Aşk Bir Rüya 79.Bölüm Özeti- 8 Mayıs Cuma

Kanıtlar Şada’nın Eline Geçti! Thapki Ne Yapacak?

Bauji kalp krizi geçirmişti .Bihan ve Thapki ona pasta yapmışlardı. Kalp krizi geçiren Bauji pastayı yedikten sonra turp gibi olur.

Thapki hastane de ki ayak izlerini fark eder. Ailesine durumu açıklar ama Vasu yine şiddetle reddeder.Thapki ve Bihan’ın bu işi kendilerinin halletmesinden başka çare kalmamıştır.Babaanne ise Thapki’nin söylediklerinden etkilenmiş Bauji’yi eve götürmek için ısrar etmiştir.

Bihan babasını evde görünce ilgilenmek ister ama herkes çocuğun önüne set koyar. Bir yandan Dhruv diğer yanda Vasu şiddetle karşı çıkar. Bihan babasının odasına girmeye çalışırken sakın diye bağırır.Babaanne de acıyan gözlerle Bihan’a bakıyordur.

Eve Bauji’ye bakmaya gelen kadınlarda  geçmiş olsuna mı geldi baş sağlığına mı belli değil. Komaya giren insanların hemen öldüğünü son günlerini iyi değerlendirmeleri gerektiğini söyler. Bihan yumruklarını sıkıyordur.

Dhruv Thapki’ye yardım etmeyi kabul eder. Thapki’nin isteği canlı yayına çıkmaktır. Dhruv’la yayında atışırlar. Aslında Thapki’nin amacı suçluyu kendine çekmekti.Bunu da başardı .Ama yine bir şekilde adam ellerinden kaçtı. Elindeki kanıtı da yaktı. Peki şimdi neler olacak?

Tüm bunların üstüne Dhruv gelir ve dalga geçer.Bihan’ı suçlamaya devam eder.Dhruv’un ki biraz Thapki’yi kendi tarafına çekemeyişini hazmedememek.

Evdekiler Bihan’ın üstüne öyle bir gelir ki sizi mi çekecem der gibi babasının odasına gider kapıyı da kilitler.Tabi aile üyeleri çıldırmıştır.Bihan babasının ayaklarına sarılır ve af diler.Bihan babasını traş eder üstünü değiştirir ve arabasına oturtur.

Eve tören için gelenlerden Thapki güvenlik kameralarının olduğunu öğrenir.Hemen  bu işin peşine düşerler.Her zamanki gibi önlerine sürekli arızalı tipler çıkar.

Görüntüleri ele geçirirler.Görüntülerde Bihan’ın suçsuz olduğu ayan beyan ortadadır. Ama Şada polise telefon açar.Thapki ve Bihan kaçtı der.

Thapki ve Bihan motorsikletle giderken önlerini serseriler keser.Kavga ederler.Kavga ettiği için polis Bihan’ı yakalar.

Thapki eve gider.Durduk yere cd tekrar dvd takıp izleyesi tutar ama izlemeden de odadan çıkar.Gidip Vasu’ya laf yetiştirir.Madem Vasu ile konuşacaksın cd neden dvd de takılı bırakıyorsun.Evdekilere kanıtı göstereceği esna da cd error verir.

Bihan ise polislerden dayak yiyordur. Bunların başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi.Thapki de gelir Bihan’ı o halde görünce dayanamaz ağlamaya başlar.Bihan yine de mutludur.Gerçekler ortaya çıkacaktır.Ama Thapki cd nin çalışmadığını söyleyemez.

Cd Şada’nın eline geçmiştir.Kaşla göz arasında ne yaptı etti cd ele geçirmiştir.Şada cd kıracakken Dhruv odaya gelir.Şada düğün cd miz diyerek olayı kapatır.

Mahkeme günü gelir Thapki’nin elinde kanıt yoktur .Ne yapacaktır? Bihan’ı nasıl kurtaracaktır.?Baujinin yanına gider ve dertleşir.O anda Thapkiin telefonuna video gelir.Doktor Bauji’ye ilaç veriyordur. Thapki görüntülere anlam veremez. Aynı numara arar. Bauji ye zehir verdiklerini 2 saat içinde etkisini göstereceğini söyler. Panzehiri  vermesini istiyorsa cd istiyordur.Şimdi işler iyice karıştı. Cd zaten ortada yok. Bakalım Thapki gerçekleri nasıl açığa çıkaracak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir