Aşk Bir Rüya 80.Bölüm Özeti-9 Mayıs Cumartesi

Thapki Bihan Aşkı Başlasın!

Thapki’ye peçeli adamdan tehdit telefonu gelmişti. Bauji’ye zehir verdiğini panzehiri almak için de Bihan’ın kanıt cd sini istedi. Thapki cdyi kaybetmişti.Eli ayağına dolandı.Bauji için vakit daralıyordu.Vasu’ya da anlatamazdı çünkü burnunun dikine gidiyordur.

Şada ise cd yi eline almış laga luga yapıyordur. Cd imha edeceksin madem kendi kendine ne konuşuyorsun.Kıracağı esnada Dhruv odaya girer ve hemen cd bir yere sokuşturmak zorunda kalır.Hım kum eden Şada odadan çıkmak zorunda kalır.Gözünü sevdiğim kadere bak ki Dhruv da haberle ilgili bir cd sini kaybetmiş ve oda da cd arıyordur.Evet evet tamda tahmin ettiğiniz gibi Dhruv Bihan’ın kanıt cdsini buluyor.

Thapki ise kötü gün dostu olan Çutki’ye gerçekleri anlatır.Her ne kadar dizinin en başlarında Çutki karakteri salak gösterilmeye çalışılsa da ilerleyen zamanlarda evin aklı selim davranan karakterine dönüşmüştür.

Thapki adamlarla buluşmaya karar verir.Her ne kadar elinde Bihan’ın cd si olmasa da Bauji için panzehire ulaşması lazımdır. Sahte cd alarak adamların yanına gider.Adam bu arada Bauji’nin düşmanıymış.Bauji’yi öldürme istemesi bu yüzden.

İki arada bir derede Vasu Bihan’ın yanına karakola gider.Bihan da annesinin görüntüleri izleyip geldiğini sanıp mutlu olur.Vasu ise Thapki’nin kafasını karıştırdığını bu yüzden suçunu itiraf etmesini ister.Bihansa cd nin bozuk olduğunu öğrenince Thapki’nin nerede olduğunu merak eder.İçine doğdu sanırım ki Thapki’nin başı adamlarla beladadır.

Thapki sahte cd uzatacakken kaçar oradan mabede gider.Panzehiri alır ve sahte cd uzatır.Ama adamlar hemen bırakmazlar.Cd kontrol edilecektir.Burda ise Thapki ve Çutki’ninplanı devreye giriyor.Thapki panzehir şişesini sütün içine atar oradan da borudan dökerek şişenin Çutki’ye ulamasını sağlar.İkiliden beklenmeyen hareketler bunlar.

Dhruv ise Bihan’a ait olan cd izleyip kısa süreli şok yaşar.Görüntülerin etkisinden çıkamadan evde Vasu’nun çığlıkları duyulur.Bauji zehrin etkisiyle durumu kötüleşmiştir.Hemen Çutki gelir ve panzehiri uzatır.Panzehir etkisini gösterince Çutki,Thapki’nin başına gelenleri anlatır.Bihan’ında suçsuz olduğunu vurgular.Dhruv da Çutki’yi destekler ve elindeki kanıtı izlediğini söyler.Şimdi ise Dhruv’un yapması gereken Thapki’yi kurtarmaktır.

Dhruv cd alarak adamların yanına gider. Cd uzatıp karşılığında Thapki’yi alacakken cd yi de vermezler.Artık koşuşturma başlayacaktır.Bu arada Bihan da mahkemeye çıkmak için yola koyulur.Ama aklı hala Thapki ‘dedir.

Mahkeme başlamıştır.Şimdi akıllara zarar bir sahne izleyeceksiniz.Thapki ve Dhruv malum adamlardan kaçtığı için mahkemeye yetişemiyor.Vasu,babaanne,Çutki ‘de mahkeme de.Dhruv ve Thapki’nin gelmesini bekliyor.Kendi avukatları ise hala Bihan’ın üstüne gidiyor.Ya avukatı bir uyarsanıza geçekleri öğrendik öyle değilmiş suçlamayı geri çekebilir miyiz diye.Yok onlar orada strese girdi Bihan’da Thapki’nin başına bir iş mi geldi diye kendini yedi.

Neyse ki hakim insaflı çıktı da 30 dk ara verdi.Tabi son anda Thapki ve Dhruv yetişti.Cd gösterdiler.Bihan’ın suçsuz olduğu ortaya çıktı.Tabi karar açıklanıca Thapki ve Bihan için yeni bir sayfa açıldı.Thamin ettiğiniz gibi uzun uzun bakışmalar oldu.Bu romantik anı Dhruv bozdu araya girdi.Sonra herkes Bihan’a sarıldı ve af diledi.Vasu ise utancından Bihan’ın yüzüne bakamadı.Bu Vasu da iyi mi kötü anlamış değilim.Bihan’ a sarılınca çok içli ağladı elbisesi bile göz yaşından ıslandı o derece.

Thapki ise nazlı nazlı mahkemeden dışarı çıktı.Bihan da arkasından koştu.İşte ağlaştılar gülüştüler bir daha seni hiç bırakmayacağım dedi Bihan.

Tabi olaylar biter mi peçeli intikamını almak için geri döndü.Thapki’yi rehin aldı.Bihan deliye döndü tabi. Bihan’ın çırpındığı kadar polisler de bir hareket yapsaydı.Bihan polisin silahını aldı adamı ayağıdan yaralayıp Thapki’yi kurtardı.Aha Bihan yine mi içeri girecek yoksa demedik değil.

Şada ise yine kahramanlığı Thapki ve Bihan’a kaptırmıştır.Vasu Bihan ve Thapki’nin elinden tutarak evin yolunu tuttu.Vasu eve giriş törenlerini Bihan ve Thapki’ye yaptı.Sonra Bihan’ı babasının yanına yolladı.Bihan Bauji’nin kendine gelmesi için akşam için bahçede bir şeyler ayarlamayı düşündü.

Kadınlar bahçede hazırlık yapıyorlardır.Şada tırnaklarım mahvoldu diye söylenirken,babaanne Şada’nın hamile olduğunu hatırladı ve onu bir köşeye oturttu.Sonra Dhruv nerde diye Şada’ya sordular.Şada ‘da ben buradayken nereden bilebilirim dedi. Çutki ve Barki ise sırıtarak aynı soruyu Thapki için sordu.Thapki de Bihan’ın babasının yanında olduğunu söyledi.Kızlar işte ideal eş kocasının nerede olduğunu biliyor diyerek hem Şada’ya laf soktular hem de Thapki’yi utandırdılar.

Babaanne Bauji’ye bakmaya gittiğinde Bihan yine babasına Thapki’yi sevdiğini ama hislerini bir türlü dile getiremediğini anlatır.Bunları duyan babaanne sevinir ama çaktırmaz.Bakallım babaannenin bu ilişkiye katkısı ne olacak?

Bihan bahçeye iner ve Thapki’yi görür.Yine rüzgar ve uçuşan saçların etkili olduğu uzun bir sahne göreceksiniz. Bihan yine söylemeye çalışıp söyleyemeyecek.Önümüzdeki bölümlerin daha sakin ve ikilinin aşkının gündem olacağı konular olduğunu söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir