Aşk Bir Rüya 62.Bölüm -21 Nisan Salı-

Bihaan, Gerçekleri Öğreniyor!

Dizi tüm heyecanıyla devam ediyor. Şada ve Vasu Thapki’nin evden gitmesi için son olarak ayı kostümü giydirip partide insanları eğlendirmesini ister.Bu da yetmezmiş gibi elini ilk tutan kişiyi öpmesini isterler. Dhruv, ayı kostümlü Thapki’yle çarpışır. Dhruv hey ayıcık iyisin değil mi? diyerek elini uzatır.Bakalım Şadda bu durum karşısında ne yapacak?

Şada hemen olaya müdahale eder ve Dhruv’u oradan çeker alır.Bu ne cüret Thapki diyerek garsonu ayarlar.Git ve şu ayının elini tut der. Thapki anlar ve kostümle birlikte koşturmaya başlar.Garson arkadan Thapki önden koşturuyordur.Sonra çocuklar aaa ayı diyerek ortalık kargaşa olur.Thapki tam düşecekken Bihaan elinden tutar ve kaldırır.Böylece Bihaan’ı öpmek zorundadır.

Ayı kostümlü Thapki Bihaan’ın üzerine gider. Bihaan ittirdikçe ,Thapki daha da Bihaan’ın üzerine gider.Bana teşekkür etmek istediğini anlıyorum ama istemiyorum der. Thaapki gittikçe yakınlaşıyor , Bihaan ise korkuyordur Bay Ayı neler yapıyorsun?Yaklaşma der. Vasu ve Şadda kikirdiyordur. Bihaan anlar ve birisi bana öpmen için şart koymuş der.Biz terbiyeli insanlarız ama üzülme bana havadan öpücük gönder der. Thapki havadan öpücüğünü yollar.

Şadda ve Vasu nakavt olur. Thapki bu defa da kazandı ama biz yenilgiyi kabul etmeyeceğiz diye kendilerini avuturlar.Şimdi daha büyük bir şey düşüneceklermiş.Çünkü kendileri hem haklı hem de doğru olanmış. Thapki kostümün içindeyken hıçkırık tutmaya başlar ve bir şeyler yemeye gider. Bihaan farkeder ve onun Thapki olduğundan şüphelenir. Ahıra gidip Thapki’yi kontrol eder. Thapki ahırda uyuyordur ama son anda ayaklarındaki pembeliği farkeder.

Bihaan bu işin peşine düşe dursun biz Şadda’ya dönelim.Şada ise bu sefer Dhruv’a tuzak kurma peşinde. Dhruv’a ilaçlı çikolata verip sarhoş edecektir.Ama çikolatayı yedireceği sırada çocukların gazabına uğrar. Şada çikolatayı alan çocuğun peşine düşer.Ama o çikolata yine elden ele dolanır.

Çikolatayı yiyen ise Vasu oluyor. Vasu deprem mi oluyor diye sallanmaya başlar. Thapki onu tutar ve Thapki’ye çok iyi bir insan olduğundan kendinin kötü bir insan olduğundan bahseder.

Parti’de ışıklar söner ve içeriye mavi bir ayı girer. Thapki’nin yanına gider ve dans eder.Mavi ayı oldukça eğleniyordur.Aynı şeyi Thapki için söyleyemeyiz. Thapki çok sinirlenir ve çıkar ordan odaya gider.Mavi ayı da peşinden gider ve Thapki’nin elini tutar. Thapki en sonunda kafasındakini çıkarır ve mavi ayıya parmak sallamaya başlar.

Tabi bizim mavi ayı dayanamaz ve bana parmak sallamayı kes der. Thapki gerçekleri Bihaan’a anlatmak zorunda kalır.Bu evin hizmetçisi olduğundan bahseder. Bihaan çok sinirlenir ve soluğu Pandey Konağı’nda alır. Thapki’nin hizmetçi kıyafetini yere fırlatır.Eteğindeki taşları döker. Bauji’ye döner sen beni evlattıktan mı ret ettin de benim haberim yok diye sorar.Babaannesine döner ve nerde kaldı senin onurun der. Vasu’ya döner ve sen hangi ara kötü oldun da Thapki’ye ayı kostümünü giydiriyorsun der.

Yerden kıyafeti alıp çakmağını tutuşturacakken ,baş melek Thapki konuya balıklama dalar ve insanı bir kez daha sinir etmeyi başarır.Herkesin içinde Bihaan’a kızmaya başlar.Kızsa neyse çocuğu yerin dibine sokacak laflar eder.Bu sahnelere tahammül bile edemezsiniz.Hayal dünyasında yaşayan Thapki, Vasu’nun bize paranın kolay kazanılmadığını anlatmaya çalışıyor der. O kadar gıcık oldum ki bu sahne üzerinde durmak istemiyorum.

Böylece Thapki’nin yüzünden Şadda’ya söz hakkı doğar. Şadda bu evin en mantıklı konuşanı benim diyerek söz hakkı doğar.Üstelik ne babaanne ne de Bauji sen bir sus büyüklerin var diyemiyor. Şadda, Bihaan’a “Madem Thapki’nin çalışmasına kızıyorsun,artık undan sonra 100-200 ne verirsen ver.Çünkü ahırın değeri 10 bin rupi.Sen bunu ödeyemezsin hemde iki gün içinde imkansız.Sizde bu ailedensiniz sizi kaybetmek istemeyiz.Lütfen ahırda yaşamaya devam edin.”der. Bihaan sinirlenerek çıkar ve bavulunu hazırlar.Bu sefer demir kapıyı kilitleyen Thapki olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir