Aşk Bir Rüya 66.Bölüm 25 Nisan Cumartesi-Thapki Kahraman İlan Edildi!

Pandey Ailesi , Gerçeğin Peşinde!

Dizi tüm heyecanıyla devam ediyor.
Thapki, Pandey Konağı’ndaki aile üyelerinin sevgisini yavaş yavaş kazanmaya başladı. Bihaan,Şada ile iddiaya girer. 2 gün içinde Thapki’nin eve geri gireceğini söyledi. Bihaan son olarak yeni bir plan hazırladı,arkadaşlarının hırsız kılığında konağa girmesini istedi. Ama Pandey Konağı’na gerçek hırsızlar girdi. Thapki evde yalnız ve Bihaan’ın da haberi yok.


Thapki hırsızları görünce şoka giriyor.Üstelik bütün mücevherleri ele geçirmişler çantaya dolduruyorlardır. Thapki oradan kaçıyor.Sonra pişman olur kaçmayıp mücadele etmesi gerektiğini düşünür.Burası benimde evim der,dua etmeye başlar.

Tabii ki polisi aramayı düşünür fakat telefon ahırda kalmıştır.Ev telefonundan aramayı düşünür.Sakar kız telefonun yanındaki şamdanı yere düşürür.Hırsızlar şok olur.Sesin kaynğı bulmaya çalışırlar ama kimseyi bulamazlar.Kedi girdiğini düşünürler.

Dhruv ise gittiği yerde çokta mutlu değildir eve dönmek istediğini söyler.Vasu gidebileceğini söylerken Şada Vasu’ya Thapki’nin evde yalnız olduğunu hatırlatır.

Thapki hırsızların üstüne kapıyı kilitlemeyi düşünür ama ses çıkarmaktan başka işe yaramaz.Hırsızlar kendi aralarında mal kavgası yapmaya başlar.3.hırsız gelip kapıların kapandığını farkeder. Böylece evde yalnız olmadıkları anlaşılmıştır. Thapki’yi bulup öldüeceklerini söyler. Nolmuştur peki ? Thapki’nin ağlama sesinden farketmişlerdir. Thapki hırsızlardan saklanır.Kendini mutfağa kapatır.Hırsızlar kapıyı kırmaya çalışır. Thapki eline aldığı toz biberi hırsızların yüzüne fırlatır.Yanına da yağ şişesi alır yerlere döküp onların kaymasını sağlayacaktır.Evet evde tek başına devam ediyor. Thapki hırsızların elinden çantayı kapar.Hırsızlardan birisi Thapki’nin elinden çantayı alır ve boşaltmaya başlar. Thapki de elektrik süpürgesini aşır ve tüm paraları içine çeker.Sopayla da adamın kafasına vurup bayıltır ve bağlar.

Kendini odaya kapatır ve ne yapması gerektiğini düşünür.Ev halkı konağa dönmüştür. Bihaan ise arkadaşlarından haber beklediği için içeri girilmemesi için kırk takla atar.Birazda bahçede vakit geçirmeyi teklif eder. Thapki dışarıdakilere ek kol hareketleri yapar ama bir türlü kendini gösteremez. Rampari gelmiştir camın önüne.


Thapki ipe kibrit kutusunun bir ucunu bağlayıp Rampari’nin ayağına dolar. Thapki keçiye Bihaan’ın yanına gitmesini tembihler. Akıllı keçi Bihaan abisinin yanına gider. Bihaan ipi farkeder; Rampari’den çözmeye çalışır.Ama farkeder ki ip geri geri gidiyordur.

Kafasını kaldırdığında Thapkinin el kol hareketlerini görür.Kibrit kutusunu kulağına tutmasını ister.
Thapki diğer kutudan ses gönderir evde hırsız olduğundan bahseder.O esnada hırsız Thapki’in yanına gelir Bihaan görür. Bu adam kendi arkadaşı değildir.Polis çevirmesindeki arkadaşları arayıp gelemediklerini söyler. Eeee o zaman içerdekiler kimdir?


Bihaan içeri fırlar.Diğer aile üyelerinin dikkatini çeker.Onlarda Bihaan’ın peşinden içeriye girer. Thapki hırsızlarla mücadele ediyordur. Aile üyeleri Thapki’yi o halde görünce şok olurlar.Beni öldürün ama ailemin değerli eşyalarını size veremem der. Bu ailenin zor kazanılan kazançları, atalarının takıları olduğunu, değerini bilemeyeceğini, ona bağlı anıları ve duyguları olduğundan bahseder.

Bu cümleler kurulurken aile bizzat şahit oluyordur.Bu cümlelerde Thapki’nin yakında eve döneceğinin habercisi gibidir. Bihaan ,Thapki diye bağırır.Adamlar Thapki’nin boğazına zarar verirler. Bihaan beyaz atlı prens ,her şeyi al Thapki’yi bırak der.Bihaan baktı olacak gibi değil futbol topunu adamların kafasına fırlatır.Adamlar geriye doğru düşerken,Thapki de kendini Bihaan’ın kollarına bırakmak için koşar.


Bihaan,Thapki’ye zarar veren adamın canına okumaya gider,Dhruv durdurur polisi çağırdığını söyler. Bihaan,Thapki’ye zarar verdiği için onun cezasını kendisi vereceğini söyler. Bihaan hırsızları iple birbirini bağlar.Evde futbol maçı yapmaya başlar.Toplar hırsızlara doğru atılır. Bauji adamları öldürmek ister.
Thapki’miz bizim en değerlimiz der. Thapki parayı ve takıları Bauji’ye teslim eder.Hırsızların bunları almasına izin vermedim der. Bauji, tüm bunların Thapki’den değerli olmadığını söyler.Eğer sana bir şey olsaydı hepimiz kendimizi affetmezdik der. Pandey ailesinden duymaya alışkın olmadığımız
sözler bunlar.Tabi bu arada polisler gelir adamları tutuklayıp götürür.

Vasu ise mahcup olmuş şekilde odasına çıkar. Vasundara, Thapki’nin ailenin takıları için
hayatını riske attığını, ailesi için hırsızlarla mücadele ettiğini onu yanlış mı anlıyoruz diye içinden geçirir. Tabiki Şada duruma el atıp onu toparlamaya ara gazı vermeye başlar. Çatki ve Barki , Bauji ile babaannenin yanına giderler. Thapki hakkında konuşmaya başlarlar.Kızlar, Thapki’nin çok iyi bir insan olduğunu yanlış şeyler yapmayacağını anlatır.

Babaanne de hak verir bugüne kadar yanlış anladık belki de der. Bauji de Thapki’nin çok temiz bir kalbi var ama nasıl olur da mukutu çalmaya kalkmıştır ve Vasu’yu suçlamıştır.Bu olayı düşünüp çözmeye çalışırlar. Bu yüzden de Bauji ahıra Thapki ve Bihaan’la konuşmaya gider.Onlar da o sırada tam bu konuyu konuşuyorlardır. Baujide onları dinler.Ama Thapki Bihaan’dan söylememesi için söz alır. Bihaan Bauji’ye hiçbir şey anlatmaz.Ev üyeleri soluğu Vasu ve Şada’nın yanında alırlr.Bu konuyu aydınlatmaya karar verdiklerini kendilerine destek olup olmayacaklarını sorar.İkili destek verecektir ama Thapki ya gerçeği anlatırsa diye de soğuk terler akıtmaya başlamıştırlar.


Thapki sabah uyandığında tüm aile ahırdadır. Pandey ailesi artık Thapki gerçeği söyleyene kadar bir gölge gibi yaşayacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir