Aşk Bir Rüya 90.Bölüm – 20 Mayıs Çarşamba

Dhruv’a Rağmen Thapki ve Bihan Nişanlanıyor!

Bihan,Thapki için kendi elleriyle yemek hazırlamıştı. Thapki ise Dhruv’un işlerinin derdine düşmüştür. Thapki’ye ulaşamayan Bihan yemekleri alıp ofise gitmeye karar verir. Dhruv ise güvenliği ayarlar ve Bihan içeriye alınmayacaktır.

Bihan da mutfaktan çıktığı gibi ofise gider. İnsan bir elini yüzünü üstünü değiştirir.Güvenlik ofise Bihan’ı almayınca kavga çıkar doğal olarak. Ofis çalışanları Dhruv’ a haber verir. Dhruv da rol yapmaya devam eder. Güvenliği azarlar. Güvenlikteki dam da nereden bilebilirdim ki kardeşiniz olduğuna. Bir kendinize bakın bir de kardeşinize der. Bihan yine eziklik psikolojisine bürünür. Yemeğini de alır eve gider. Oldukça morali bozulmuştur.

Dhruv da Thapki’nin yanın gider olanları anlatır. Seni beklemeden gitti der. Thapki hiç önemli değil işlerimi bitirdim hemen gideyim der. Ama Dhruv hemen yanlış işi yapmışsın ama sen git der. Thapki hanım sanki kendi görevimiymiş koca haber kanalında başka kimse yokmuş gibi o işi de üstlenir. Bihan ise eve gitmiş kendi kendini yiyordur. Şada onun o halini fark eder ve iki de o gazlamaya gider. Bihan hala bir telefon bekliyordur ama ne arayan ne de soran vardı.

Dhruv ise bir elinde pasta hala Thapki’ye yedirmeye çalışır. Thapki yine pastayı ret eder ve Bihan’ı hatırlatır. Thapki işini bitirip kalktığında kapıyı kilitlenmiş bulur. Dhruv aman Allah’ım nasıl kilitlenir diye oscarlık performansını sergiler. Üstüne masadaki kumandadan odanın elektriğini keser. Dhruv ile Thapki dejavu yaşamış olur böylece. Dhruv hemen korkuyormuş numarasıyla Thapki’ye sarılmaya çalışır. Thapki’nin de eli yanlışlıkla kumandaya deyince elektrikler gelir. Ama Thapki’nin tansiyonu düşer. Dhruv hemen pastayı vermeye çalışır. Eline yüzüne bulaştırır kızın. En sonunda Dhruv kapıyı açar ve Thapki eve gider.

Saat bayağı bir geç olmuştur. Evdekiler yatmıştır ama Bihan salonda Thapki’yi bekliyordur. Thapki gelince Bihan kızmaya başlar. Thapki sen haklısın ama önce şu yemekleri yiyelim der. Yemekler de hala sefer tasının içinde buz gibi olmuştur. Gerçi Hindistan sıcağını düşünürsek tasın içinde dışarı da o yemek bozulmuş kokuyor olması lazım. Bihan ise Thapki’nin yüzündeki kaç saatlik pasta kremasını görür. Yani Thapki de yanağındaki kremayı hiç mi farkedip silmedi. Bihan bu aşk orucunu Thapki bozduğu için üzülüp tavrını koyar. Thapki ise yemek masasında oturuyordur. Dhruv gelir telefonunu verir ve kendi ağzıyla Bihan ile Thapki’nin arasını düzeltmiş olur. Çünkü Bihan gizlice onları dinliyordur. Bihan Thapki’nin yanına gider ve özür diler. Bu konuşmanın sonu karşılıklı seni seviyorum ile biter.

Ertesi gün evde Thapki ve Bihan’ın nişan yüzükleri seçilmiştir. Tabi ki Thapki’nin elmas yüzüğü herkesin gözünde kalmıştır. Çutki ve Barki yüzüğe bakacağız derken yüzük Dhruv’un ayaklarının dibine düşer. Oda saçma bir pot kırar. Thapki ile benim yüzüğüm den daha güzelmiş der. Dhruv ise bu yüzüğü Bihan’ın takamaması için ona türlü oyunlar oynayacaktır. Kızgın teli eline alacakkan Thapki mani olur . Ama Dhruv bu sefer de motorun parçasını kırar. Bihan onu yaparken gaza basar ve eli sıkışır. Eli çok kötü acır. Ama nişanın ertelenmesini de istemez sesini çıkarmaz. Dhruv ne yapsa engelleyemiyordur. Yüzükleri takarken Thapki ellerin neden titriyor diye Bihan’a sorar. Ama çocuğun eli mosmor olmuştur onu görmez.En sonunda yüzüklerin takıldığını anlayan Dhruv Bihan’ın elinin acıdığını anlatır. Ama bu da işe yaramamıştır. Dhruv baktı olacak gibi değil bu sefer de elektrikleri keser. Karanlıkta yüzüğü Thapki’ye kendisi takacaktır.Tam o anda Bihan kandillerin yanında yüzüğü takmayı teklif eder. Neyse ki kazasız belasız o yüzükler takılır ve ikili nişanlanmış olur.

Ertesi sabah ise Thapki uyandığında salonda bir sürü hediye paketi görür. Notlrı okuduğunda mutlu yıllar Thapki yazıyordur. Bugün Thapki’nin doğum günüdür. Gerçekten sürpriz olmuştur. Çünkü Thapki de unutmuştur. Paketleri Bihan’ın aldığını sanar ama Dhruv gelir. Thapki yine bozulur neyse ki arkadan tüm aile çıkar. Bu aile de Bihan’sız neden sürpriz yapar anlamış değilim. Bihan elince şok olur. Thapki’nin doğum günü olduğunu aslında kimse bilmiyordur Dhruv hatırlamıştır.Dhruv yine bir sıfır önde olduğunu düşünür. Bihan Thapki’ye ne hediye istediğini sorar. Thapki ise kendi kazandığı parasıyla küçük bir şey istediğini söyler.

Bihan ise kuyumcuya gider ve kuyumcu 1 milyonluk kolye gösterir. Bihan sadece 2 bin rupisi olduğunu söyler. Orada da da atışma olur Bihan sinirlenerek çıkar . Tabi odaya arkadan Dhruv Pandey, giriş yaparak 1 milyon değerindeki sevimsiz kolyeyi alır. Bakalım bu doğum günü partisi nasıl geçecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir