Aşk Bir Rüya 71.Bölüm Özeti – 30 Nisan Perşembe

Bihan ve Thapki Eski Hallerine Döndü!

Aşk Bir Rüya dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor.
Vasu gelinlerini teste tabi tutmaya devam ediyor. Bihan’ın ise Thapki’ye olan öfkesi dinmek bilmiyor.

Şada,Thapki’nin törende eli yanması için kandili ısıtmıştı.Ama Thapki törende kandili şalıyla tutarak elini yakmaktan son anda kurtardı.Üstüne Şada kandili tutmakta zorlandı, onunkini de Thapki tuttu.
Böylece güçlü bir gelin olduğunu kanıtladı.Bu testin kazananını Vasu Thapki olarak ilan etti.

Diğer yanda Thapki ve Bihan sürtüşmesi devam eder. Bihan banyodan çıkmaz ve Thapki’yi kızdırmaya çalışır. Banyoda telefonuyla oynar.Şarjı bitince çıkmaya karar verir ama önce kendini köpüklemesi lazımdır.
Yoksa Thapki’yi kızdırmaya çalıştığını anlayacaktır. Thapki kapıya vururken Bihan birden çıkar.
Thapki köpükten dolayı ayağı kayar ve kendini Bihan’ın kollarında bulur.Onları Dhruv ve Şada görür.
Dhruv sinirlenerek arabasına doğru gider. Şada ise Dhruv’a Bihan’ın Thapki’ye aşık olduğunu evlenme teklif ettiğini anlatır. Dhruv’un damarına basar.

Bihan ise Thapki’yi kollarında yere atar. Önüme çıkarsan böyle yere düşersin der. Vasu ise gelinlerini sınamaya devam ediyor.Bugünün testi ise sabır ve öfke kontrolüdür. Eve çocuklar gelir.Şada ve Thapki o çocuklarla ilgilenmek zorundadır.Şada bu görevde çok zorlanacağı belli.Yine bi yandan Şada Thapki’yle uğraşacak diğer bir yandan da Bihan,Thapki’nin işlerini yokuşa sürmeye çalışır. Yeri geliyor Thapki’ye silah çekiyor.Ama bu silahı eve gelen küçük kızlardan biri bu silahı görür.

Şada küçük kızlara Thapki’ye tekerleme söyletmeyi tembihler. Böylece kekeleyecek ve dalga geçeceklerdir,Thapki’de sinirlenecektir.Ama Thapki tabii ki sinirlenmez çocuklara. Çocuklar da pişman olur ve Thapki’den özür diler.Şimdi Şada’nın başını ağrıtacaklarını söylerler.Küçük kızlardan biri Bihan’ın odasına gider ve çekmeceden silahı alır.Arkadaşlarıyla oynamak için götürür. Bihanda geline silahı yerinde bulamaz.Şada ise çocuklarla ilgilenmekte zorlanır her defasında öfkelenir.Buda Vasu’nun dikkatinden kaçmaz.

Diğer küçük kızsa silahı almış eller yukarı ben polisim diyerek herkese silah doğrultur.Tabi evdekiler içinin dolu olduğundan habersizdir.Çocuklarda maşallah pek arsız. Thapki kızın elinden alır ve bu oyuncak değil der. Küçük kızda benim diye Thapki’nin elinden çeker. Bihan ise,Thapki’nin inadına elinden çekip alır.İçinde mermi olduğundan habersizdir. Bihanda sırf Thapki’ye inat olsun diye çocuğun eline silah tutuşturuyor.
Bauji de içi boş olduğu için oyuncaktan farkı yok der.Babaanne de Bihan’ı destekler.

Hepsi birbirinden dangalak başka oyuncak kalmadı sanki.Thapki içinin boş olmadığını anlıyor.
Çocuk tekrar silahı almış babaanneyle Vasu ya doğrultur, tüm çikolatalar benim der. Onlar da hahaha diye güler.Bilmiyorlar biraz sonra olacakları. Vasu öyleyse ateşle bende hiç çikolata yok der .Kızın gücü de yetmiyor zar zor kaldırıyor.

Thapki kıza doğru koşar havaya kaldırır.Havaya ateş etmiş olur. Vasu Thapki’nin sayesinde kurtulmuş olur.Ama Bihan’ı kim koruyacak hapkinin gazabıından. Bihan’ı bir güzel azarlar.Burda sonuna kadar Thapki haklıdır.

Sıra geldi testi geçene. Bugünün kazananı olarak Şada kendini sansa da Thapki ikinci testi de geçmiştir.Şada ise sinirli bir şekilde yastığı parçalamaya çalışır. Dhruv geldiğinde ise konu Thapki ile Bihan’a gelir.Şada Thapki ile Bihan’ın çocuk istediğini söyler. Dhruv tabi çok sinirlenir.Üstüne Dhruv’a ilaçlı meyve suyu hazırlayarak ona tuzak kurar. Dhruvsa uyanınca şoka uğrar.

Şada gizlice Thapki’nin elbisesini yırtar. Bihanla Thapki rutin törene katılmışlardır.Bihan Thapki ile yanyana durmak istemediği için bir adım geri gider. Bihan,Thapki’nin sırtındaki yırtığı farkeder.Hemen şalıyla kapatır ve elini omzuna atar. Herkes bu durumu farklı yorumlar.Tören bitene kadar da öylece kalırlar. Bihan ona sarıldığı için özür diler. Thapki de durumu farkedettiği için ben özür dilerim diyecekken Bihan yanından gider. Onun özür dilemesini duymak istemiyordur.

Vasu yeni bir görevle gelmiştir.Yarım kilo buğdayı keselere koymalarını ister.
Şada bu görevi çok kolay bulsa da buğdayların üstünde şükürler olsun Tanrım yazılı olanları bulmalarını ister. Şada o ihtiyar bizi kandırıyor.O tanelere nasıl yazılabilir diyerek bohçaya doldurur. Gözle görülemeyen boyalı buğdayları Thapki zekası sayesinde bulur.Odadaki özel boyaları katarak yazılı buğdayları açığa çıkar. Ama Şada Thapki’nin şans eseri bile bu testi geçmemesi için odaya fareleri salar.
Bakalım oda da farelerle kilitli kalan Thapki neler yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir