportlar hazırdır. Otele pasaportları almaya giderler. Otelde yanlarına bir kadın gelir. Dhruv ile fotoğraf çekinir. O fotoğraf sayesinde Bihan Thapki’nin yerini öğrenmiş olur. Dhruv pasaport beklerken birden bütün aileyi karşısında görünce canı sıkılır. Bir planı daha alt üst olmuştur. Thapki de koşarak Bihan’a sarılır. Oldukça korkmuştur. Herkes Dhruv’a neden böyle davrandığını sorar. Dhruv bakalım gerçekleri nasıl açıklayacaktır? Dhruv bir şey açıklayamaz. O sırada Şada da Thapki’nin kına fotoğraflarından Dhruv’un eline Thapki’nin baş harfini kazıdığını görmüştür. Ben her şeyi biliyorum diyerek Dhruv’a göz dağı verir. Sonrasında Thapki’ye bunları birlikte hazırladıklarını sürpriz yapmaya çalıştıklarını söyler. Nereden biliyorsa aynısını sizde Dhruv’a yapmadınız mı der. Dhruv ile Thapki’nin evleneceği sırada Bihan Thapki’yi kaçırmıştı partiye götürmüştü ona atıfta bulunuyorlar.

Şimdi ise Şada ve Dhruv yüzleşir. Şada Dhruv’u çok sevdiğinden dem vuru onu asla bırakmayacağını söyler. Dhruv da bunu denemek için Şada’nın elini tutup yanan mumu damlatmaya çalışır. Şada da doğal olarak elini çeker. Psikopat Dhruv hani her şartta elimi tutacaktın der. Şada ile dalga geçmeye başlar.

Punamji ise Bihan’ın düğünde takması başlık yapmıştır. Valla Thapki’nin yerinde olsak damada bu sefer başlık takılmasına karşı çıkardık. Dhruv ise bu başlığı gözüne kestirir. Vasu ise kabuslar görmeye başlar. İlk olarak cenaze görür. Sonra Thapki’yi ağlarken ağzı yüzü dağılmış halde görür. Vasu’yu bu kabuslar rahat bırakmayacaktır. Gördüklerinin kabus mu yoksa bir uyarıcı rüya olup olmadığını düşünüyordur.

Dhruv Punamji’nin hazırladığı başlığın etrafına çakmak gazı döker. Punamji onu alacağı sırada mumlardan birini yere düşürür. Hem başlık yanar hem de Punamji’nin elleri yanar. Doktor gelir ve 8-10 gün içinde kendine iyi bakmasını yoksa enfeksiyon kapıp durumunun ciddi olacağını söyler.Bu durumda Thapki düğünün ertelenmesini ister. Şada ise vay be Dhruv öyle bir plan yaptın ki sonucunu da hemen aldın benden çok iyisin diye içinden geçirir.

Bir diğer olaysa konağa Bauji’ye kira vermeye gelen adamlar ile Bihan arasında olay çıkacaktır. Gelen kişilerin ileri geri konuşmasını Bihan duymuştur ve kayıtsız kalamayarak adamlara şak şak vurmaya başlar. Tabi Thapki bu durumdan hiç haz etmeyeceği için aralarında tartışma çıkacaktır. Dhruv da ara gazı vermeye gelmiştir. Bu çocuk hay Allah neden heme öfkeleniyor böyle der.Dhruv Bihan’ın da ceketini giyerek adamların evine gidip onları döver. Ertesi gün adamlarda eve polislerle birlikte gelir. İhale Bihan’a kalır. Thapki ile araları bozulur.

Dhruv’un hali ise içler acısıdır. Thapki’yi kilitediği depoya cansız manken koymuş gelinlik giydirip takılar takmıştır. Karşısındaki Thapki’ymiş gibi konuşur.Bihan ise Thapki’yle konuşmayı dener ama Thapki şiddetle karşı çıkar. Sana güvenmiyorum der. Bihan’ın da yapmadım dedikçe dinlenilmemesi onunda canını sıkar. İyi bende seninle konuşmuyorum der. Thapki’nin yanına Dhruv gelir “Hay Allah yine sinirlendi hemen görüyor musun?” der. Thapki ise Dhruv’a Bihan’ın bu sinirinden bıktığına bazen birbirlerine hiç uygun olmadıklarını düşündüğünü söyler. Yani en son söylenecek kişiye söyledin bunları Thapki !

Dhruv ise Thapki’ye demek istediklerini hemen gidip depodaki cansız mankene anlatmaya başlar. Sonunda gerçekleri gördün der. Baştan sonra Bihan’ı nasıl tuzağa düşürdüğünü anlatır. Sonra cansız mankenin eline tutar. Ama bu manken eli değildir. Şal kaldırılınca altından Thapki çıkar.

Şimdi ise Thapki ve Dhruv yüzleşmesi yaşanacaktır. Bakalım Thapki Dhruv’u sevmediğini anlatabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir