Aşk Bir Rüya 64.Bölüm Özeti – 23 Nisan Perşembe – Bihaan Kafes Dövüşünde!

Thapki ve Bihaan 10 bin rupiyi bulup ahırda yaşamaya devam edebilecek mi?

Aşk Bir Rüya dizisinde Vasu ve Şada neler planlıyor? Thapki göl kenarına gider ve Çutki’nin verdiği dilek parasıyla dilek tutmayı düşünür.Eğer dileği kabul olursa para gölde yüzecektir, batmayacaktır. Bihaan’da Thapki’yi bulmaya gider. Bihaan önce Thapki’nin dilek dileyeceğini öğrenince gülmeye başlar çünkü inanmaz böyle şeylere.
Thapki’nin dileği tabii ki de ailelerin mutluluğudur. Bihaan ailesinden ayrı kalmasın ve mutlu olsun der.

Bihaan, Thapki’nin kendi için dilek dilemeyişine şaşırır. Bu sefer Bihaan da içinden dilek dileyecektir.Bu aptal kız çok ama çok mutlu olsun der. Thapki parayı göle atar. Gayet normal şekilde para dibe çöker.
Thapki mutsuz olacağız diye tantana yapmaya başlar. Bihaan da gaza gelip göle atlar dibe dalar parayı bulur ve çıkarır. Thapki sinirlenir ve gider.

Bihaan’da ben bu kız için neden göle atladım diye düşünmeye başlar.Şada ise Dhruv’a yakınlaşmaya devam eder.Yatağın ayağını keser. Yatağa girince çöker ve Dhruv’a sarılmaya çalışır.Bununla kendini avutur.
Bihaan’ın uykuları kaçar parayı nasıl denkleştireceğini düşünür.Daha sonra bir kadının ona kart verdiğini hatırlar ve arar. Gecenin bir yarısı Bihaan çıkıp gidince Thapki de merak eder ve peşinden gider. Bihaan sokak dövüşü yapıyordur.

Bilhan dövüşü kazandı

Bu dövüşü kazanır ve 2bin rupi kazanır. O sırada Thapki’yle karşılaşır ve restorandan avans aldığını söyler.
Eve birlikte dönecekken Thapki’ni ayağı ağrımaya başlar.Bihaan kucağına alır ama Thapki izin vermez.
Kenarda buldukları tekerlekli tahtaya otururlar ve kayarak eve doğru giderler.Ama bu çok tehlikelidir.Thapki ölmek istemiyorum diye bağırır.


Bihaan da bende koşup oynama yaşındayım bende ölmek istemiyorum diyerek Thapkiyle dalga geçer.
Thapki korktukça siz ikisine bakıp güleceğiniz sahneleri izliyor olacaksınız.Ertesi sabah Vasu ve Şada Thapki’yi ahırdaan çıkarmaya gelirler. Dalga geçerler ve ne kadar utamaz biri olduğunu yüzüne karşı konuşurlar.Thapki ise bugüne kadar biriktirdikleri bir miktar parayı uzatır.Vasu ise şaşırır.
Bu kadar sürede bu parayı bulmaları bile mucizedir. Vasu Bihaan’ın restoranda çalışmadığını ortaya çıkarır. O sırada Bihaan kafes dövüşünü kabul ediyordur.


Çok tehlikeli ve ölme riski olan bu işi yapacaktır. Thapki Bihaan’ı aradığında arkadan dövüş meydanının hazır olduğunu duyar. Hemen oraya gider. Bihaan’ın karşısına dev gibi uzun ve kaslı bir adam çıkar.Onu yenmesi imkansızdır. Şada da öğrenmiş oraya gelmiştir.Gülmeye başlar ve yenileceğinden o kadar emindir.
Thapki Bihaan’a bağırsada sesini duyaramaz.Bihaan rakibini görünce yaptığı şey yutkunmak olur.Kaçmaya çalışır ama adam kıvrak hareketlerle yakalar ve dövmeye başlar.

Tahpki çok endişelendi

Öyle böyle dövmez Bihaan uzun süre baygın halde yatar.Thapki ise kapıyı açmaya çalıştığı esnada  adam görür ve tellerin arkasındn vurmasıyla Thapki uçar. Bihaan’ı ayağa kaldıran sahne de bu olur. Thapki’ye zarar gelmesiyle tüm gücünü toplar ve rakibine karşı koymaya başlar. Tabiki de Bihaan adamı dövüp kafesten çıkıp 10 bin rupiyi tamamlar.Babaanne ve Bauji’de dua ediyorlardır. Bihaan’ın parayı bulup onlarla yaşamaya devam etmesini ister. Şadaysa elinde bıçak ağlıyordur.Vasu ne olmuş bu defada yenildiysek,yeneriz bir gün der.

Bihaan gelir ve seslenir herkese. 10 bin rupiyi uzatır. Thapki bu parayı Bihaan’ın emeğiyle kazandığını söyler. Babaanne rahat bir uyku uyuyacağını söyler ve artık ahır sizin bundan sonra sizi kimse oradan çıkaramaz der. Vasu da parayı Şadaya uzatır bu parayı istediği gibi harcamasını ister.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir