Aşk Bir Rüya 75.Bölüm Özeti- 4 Mayıs Pazartesi

Thapki Bihan’dan Son Bir Şans İstedi!

Dizi tüm hızıyla devam ediyor.
Thapki ve Bihan’ın arası düzelmedi ve maalesef bu bölüm de düzelmiyor.Şada yalandan hamileliğinin tadını çıkarıyor.Herkesi parmağında oynatıyor.

Thapki, Şada’nın hamile olduğuna pek inanmadı.Çünkü bazı durumlar onu inanmamaya itti.Şarap içerken gördü bu yüzden eve doktor çağırıp yeniden tahlil yapılmasını ister.

Şada’nın raporları eve ulaşır. Şada Thapki’den daha erken davranarak raporu alır.Ama Thapki’nin de gözü kapıda olduğu için hemen atlar.

O sırada eve bebek haberini kutlamaya birileri gelir.Bunun için de kısa bir kutlama yaparlar.Thapki Bihan’ın kucağında Şada’nın etrafında döner.

Raporlar ise kaybolmuştur.Şada ve Thapki aramaya koyulur.Raporları uçak yapan Bihan sayesinde rapor sağa sola savrulur. Şada’nın eline geçer ve yırtıp sahte raporu Thapki’ye gösterir.

Thapki ikna olmaz.Kafasını kurcalayan şeyler vardır.Bu yüzden Şada’nın üstüne gitmeye karar verir.Onu çeşitli tatlılar yapar yedirir. Şada ise kilo alacağım korkusuyla odasında spor yapmaya çalışır.

Şada yemek maasasıda yalandan öksürür.Herkesi bir telaş alır sormayın.Altı üstü öksürüyorsun. Dhruv ve Vasu neredeyse olağnüstü hal ilan edecek.

Masaya Bihan’da gelir.Thapki’den uzağa oturur. Thapki’nin ona servis yapmasına da karşı çıkar.Babaanne farkeder ve üzülür. Thapki’yle konuşur.Bu konuşmanın sonucunda Thapki odasındaki tuvale özür dileyen resim yapar.Bihan resmi yırtar ve altından aynı resim çıkar çok özür dilerim yazıyordur.Bihan onu da yırtar ve çok çok özür dilerim yazıyordur. Bihan en sonunda tuvali alıp kırmaya karar verir ve tuvalin arkasından Thapki çıkar.Bihan’ın öfkesi hiç dinecek gibi durmuyordur.
Her defasında öfkesi daha da katlanmış gibi.Thapki elindeki deftere defalarca özür dileyen cümleler yazmıştır.Bi an yumuşadı mı acaba diye bakıyorsunuz ama yok Bihan vazoyu kırar.

Thapki Şada için küçük eğlence hazırlar.Şada mutlu olur hatta Thapki’ye sarılır.Herkes dans edecektir ama Şada oturup onları izleyecektir.Bu fikir Şada için hiç iyi değildir.Kızın hareketlerini kısıtlamıştır herkes.Evdekiler Bihan ve Thapki’nin dans etmesini isterler. Bihan Thapki’yle öyle bir dans eder ki …
Thapki’ye çok sert davranır kızı çeviriyor mu fırlatıyor mu belli değil. Thapki nete uğradığını şaşırır.

Şada ise sıkılmış odasına çıkmıştır.Saçında beyaz olduğunu farkeder ve hemen boyamaya çalışır. Vasu ve Thapki damlar.Şada yine azarlanır.

Şada gizli bir sipariş verir kimsenin eline geçmemesi için telefonda tembihler Thapki duyar ve ne işler karıştırdığını merak eder ve onu gizlice izler. Tabi bu Şada’nın kısa bir tiyatro gösterisidir. Thapki’nin inanmadığını anlamıştır ve ona karşı oyun oynayacaktır.Siparişinin içinden kazak ve ip çıkar.
Duygusal bir konuşma yapar kendi kendine.Onu gizlice izleyen Thapki’nin bile gözleri dolar bravoo. Thapki gidip Şada’ya sarılır çok iyi bir anne olacağını söyler.

Şada’nın şimdiki hedefi ise çocuğu düşürme işinde Thapki’yi suçlamak. Bihan’ın tripleri çok sıktığı için bahsetmek istemesek de son kez detay verelim.
Mutfakta uğraşırken elini keser. Thapki yardım etmek ister ama Bauji’den rica eder.Bauji de Bihan’ın elini sarar ve Thapki seni çok merak ediyor git göster bir şey olmadığını der. Bihan da Thapki’nin karşısında bandajını söker. Artisliğin kime senin oğlum?

Yeni bebek için oda hazırlanmaya başlar.Duvar rengi beyaza boyanıyordur. Şada’da bu beyaz boyayı alıp sütün içine katar.Böylece Thapki süt getirecek Şada onu içecek ve tüm suç Thapki’ye kalacaktır.Ama maalesef bu bölümler geride kaldı. Thapki tenceredeki beyaz boyayı farkeder ve koşup Şada’nın elinden sütü döker. Üstüne Vasu Thapki’ye teşekkür eder. ihansa olayları izler ve Şada’nın bir bakışta hamile olmadığını anlar.Bu da yetmezmiş gibi bu konu hakkında Thapki ile kavga ederler. Thapki Şada’nın hamile olduğunu savunurken Bihansa tam tersini düşünüyordur.
Anlayacağınız bu tarafta sular durulmuyor.Gelecek bölüm kısmet..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir