Aşk Bir Rüya 78.Bölüm Özeti – 7 Mayıs Perşembe

Thapki ve Bihan Barıştı!

Dizi tüm heyecanıyla devam ediyor.
Mahkeme de Thapki Bihan’ı nasıl savunacak?
Bihan suçsuz bulunacak mı? Evdekiler’in Bihan’a bakış açısı değişecek mi?

Thapki,Bihan’ı savunmaya çalışır.Ama hiç kekelemediği kadar bir anda kekelemeye başlar. Karşı tarafın avukatı ise seni mi bekleyeceğiz ne saygısızsın diyerek,sabote etmeye çalışır.
Sen bir sussan kız zaten tamamlayacak lafını.Ama senarist Thapki’nin kekelemesi göze batsın istemiş belli ki. Yoksa Thapki’nin bu kadar kekelemediğini biliyoruz. Thapki lafını tamamlamadan hemen ara verildi.O sırada dalga geçen geçti , lafını sokan soktu.

Karşı tarafın avukatı kısacası lafı besle yetimi oysun gözüne ye getirdi.Bihan’ı buradan vurmaya çalıştılar.
Thapki de Bihanla kavga ettiği anları düşünerek kekelememeye çalıştı.Duruşma başladığında bülbül gibi şakıdı.

Bu arada mahkeme salonunda siyah çarşafı ve peçeli biri olduğu dikkat çekiyor. Bu kişinin Bauji’ye saldıran kişiyle bir bağı olduğunu gösteriyor.

Thapki’nin açıklamaları doğrultusunda duruşma 24 saat sonraya ertelenir. Thapki’nin kanıt bulmaya ihtiyacı vardır. Olayı tekrar canlandırarak suç aletini bulmuş olurlar.Bunu mahkemeye de sundular.Mahkeme Bihan’ın suçlu olmadığını gerçek suçlunun bulunması için çalışmalara
başlayacağını duyurdu.Mahkeme de aynı çarşaflı ve peçeli adam da bulunuyordu.

Bihan şimdi Thapki’ye yaptıklarını anımsar.Yaptığı hareketlerden sonra Thapki onu yalnız bırakmadı ve sonuna kadar savundu. Bihan artık dayanamaz ve Thapki’ye sarılır.T hapki de bu kucaklaşmayı yok saymadı o da kollarını kaldırdı.İkili ağlayarak birbirine sarılır.Ve tekrardan özür dilerler.Bu tarafta sular duruldu.

Bihan annesinden duasını almak ister.Mahkeme de de suçsuzluğum kanıtlandı der.
Bu aile gerçekleri sindire sindire öğrendiği için Vasu sırt çevirir.Gider Dhruv’un yanına.Her zamanki gibi Dhruv’a gitti. Üstüne Dhruv’da Bihan’a inanmamıştır.Bunlarda birini sildi mi tam siliyor.

Thapki’ye ise bir mektup gelir.Gece yarısı depoya gelmesini ve tüm kanıtların kendisine verileceği yazıyordur.Saf Thapki bunu Bihan’a söyleyemez. Thapki gizlice çıkar evden.Bihan da yine kabus görünce uyanır ve Thapki’nin olmadığını farkeder. Thapki gece yarısı tek başına depoya gider.Gördüğümüz o peçeli adam Thapki’yi öldürmeye çalışır.Neyse ki Bihan yatakta mektubu gördü.
Thapki yaralandı. Bihan gelip Thapki’yi kurtardı.Ama peçeli adam kaçmayı başardı. Thapki ile Bihan peçeli adamı yakalamaya çalışırken bir anda etrafta peçeli adam doldu. Thapki adamı terliğinde tanır.Adamı tam yakalayacakları esnada yine kargaşa olur.Ve kül kedisi gibi ayakkabısı ayağından çıkmıştır.Suçluyu bulmak için işte bu ayakkabıyı tüm hindistalı erkeklere denettireceklerdir. Şaka şaka tatbiki böyle bir şey olmayacak.

Kanıt bulduk diye polise gidecekler.Poliste başımıza iş açtınız bu basit bir vakaydı bu kanıtı da alın gidin diyerek başından savar.Üstelik Thapki yaralanmıştır yarasını gösterir.Kimse umursamaz.

Thapki’nin bu yarasına merhemini Bihan sürer.Eskisi gibi…

Bu sefer peçeli adam hastaneye gider. Bauji’nin serumuna ilaç atar ve kalp krizi geçirmesine sebep olur.Aynı zamanda bugün Bauji’nin doğum günüdür.Herkes duygusaldır.
Vasu çok ağlar elinde hediyesi bekliyordur.Tabi haber gelince hepsi yıkılmıştır.
Bihan yere yığılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir