Aşk Bir Rüya 61.Bölüm -20 Nisan Pazartesi-

Thapki’ye yı Kostümü Giydiriliyor!

Dizi tüm heyecanıyla devam ediyor.Bihaan sevgililer günü partisini ailesiyle geçirmeyi çok istiyordu. Thapki konuştu ve Bihaan’ın partiye gelmesine ikna etti. Bihaan çok mutlu bir şekilde eve gitti.
Bakalım Thapki’nin başına parti de neler gelecek?

Bihaan küçük çocuklar gibi bir gece de olsa eve tekrar dönmenin mutluluğunu yaşar.Her fırsatta Thapki’ye bakarak ailem seni de kabul edecek der. Bihaan babaannesine masaj yapar,oradan Baujinin işlerini halleder. Şadda ve Vasu ,Thapki’nin evi süslemesini ister. Bihaan da ona yardım edeceğini söylese de engellenir. Çünkü evdekiler Thapki’yi hizmetçi olarak gördüğü için bu işi direkt ona yaptırma hevesindeler. Özellikle Barki’nin yaptığı gaf sinirleri bozuyor. Neyse ki Çutki durumu toparlıyor.Yine Çutki’yi Thapki’ye yardımcı olurken görüyoruz.

Vasu ,Thapki ve Bihaan’a parti için kıyafetler verir. Bihaaan Thapki’ye çok güzel olduğunu söyler.
Tabi aynı iltifatı kendine de bekler ama Thapki’den iltifat duymak zordur.Yanlarına Çutki gelir ve süsleme getirir.Sevgililer günü için birbirinize ne hediye aldınız diye sorar.
Bihaan kolinin içinden gül alır ve Thapki’ye uzatır. Thapki gerilir ve neden bu gülü bana veriyorsun der.
Bihaan biz birbirimizi sevmiyoruz.Bu gül bizim kavgalarımızın savaşımızın simgesi der.Gülden sonra bir kaç hediye daha verir.Bu hediyeler geçmiş anıları hatırlatan şeylerdir.

Thapki,Vasu ve Şadda’nın yanına gider. Vasu önce iltifat eder sonra konuya girer.Kostümü gösterir ve partide bu kostümü giyip insanları eğlendirmesi gerektiğini söyler. Thapki’nin üzerine oynamaya devam ederler.Şada Vasu’nun yanında çok utanmazca konuşur.Elini ilk tutan kişiyi öpmesi gerektiğini söyler. Thapki orda Vasu’ya gelinin ağzına sen mi çakacaksın yoksa ben mi çakayım demesini beklerdik. Thapki böyle bir şey kabul edemeyeceğini dedikten sonra Vasu’da Bihaan’ı da al ve bu konaktan
ayrıl der.İnşallah o ilk eli sıkan Dhruv olur da Şada bakakalır. Şadda ve Vasu Thapki’nin konaktan ayrılacağı için mutludur.

Bihaan ise partiye gelenlere evin süslemelerini Thapki’nin yaptığını anlatır.Thapki ise büyük ikilemdedir. Bir yanda Bihaan’ın çok mutlu olması ve bir yandan yanlış bir iş yaptırılmaya çalışılması arasında
gidip gelir.

Parti de eğlenceli dakikalarda yaşanacaktır.İki etaplı yarışma yapılacaktır.Birincisi önceki bölümlerden hatırlayacağımız Dhruv’la Thapki’nin kağıt dansı vardır. Ama bu sefer çiftler farklıdır. Şadda zorla Dhruv’la dans etmeye çalışır.İkincisi ise erkekler eşlerinin en değerli şeyini getirecektir. Tabiki yarışmanın jürisi süper babaannedir.Dans yarışmasına Dhruv’un girmeye niyeti yoktur.Şada ısrar eder.Çutki de Thapki ve Bihaan’ı zorla katar. Tapki ve Dhruv dans boyunca bakışırlar.Vasu,Şada ve Dhruv’un kazanması için Bihaan’ın ayağına doğru küçük bir şey atar.Tabi Bihaan dengesini korumaya çalışırken ayağından seken o küçük şey Dhruv’un dengesinin kaybetmesine sebep olur.Yani iki dakika dursalar belki de kazanacaklardı. Yarışmayı Thapki ve Bihaan kazanır.

İkinci etaba geçilir. Dhruv’a Şadda’nın en değerli şeyini sorarlar. Dhruv hum kum ederken, Şadda parmağındaki yüzüğü çıkarıp Dhruv’a verir.Şada olayı maddi düşünür. Aynı soru Bihaan’a sorulduğunda ise Thapki’nin gözünden akan yaşı alır.O her ağladığında bu kalbinden gelir. Mutlu da olsa üzgün de olsa kalbi bunu gösterir.Ben bu hayatta her şeyi babamdan öğrendim hesap kitap pazarlık…Ama bu gözyaşının ne kadar edeceğini tahmin edemiyorum doğrusu. İşte bu Thapki’nin en değerli şeyidir.Bu sırada Şada ise bu cevap karşısında baygınlık geçiriyordur. Vasu da ya he he bakışı atar …
Bu ikisi hariç misafirler herkes bu cevaba bayılır. Babaanne de çok beğenir duygulanmıştır ve puanı Bihaan’a veir.Böylece sevgililer günü çifti Thapki ve Bihaan olur. Şadda birkez daha yenilir.

Thapki’nin defolup gitmesini ister. Thapki’yi durmadan gazlar farkında olmadan. Thapki Bihan’ı bırakıp gidemeyeceğini anlar ve o kostümü giyerek partiye girer. Şadda ve Vasu,Thapki’nin gittiğini düşünürken bir kez daha tökezlerler. Thapki akıllılık ederek babaannenin elini sıkmaya gider ve böylece onu öpmüş olacaktır. Vasu sen beni aptal mı sandın diyerek Thapki’yi durdurur. Şadda arkasına döndüğünde ise Thapki Dhruv’la çarpışır ve Dhruv elini uzatır. Bakalım Thapki Şadda’nın gözlerinin içine baka baka Dhruv’u öpecek midir?
Tamam tamam bir an hayal kurduk ama maalesef Thapki’den bahsediyoruz öyle bir şey yapmayacaktır.
Kesin koşup oradan uzaklaşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir