Aşk Bir Rüya 63.Bölüm Fragmanı -22 Nisan Çarşamba -Bihaan Garsonluk Yapıyor!

Şada, Bihaan ile Oyun Oynuyor!

Dizi tüm heyecanıyla devam ediyor.
Son bölümde Bihaan ,Thapki’nin hakkını savunuyorken,birden suçlu duruma düşmüştü. Bihaan evi terk edecekken,Thapki onu durdurdu ve ikna etmeyi de başardı.


Bihaan da öyle bir gaza gelir ki tüm aileyi karşısına alır. Bihaan Pandeyi köklerinden sökmek kolay değildir der.Ahırda kalmayı kabul eder hem de kirayı ödemeyi kabul eder.

Şada ise yine ağzıyla tuzağa düştü Thapki ve Bihaan’ı gaza getirmiş oldu böylece.Bu işi de halleden Bihaan’ın kafasında tek bir soru işareti vardır. Madem annesi Thapki’ye ayı kostümünü zorla giydirmişti,peki Thapki neden zorla Bihaan’ı öpmeye çalışmıştı. Thapki ise bu soru karşısında utanıp örtüyü başından geçirir ve sırtını döner.

Bakalım bu bölüm neler olacak?
Şadda, Dhruv’a ne kadar yakınlaşmaya çalışsa da Dhruv’un hiçbir şekilde içi almıyordur.Şada durduk yerde Dhruv’un gömleğinin düğmesini koparır. Maksat onun için uğraş vermeye çalıştığını gösterecektir.Ama bu Dhruv’un umrunda değildir.Gömleği atar ve yeni bir gömlek giyer.

Bihaan iş görüşmesine gider.Bu onun için oldukça zordur.Hayatında iş görüşmesi yapmadığı o kadar bellidir ki bir bir kovulur görüşme yerlerinden.

Thapki ise dikiş makinesiyle para kazanmaya başlar.Ama bunu gören Şadda yine Thapki’ye zarar vermeye başlar. Thapki’nin işi yapmasına engel olmak için tuzak kurarlar.


Ahırın girişine fare kapanı koyar ve Thapki’de o kapana ayağını sıkıştırır. Vasu’nun içi gider üzülür ama Şadda Dhruv’un adını andığı anda Thapki ektiğini biçiyor der.Neyse ki Çutki gelir ve onu kurtarır. Thapki o halde pes etmez yaralı ayağıyla dikişe devam eder. Bihaan’a ise kapılar birbir kapanıyordur.


Bihaan gelir ve Thapki’nin ayağını görür.O halde iş yapmasına dayanamaz. Bihaan da ona yardım eder.Birlikte bakışarak işleri yetiştirmeye çalışırlar.

Vasu ve Şada heyecanlı heyecanlı Thapki’ye bakmaya giderler.İşleri yetiştiremediğini umut ederler ama Thapki işi bitirmiştir hem de Bihaan iş bulmuştur. Neden her defasında Thapki kazanıyor diye düşünürler.

Thapki’ye telefon gelir,bir kadın terzilik yaptığını duymuştur büyük bir iş için restorana çağırır. Thapki gider ama onu karşılayan Şada Pandey olur.


O sırada garson sipariş almaya gelir.Garson da Bihaan Pandey’dir.Şadda Bihaan’la oynamaya çalışır.
Thapki’ye hizmetçiyken yaptırdıklarını şimdi Bihaan’a yaptırmaya çalışır. Bihaan’ı küçümsemeye çalışır.Bağırır emirler yağdırır.


Şadda Bihaan’ın getirdiği suyu yüzüne çarpar.Konuşma sırası şimdi Thapki’ye geldi. Thapki tribünlere oynar ve diğer masadakilerin alkışını almaya hak kazanır. Bir kadın gelir ve Bihaan’a kartını verir.Sinirini yanlış yerden çıkarıyorsun der.Sakın kartımı atma şartlar ve kader aniden değişebilir o zaman beni ararsın der.


Bihaan, patronun odasına gider Bihaan’ın işi değişmiştir kapı görevlisi olmuştur. Bihaan’ın zoruna gider ama o esnada yeni bir oyun oynanır. Vasu odaya girer ve patronu tokatlar. Bihaan benim oğlum der.

Bihaan’ı iki yağlar yüzler ve işinden ayrılmasına ikna eder.
Eski yaptığı işini yapmasını ister.Vasu Thapki’nin kulağına gitmeyecek der. Vasu yoksa Thapki’yi benden daha mı çok seviyorsun diyerek Bihaan’ın damarına basar. Bihaan kabul eder.İnsanları zorla evden çıkarırken yüz ifadesinde de hiç hoşnut olmadığı belli oluyordur.Tam o sırada Thapki arar. Bihaan pişman olur ve işi bırakır.


Bunu öğrenen Vasu deli olur.Bihaan’a hesap sormaya başlar.Eskiden hep benim sözümü dinlerdin şimdi ise hep Thapki Thapki Thapki diyerek Bihaan’a vurmaya başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir