Aşk Bir Rüya 74.Bölüm Özeti – 3 Mayıs Pazar –

Şada Herkesi Kandırdı! Hamile Değil!

Dizi tüm hızıyla devam ediyor.Üzgünüz ama bu bölüm çok da heyecanlı değil.Önceki bölümlere nazaran biraz hızını düşürdü.
Ama şunu söyleyebiliriz ki gelecek bölümler tam gaz devam edecek! Bakalım bu bölüm neler oluyor?

Şada doktoru ayarlamıştır.Hamile falan değildir.Evde kalmak için doktoru ayarlamış ve herkese yalan söylettirmiştir.

Thapki ise sabah gelen gazeteyi arıyordur. Bihan yine Thapki’nin inadına gazeteyi almış hayvan pisliklerini temizliyordur. Tabi yine kavga ederken Thapki yine bir şekilde düşme moduna geçmeyi başarıyor,Bihan’da onu tutuyor. Vasu gelir ve Bihan’a Thapki’ye gazeteyi vermesini ister.

Şada hamileliği üzerinden herkesi kullanıyordur.Her istediğini yaptırır.Odasında dans ederken Vasu gelir.Dans etmesi tehlikeli olabilirmiş. Abartı tabiki. Şada’ da Çutki ve Barki’nin dans etmesini izlemek istediğini söyler.Yani Vassu hiç değişmemiş onca olandan sonra.
Hala Şada’nın ağzına bakıyor ne derse yapıyor ya da yaptırıyor.

Babaanne ise dolaptaki bütün zararlı yiyecekleri attırır.Bu durum Şada’nın pek hoşuna gitmez.

Evde bir cd muhabbeti döner gider.Bihan babaannesinin istediği film cdsi ile Thapki’yi kızdırmak için ilahi yerine pop şarkıların olduğu cd almıştır.Aynı zamanda Çutki ve Barki’de eşleriyle izlemek için romantik film cd si getirtirler. Bu cdler elden ele dolanır.

Büyük bir karışıklık olur ve romantik cd Bihan’la Thapki’yi bulur. Thapki Bihan’ı tsvip etmediği filmler izlediği için kızar. Bihan almadım dese de sinirini dvdyi kırarak çıkartır.

Şada Çutki ve Barki ile uğraşmaya devam eder.Öğle sıcağında onları mango toplatmaya gönderir.Kızlar ağaçtaki bütün mangoları toplar ama bir türlü Şada beğenmez. Vasu ise hala Şada’nın seveceği mangoyu bulmaları için diğerlerini yorar. Neyse ki duruma Bihan müdahale eder de iki sepet mangoyu bırakır önlerine.

Şada ise aileyle eğlenmeye devam eder.
Mango yarışması ayarlar.Herkesin elleri arkadan bağlanır ağızlarıyla mango taşırlar. Dhruv ise bu oyunu izlemekten hiç memnun değildir. Bihan’la Thapki’yi o halde görünce çok rahatsız olmuştur.Bu oyunu her zamanki gibi Thapki ve Bihan kazanır.Ama yüzleri gülmüyordur.

Dhruv ise odada diğer Dhruvlarla kavga ediyordur.Nihayet orta yol bulur ve Şada’ya bir adım atar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir