Aşk Bir Rüya 91.Bölüm – 21 Mayıs Perşembe

Dhruv Thapki’yi Kaçırıyor mu?

Dizi tüm heyecanıyla devam ediyor. Şada ve Dhruv birbirinden habersiz iki koldan Thapki ve Bihan’a saldırıyor. Şada hala Thapki’yi yok etmeye Dhruv ise bu ilişkiyi ortadan kaldırmaya çalışır. Birbiri ardına kovalamalı bir bölüm izleyeceğinizi söyleyelim.

Dhruv, Thapki’nin doğum günü için 1 milyon değerinde kolye almıştı. Bunu kendisinin vereceğini düşünmüştük ki Thapki sevinçle Bihan’ın yanına gelir. Bihan da gizli gizli kendi elleriyle Thapki’ye kolye yapıyordur. Thapki çok teşekkür ederim diyerek Bihan’ın yanına gelir. Kolyeyi gösterir. Bihan ben almadım demeye çalışır bir türlü fırsat verilmez. Dhruv gelir ve bunu senin için Bihan aldı der. Bihan’ı da susturmaya çalışır. Onu kuyumcuda gördüğünü söyler.

Thapki de bu sarinin üstüne alaturka kolyeyi takmış herkese göstermeye başlar. Bihan Dhruv’a karşı gelmiş söylemek için Thapki’nin yanına gider. Orada da Bauji araya girer. Thapki’yi dışarıya dolaştırmaya çıkarmasını söyler. İkili motordayken Bihan tekrar kolye olayını açar ama Thapki’nin telefonu çalar. Dhruv bir arabada yanında da kuyumcu Thapki’ye kocanız Dhruv Pandey’in aldığı kolyeyi beğendiniz mi diye soruyordur. Thapki şok olur. Yine Bihan’a söz hakkı vermeden azarı basar. Bihan da derdini anlatmak için çırpınır. Thapki bir daha asla güvenmeyeceğini ve motoruna binmeyeceğini söyler. Yine Bihan bırakıp gidecek sonra pişman olacak ama yolda yine ve yine Dhruv Thapki’ye rastlamış olup arabasına alacaktır.

Thapki büyükbabannenin odasına gittiğin de bir hediye paketi görür. Babaanne Bihan’ın kendi elleriyle sana yaptığı hediye der. Thapki hanımın kafası dank eder. Hayret nasıl ettiyse. Bihan gelince ona sarılır. Ve kolyeyi ona takmasını ister. Özür diler. Bihan ise Thapki’den gözlerini kapamasını ister ve onu öper. Sonra hediyenin iadesini istediği söyleyerek kendisini öpmesini ister. Bundan sonra aralarında hediye iadesi muhabbeti dönecektir. İkili tekrar sorunları aşmış mutluyken kapıda onları izleyen Dhruv ise burnundan soluyordur. Bihan diye bağırır. Bihan’a yine Thapki’yi yolda bırakıp gittiği içi kızar. Thapki tüm suç bende diyerek 1 milyonluk değerindeki kolyeyi uzatır. Şada ise kolye muhabbetini duyunca Thapki’ye olan öfkesi kabarır. Kocamı elinde oynatıyor diyerek yine Thapki’nin kaçırılıp bir ağaç kovuğuna atılması için plan yapar.

Dhruv ise kolyeyi ateşe atar ve ertesi gün kına töreni için planlar yapar.Thapki kına töreni için kıyafetlerini giymiş son hazırlıklarını yapıyordur. Bihan gelir ve Thapki den kendisini öpmesini ister. Tam o sırada babaanne gelir ve Bihan kendini yatağın altına atar. Babaanne Thapki’ye meyve suyu getirir.Daha sonra Thapki ve babaanne odadan çıkar. Bihan da yatağın altından çıkmaya çalışırken odaya sinsi sinsi Dhruv’un girdiğini görür. Bihan onu izler. Sinsi Dhruv meyve suyuna bir şeyler damlatır. Sonra onu alıp Thapki’ye götürür. Hemen ardından Bihan gelir ve onun içine ne kattığını sorar. Herkes bu ikiliye odaklanır.

Dhruv sen neler diyorsun ben yalan söylemiyorum diyerek yine bir oscarlık performansa imza atar. Sonra da o meyve suyunu bir içişte bitirir. Böylece aklanmış olur. Ama odaya gidene kadar akla karayı seçer. Gözleri kapanıyordur. Elleriyle göz kapaklarını açıyordur.Sonra ne yapıp edip ayılmayı başarıyor. Çünkü burnunu bu sefer kınaya sokacak. Dhruv’a geçmeden Şada da adamlarını garson kılığında sokmuş Thapki’yi kaçırmaları için bir an yaratmaya çalışır. Tabi adamlar da kendine benzeyince Thapki diye Şada’yı alıp kaçırırlar. Ağaç kovuğuna attıktan sonra farkedip geri çıkarırlar. Bu aşamaya kadar ne Dhruv ne de Şada emeline ulaşamamıştır.

Dhruv bu sefer kınaya bir madde atar. Thapki’yi bayıltacak bir şey . Ama kına törenine babaanne kendi yaptığı kınayı yakmalarını ister. Bu sefer de Dhruv o kınanın içine içecek döktürür yanlışlıkla. Thapki’nin kınası yakılır. Bihan da izlerken çok heyecanlıdır. İsminin bar harfini Thapki’nin elinde görecek olmasını onu mutlu ediyordur. Psikopat Dhruv ise eline zarar vererek oda Thapki’nin baş harifini yazar. Ne olursa olsun sen benim olacaksın der. Thapki bayılmak üzeredir ve baygın baygın odasına gider. Dhruv da onu takip eder. Thapi’yi yatakta yatıyor sanar ve yanına oturup ikisinin fotoğrafını çekmeye çalışır. Ama yorganın altından Şada çıkar. Kaçırma olayında adı geçmesin diye odada uyuyor taklidi yapar. Dhruv bozulur tabi. O sırada Thapki kaçırılır. Tam bunların üstüne görevliler gelir ve ağacı kesmeye çalışır. Pandey Konağına da telefon gelir , düşmanları tarafından Thapki’nin kaçırıldığı haberi ulaşır. Bihan dışarı çıktığında Thapki’ye aldığı kolyenin boncuklarını görür. Onları takip ederek ağaç kovuğuna ulaşır. Ve Thapki nerdesin derken ağacın içinde olduğunu anlar. Şura da kaç kişi yakınını ararken ağacın içinde olduğunu tahmin edebilir ki. Bu çocuk çok zeki. Thapki’yi kurtarır. Thapki hala baygındır. Bihan bağırdıktan sonra Thapki kendine gelir. Duygusal konuşmalardan sonra Thapki hediyesini iade etmek istediğini söyleyerek öpücüğünü kondurur. Dhruv ise bir kez daha şoke olur.

Ertesi gün ise Dhruv son kozunu mu oynayacaktır? Dhruv telefonda konuşuyormuş gibi yaparak Bihan’a bir şeyler olmuş imasında bulunur. Thapki endişeyle neler olduğunu sorar. Dhruv hemen arabaya binmesi gerektiğini söyler. Thapki arabaya bindiğinse ise dikiz aynasından Bihan’ın görür. Gayet normal şekilde eve giriyordur. Thapki Dhruv’a Bihan’ın geldiğini söyler ama Dhruv sinsi bakışıyla arabayı çalıştırıp yol alır .

Bakalım Dhruv Thapki’ye gerçek niyetini belli edecek mi? Yoksa Dhruv bu sefer tehditlere mi başlayacak?Yeni bölümü kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir