Aşk Bir Rüya 77.Bölüm Özeti – 6 Mayıs Çarşamba

Bihan, Mahkemeye Çıkıyor!

Dizi tüm hızıyla devam ediyor.
Bihan çok zor durumda. Bir yanda babası o halde hastanede yatıyor,diğer yanda Bihan’a herkes sırt çevirmiş durumda.Bu durum nasıl çözülecek? Bauji komada uyanıpta, Bihan’a dokunmayın diyemez.
İki tarafta kendilerine avukat tutmuş durumda.Bakalım bu bölüm neler oluyor?

Bihan gözyaşlarını babası için akıtıyorsa diğer yanda da Thapki için üzülüyor.Babaanne kendini suçluyor.Keşke Bauji’ye Bihanla konuşmaya gitmesini istemeseydim der. Dhruv onunla ilgileniyordur.Şada bir yandan da Dhruv’a ara gazı vermeyi düşünür. Bihan hapisten çıkmamalı,çıkınca hepimizi öldürür der.
Dhruv da Allahtan boş boş konuşma der.Yani tam olarak böyle demez ama Türkiye’de yaşıyor olsa kesin bu cümleyi kurardı.

Vasu ise Bihan’ın fotoğrafına dahi tahammülü yoktur.Fotoğraf çerçevesini fırlatır.Daha sonra odasına gider ve bütün eşyalarını bavula koyup kapıya fırlatır. O anda kapıya Bihan gelir.Kefaletle serbest bırakılmıştır. Bihan kefaleti annesinin ödediğini düşünüyordur.Ama kefaleti ödeyen baş melek Thapki’dir.

Vasu doğal olarak Thapki’ye de kızar ve safını seç der. Thapki Bihan’ın böyle bir şey yapmayacağından adım gibi eminim der. Bihan’ı seçer.Umarız Bihan pişman olmuşsundur Thapki’ye söylediğin sözlerden dolayı.
Vasu ikisinin de evi terketmesini ister. Ama polisler bu mümkün olamayacağını Bihan’ın adresinden başka yerde kalmasına izin vermezler. Bir an yine ahırda mı kalacaklar diye korkmadık değil.

Bihan odasındadır.Yaşadığı şeylere anlam veremiyordur.Kendini kaybetti ve silahına dayandı.İntihar edecekken Thapki yetişti. Neler olduğunu anlatmasını istedi.Baujiyle aralarında itişme yaşanırken ikiside yere düşüyor. Bihan ayağa kalktığında Bauji’yi o halde görüyor. Bihan geçmişte Bauji’yle yaşadığı anıları düşünür. Bihan’ın bu bölüm gözünde yaş durmuyor.Gece Thapki ile Bihan birbirine bakar.Yine ağlamaklı. Öylece uyur Bihan.

Rüyasında gördüğü şeylerden etkilenerek ayağa fırlar baba diyerek hastaneye koşar.Polis durdurmaya çalışır.Evdekilerde firar ettiğini düşünür. Babasının oksijen maskesi birileri tarafından çıkarılmış ve nefessiz kalmıştır. Bihan yetişir ve doktor maskeyi takar.Evdekilerde gelir yine bir kargaşa olur ortalık
Bihan artık bir adım geri atar ve Thapki’ye elini uzatır bana yardım et der. Tabiki Thapki de bu eli karşılıksız bırakmaz.

Ertesi gün artık Thapki avukat aramaya başlamıştır. Avukatlar Bihan’ın avukatlığını yapmayı reddeder.Bir tanesi de dengesizin biri çıkar. Bihan avukatsız kalmıştır. Dhruv ise kendi avukatlarını eve çağırmıştır.Mahkemeye hazırlanırlar.Mahkeme günü gelir.

Bihan’ın gözleri Thapki’yi arar.Sonuçta tek başınadır ve bir desteğe ihtiyaç duyar
Pandey ailesi de mahkemede yerini alır.Avukatları konuşmaya başlar. Bihan’a ise avukutı sorulur.
O anda içeriye baş melek gazeteci her görevi başarıyla yerine getiren Avukat Thapki Pandey içeri girer.Thapki’nin hukuk fakültesi mezunu olduğunu biliyor muydunuz? Aditi’nin hukuk okuduğunu billiyorduk ama Thapki’yi gözden kaçırmışız. Thapki’ye ayrıca avukatlığın yakıştığını da söyleyelim.Ayrıca ben Bihan Pandey’in eşiyim ve avukatı olmak istiyorum demesi ise takdire şayandı.Bakalım mahkeme nasıl geçecek?Büyük ihtimalle ertelenecek ve ikili kanıt aramaya koyulacaktır.Gelecek bölümü kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir