Aşk Bir Rüya 76.Bölüm Özeti- 5 Mayıs Salı

Bauji Komada! Bihan Gözaltında!

Dizi tüm hızıyla devam ediyor.
Bu bölüm büyük bir aile trajedisi yaşanıyor. Bihan ve Bauji arasında gerilimli dakikalar yerini hüzne bırakacak.
Şimdiden söyleyelim bu bölümü kaçırmayın.

Babaanne Bihan ve Thapki arasındaki olumsuz havayı farketmiş ve onları dışarıya mango almaya yollamıştır.Tabi ikili atışarak doğru yolu bulamaz. Bihan inatlaşacağı için Thapki’nin sözlerine kulak asmaz. Thapki defalarca babaannem taze mango istedi bu buzlukta ne işimiz var dese de Bihan buzluğa girer.Bir de üstlerine kapı kilitlenir.


İkili donma tehlikesi geçirecektir. Bihan donarken bile Thapki’ye ceketini verir.İkili sarılır. Bihan öleceklerini düşündüğü için seni seviyorum demeyi düşünür.Tabi çok üşüdüğü için kelimeleri toparlayamaz. Thapki sende kekelemeye başladın der. Bihan üşümekte baygın düşer.Daha sonra Thapki de bayılır.


Uyandıklarında yerde yatıyorlardır.Bekçi gelip kurtarmıştır. Thapki evin kadınlarına başlarına gelenleri anlatıyordur. Bihan yanlarından suratı asık halde geçip gider. Evdekiler ikili arasındaki gerginliğin son bulması için fikir düşünürler. Bauji yine Bihan ile gidip konuşmayı dener. Bihan yine ters teper.Evdekiler Thapki’nin evi süslemesini isterler. Bihan’a sürpriz yapacaktır. Thapki evi ışıklarla süsler ama Bihan’a ulaşamaz. Barki yardım eder onun yerine arar ve Thapki’nin ateşinin çıktığını söyler.

Barki telefonu kapatınca bir adamla çarpışır.Adamla kavga eder. Bauji gelir ve adamı tokatlar.Thapki de Bihan’ın gelişini önce kendi hayaliyle izler. Hayali güzeldi ama gerçeği kabus oldu. Bihan girdi içeri yine kaşlar çatık.Yine gereksiz bir yükselme gösterir.Thapki Bihan’ın koluna dokunur artık bu öfke çok
fazla der.Bihan’da Thapki’yi ittirir. Bu saatten sonrası artık çok fena.Thapki eve giriş yapan aile üyelerinin ayaklarının altına düşmüştür.


Bauji duruma el koyar.Bihan’ı saygısızlıkla suçlar.Thapki o bir şey yapmadı dese de Bihan onu yalancılıkla ve timsah gözyaşlarıyla suçlar. Bauji duyduğu sözler karşısında şoka uğrar.Bihan’a tokat atar. Vasu,Bauji’yi sakinleştirmeye çalışsa da bu sefer Bihan susmaz. Thapki’ye olur olmadık sözler söyler.Uğursuz diye bağırır.Hayatını mahvettiğini söyler.Hatta defalarca söyler. Bauji de sen Thapki’den önce bürokrat falandın da bizim mi haberimiz yoktu diye karşılık verir.


Daha sonra araya Dhruv girer.Bihan Dhruv’a ne kadar şanssızmışsın bir uğursuzdan kurtuldun entrikacı biriyle evlendin der.Dhruv’da Adnan Ziyagil edasıyla araya girerek o senin yengen yengen diye karşılık verir.Bihan’ın acımasız sözleri devam ediyor.Bauji nerdeyse Bihan’a üç kere tokat atmıştır.


Artık Bihan eline bıçağı almış balkona çıkmıştır.Hala sinirlidir saçma saçma işler yapıyordur. Bauji ise sakinleşmiştir ve Bihan’a gidip doğu dürüst konuşmayı deneyecektir. Ama Bauji’nin dönüşü gidişine hiç benzemeyecektir. Bauji merdivenlerden yuvarlanarak aşağı gelir .Dhruv gidip -çevirir.Her yer kan içindedir.


Bihanda elindeki bıçağı düşürür. Hemen hastaneye gidilir.Vasu ise Bihan’ı kovar.Nasıl bir canavara dönüştüğünü sorar. Kuzenleri bile Bihan’ın üzerine yürür. Dhruv ise polisleri çağırmıştır ve Bihan’ı gözaltına alınmasını ister.


Bauji, ameliyattan çıkmış yaşıyordur ama komadadır. Dhruv babasını çok sevdiğini ve anlaşamadığı için üzgündür. Vasu da sanki tam yeriymiş gibi babana bunu yapandan intikamını al der.Şada ise koyun can derdinde kasap et derdinde misali Bauji’ye teşekkür eder.Sahte bebek oyununu rahat rahat sürdürecekmiş. Dans edebilecekmiş,alışverişe gidip istediğini alabilecekmiş. Thapki Bihan’ın yanına gider.Eski çizdiği resimleri babasıyla ilgili anılarını götürür. Bihan’ın ağzından çıkan söz nedir sizce?Hepsi senin yüzünden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir