Aşk Bir Rüya 73.Bölüm Özeti -2 Mayıs Cumartesi

Vasu, Şada’yı Evden Atmak İstiyor! Şada Hamile!

Dizi tüm heyecanıyla devam ediyor.
Şada,Vasu’ya ağır darbe indirmeye çalışırken yoksa bu sefer kendi kazdığı kuyuya mı düşecek?
Şada’nın eline geçen büyük koz ne?
Thapki’nin başına bu bölüm neler gelecek?
Bakalım bu bölüm neler olacak?

Thapki, çöpleri atmaya çıktığında ortadan ikiye ayrılmış masanın ayaklarını görür.Dua edeceği esnada heykelin üzerine devrilmesi yine bir oyun muydu? Thapki bu sorunun cevabını aramaya depoya gitti.Testerenin uçlarında talaşları farketti. Buda demek oluyor ki bile isteye biri o masayı kesmişti.

Diğer yanda Şada ise bozuk telefon bataryaları aldı evde bir ki deneme yaptı ve ikisi de patladı.Sonuncuyu da Vasu’nun telefonuna yerleştirdi. Vasu’nun telefonu çaldığında Thapki ona kulaklık getirdi.Bu zamanda bozuk batarya yüzünden patlamalar yaşanıyor dikkatli olmakta fayda var diyerek kulaklığı uzattı.
Şada,Vasu’ya çarparak kulaklığı düşürmesini sağladı. Ve ayağıyla kulaklığı ezdi.

Thapki,Şada ile yüzleşmeye gitti.Depoda bulduğu testereyle o Şada’nın o gün giydiği elbise de ki tahta parçalarını getirdi.Şada hepsini kabul etti.Vasu, arabayla pazara gider.Şada, Thapki’ye telefonun birazdan patlayacağını söyler.

Thapki de,taksiyle Vasu’nun peşine düşer.Arabayı önlerine kırar ve Vasu’nun elinden telefonu alır fırlatır.Telefon havada patlar. Thapki, Vasu’ya Şada’nın karalık yüzünü anlatır.Tabi Vasu buna inanamaz,sen ne dediğinin farkında mısın diye çıkışır. Thapki ise sadece ondan 24 saat ister.Bu 24 saatin
sonunda Vasu’yu gerçek Şada’yla tanıştıracağını söyler.Bakalım Thapki’nin dediği gibi mi olacak?Yoksa Şada dört ayak üstüne mi düşecek?

Şada Thapki’nin yaptıklarını öğrenir.Mutfakta birbirlerine rest çekerler.
Thapki masayı hazırlarken Şada’nın herkese kek yapacağını söyler.Şada kek yapmaktan bir haberdir.Bu yüzden Şada’yı kzıdırma yoluna gider.

Yemek masasın da babaannenin dikkatini Bihan’ın Thapki’ye olan tavrı dikkatini çeker.Bu yüzden de onları bir arkadaşlarının düğün resepsiyonuna katılmalarını ister.Dönüş yolunda Bihan’ın inadı üstündedir.Hızlı giderek Thapki’yi kızdırır.Thapki dur deyince de onu yolun ortasında bırakır gider. Thapki inanamaz Bihan’ın onubırakıp gitmesi onu gerçekten üzmüştür.
Üstüne motorlu adamlar yolunu çevirir.

Neyseki arabayla Dhruv oradan geçiyordur da Thapki’yi kurtarır. Bihan da arkadaşlarını aramış Thapki’yi almalarını söylüyordur. Onlar da tabi kimseyi bulamadıklarını söyleyince endişelenir.Ama Dhruv arabayla gelir ve Bihan’ı fırçalar.Bir kulağından girip diğerinden çıkar.
Bu iki Bihan arasında çok hızlı bir değişim oldu.Gereksiz ve fazla tripli.
Dhruv ise Thapki ve Bihan’ın kendi aralarındaki konuşmaya duyar.Bihan Thapki’ye senden nefret ediyorum der.Dhruv ise ikilinin arasında bir şey olmadığı içi sevinmiştir.

Şada,Thapki’ye eski depoya gelmesini isteyen bir mesaj atar.Şada düzenek kurmuştur. Thapki geldiğinde onu ayaklarından yakalayıp baş aşağı sallandıracaktır. Tabi karşıdan ışık vurduğu için Şada Tapki’nin geldiğini sandı.Kendi sonunu hazırlayan güzel bir konuşma yaptı.Karşısında duran Vasu’ydu.Şada sen karışmasaydın ihtiyarı sağır etmiştim bile diyor.Sonra onu bir güzel asıyor. Sonra o baş aşağı asılı duranın Vasu olduğunu anlayınca eli ayağına dolanır.

Vasu, o çok beklediğimiz tokatı Şada’ya indirir.Ve Şada’yı evden göndereceğini söyler.Ev halkının salonda toplanmasını ister.Üstüne Şada’nın babası çağırılır. Thapki ise hala gereksiz yere Şada’yı korumaya çalışır.Hala bir fırsat verme derdinde. Neyseki Vasu onu dinlemez. Şada’yı kolundan çekiştirerek salona indirir.

Evet bu saatten sonra kader ağlarını örüyor.Şada bayılıyor.Eve gelen doktorsa Şada’nın hamile olduğu haberini verir. Vasu dumura uğrar.Dhruv ne tepki vereceğini bilemez. Thapki ise hala Şada’nın derdinde.Diğerleri ise eve gelecek bebekten dolayı mutludur.Babaanne Thapki ve Bihan’dan da en kısa sürede mutlu haberi vermelerini ister.

One Comment on “Aşk Bir Rüya 73.Bölüm Özeti -2 Mayıs Cumartesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir