Aşk Bir Rüya 84.Bölüm Özeti-13 Mayıs Çarşamba

Bihan Thapki’ye Sarılmaya Çalışır!

Thapki ve Bihan birlikte uyumuşlardı. Thapki sabah uyadığında Bihan’ın sayıkladığını duyar. Thapki diyerek yastığa sarılmıştır. Thapki yine heyecanlanarak odadan kaçarak çıkar. O sırada kapının önünden geçen Aşvin ve kardeşi Bihan’ın sayıkladığını duyar. Dalga geçmeye başlarlar.Konu bir anda Bihan’ı gaza getirmiştir.

Evdekilerde Bihan’la Thapki’yi yakınlaştırmaya çalışır. Babaanne bu sefer karışmamaları gerektiğini artık karı koca meselesine karışılmamasını söyler.

Bihan ise salona gider ve Thapki’yi görür. Thapki yemek hazırlıyordur. Bihan yanına gider ve elini omzuna atmaya çalışır bir türlü beceremez.

Thapki Bihan’ın yapmaya çalıştığını anlayınca yanından gitmeye çalışır. Ama Bihan’a karşı koyamaz.Bihan ve Thapki tam sarılacakken birden köşeden Vasu biblo düşürür.Herkes gizlice onları izliyordur. Sesten irkilen Thapki ve Bihan utanıp ayrı ayrı yerlere kaçarlar.

Evdekiler bizim yüzümüzden oldu diyerek mabede gidip ikiliyi yalnız bırakırlar.Yine Thapki kaçıyor Bihan kovalıyor. En sonunda Thapki hıçkırık tutmuş numarası yapar. Makarnadan yemeye çalışırken birden Bihan’ın kafasından aşağı dökülür. Bihan bu durumdan rahatsız olur ve sinirlenerek evden çıkar. Thapki ise Bihan’ı üzdüğü için kendini kötü hisseder. O sırada radyo yayınını duyar. Bihandan özür dilemek için radyo yayınını arar ve Bihan içinde bir şarkı seçer. Thapki Bihan’a mesaj atar ve radyo yayınını açmasını ister ve ondan özür diler. Bu Bihan’ın çok hoşuna gider. Heyecanla radyoyu açar.

Bu esnada Şada da mabedin yanındaki büfeden su alırken radyo da Thapki’nin sesini duyar. Hemen radyocu arkadaşını arayıp ayaküstü plan yapar. Şada ailesinin yanına giderken de radyoyu alıp sesini açar. Radyo da Thapki’yi duyduğunu ve Bihan için şarkı istediğini söyler. Tüm aile toplaşmış radyo dinliyordur. Bihan da çocuklar gibi heyecanlıdır. Radyocu laga luga yapmaya başlar. Thapki’yi yine konuşmasından vurmaya çalışır. Yine Thapki’yi birileri ağlatmayı başarır.Bu duruma dayanamayan Bihan radyoyu basar. Adama silahı dayar. Ama Thapki’nin böyle şeylere karşı olduğunu bildiği için adamı yumruklarıyla değil sözleriyle dövmeye başlar.

Telefonun ucunda Thapki radyoya da Bihan konuşuyordur. Bihan’ın orda olması bir yandan da ağile üyelerini de memnun etmiştir. Çünkü Bihan kötü adamı alt etmiştir. Adam korkudan kekeleyerek konuşur.

Bihan eve gider. Thapki kapıda onu ağlayarak bekliyordur. Bihan içeriye girdiğin an Thapki koşarak Bihan’a sarılmaya gider.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir