Aşk Bir Rüya 59.Bölüm Özeti -18 Nisan Cumartesi

Şada, Thapki’ye Çuval Geçirir!

Merhaba Aşk Bir Rüya dizi takipçileri.Dizi tüm heyecanıyla devam ediyor.Bu bölüm yine olaylar olaylar. Şada sınırları zorlamaya devam ediyor.”Yok artık bunu da mı yapıyor!” diyeceğiniz sahnelerle karşılaşabilirsiniz şimdiden söyleyelim. Thapki ahır ve Pandey Konağı arasında mekik dokuyor.Çünkü Bihaan’a yakalanmak istemiyor. Bihaan’ı durmadan oyalıyor.Onun için önemli küpenin eşini bulması
için çocuğu pazardan pazara koşturtuyor.

Thapki Pandey Konağı’nda hizmetçilik yapmaya devam ediyor.Şada fotoğrafını çöpte bulmuştu.Bunun intikamını bir köşeye yazmıştı. Thapki’ye ağır görevler yüklemeye devam ediyor.Bunun için bir çuval dolusu buğdayı öğütmek için Thapki’yi çağırır.Biz Şada’nın Thapki’ye ağır görevler yükleyerek onun yorulmasını istediğini sanalım, Şada’nın çok başka planları varmış.Öncelikle Çutki’nin Thapki’ye acıdığını gören Şada bu durumu kullanmak istiyor ve bir bardak sütü içmek üzereyken Çutki alıp Thapki’ye götürür. Çutki buğday öğütme işini biliyordur.Çünkü bu işlerle zamanında köyünde çok uğraşmıştır. Thapki teşekkür eder.İkili arasındaki buzlar eriyordur. Thapki bu arada sütü de içer.Sütün içinde uyku ilacı vardır.Şada kontrole gelir ve Thapki uyuya kalmıştır.Şada napıyor dersiniz?

Çuvalı Thapki’nin başından geçiriyor.Bir güzel içine sığdırıp dışarıya atmaya götürüyor.Fotoğrafımı çöpün içine attın bende şimdi seni atacağım diyor.İnanabiliyor musunuz?O sırada babaanne Şada’yı çağırır ve girmek zorunda kalır.Çuvalın yanına Çutki ve Barki gelir.Barki Çutki’ye neden Thapki’yle konuştuğunu sorar.


O sırada Thapki uyanır ve ağzı yapışkanlıdır bağıramaz.Çuval hareket edince iki çatlak kaçmaya başlar. Thapki şanslı kız ki fare gelir ve kemirerek Thapki’yi kurtarır.


Thapki ise çuvalın içine başka bir şey koyarak oradan ayrılır.Şada gelir ve işine kaldığı yerden devam eder.Çuvalı kapının önündeki çöp kutusuna atmaya götürür.Bayağı bir uğraş verir.Tam çöp kutusuna çuvalı atacağı zaman evin içinde Thapki’yi görür ve dengesini kaybederek çöpün içine düşer.Kapakta kapanır.Çöp arabası gelir ve Şada’ya güle güle…

Tesadüf odur ki Bihaan motoruyla giderken Şada’yı çöpten çıkarken görür ve uzun zamandır gülmeyen Bihaan kahkahayla güler.Şada mors olur 🙂
Bihaan motoruna onu almaz bu şekilde binemzsin diyerek basar gaza gider.Arkadansa ses geliyordur yalvarırım beni burda bırakma lütfen Bihaan diye.


Şada 5 kere yıkandıktan sonra kendine gelebilmiştir. Thapki onunla konuşmaya gelir sessiz olduğum salak olduğum anlamına gelmesin senin yaptığın tüm planlarıgörebiliyorum der.Thapki Şada ile konuştuktan sonra Dhruv ile karşılaşır.İkili birbirine bakar.Şada ikiliyi görünce deli olur. Dhruv odaya gelice imalı şekilde konuşur.Ortam gerilir.

Gece Şada Dhruv’a mesaj atar ve Bahçeye inmesini ister.Aynı mesaj Bihaan’a gider.Thapki ve Bihaan oraya gitmeden neler olduğunu anlayamayacağız der.Şada her yeri süslemiş güzel bir ortam hazırlamıştır.Neden hiç dördümüz takılmıyoruz diye girizgah yapar.Şişe çevirmece oynamayı teklif eder.İlk soru Şada’ya gelir.Aşk mı? Para mı ? Şada para diye yanıltlar. Vasıfsız Dhruv acıyan gözleriyle bakar.Şada ateşin başına gider ve aşkımı çalanı kül ederim der.Kaç aydır Thapki’yi evden yollayamadın naber? Sonra Thapki’ye bakar ve tatlım sen neden gerildin imasında bulunur!

Diğer soru Bihaan’a yöneltilir. Thapki’ye aşık mısın? sorusudur. Bihaan hayır der ama onun saygısını kalbinin temizliğini seviyorum der.Şada, Thapki ile Dhruv’un dans etmesini ister. Bihaan’da biz neden seninle dans etmiyoruz der.Şada bu bir oyun Bihaan ne var Dhruv ile Thapki’nin dans etmesinde der.Bihaan da evet oyun olduğu için bende seninle dans etmek istiyorum der.


Tabi bu dans olmaz. Thapki taç mahal çizer ve Dhruv’u hatırlar. Dhruv da Thapki’yi.Şada gözlerini kapattığında kimi görüyorsun Dhruv deyince Thapki diyerek odasına gider.


Şada da peşinden koşar.Dhruv Thapki benim ilk aşkım der.

Bihan ve Thapki ahıra dönmüşlerdir.Bihaan uykuya dalmak üzereyken Şada’nın Thapki’ye aşk mısın sorusunu hatırlar.Geliyor gelmekte olan Bihaan’a.
Ertesi gün Bihaan Thapki’nin hareketlerinden şüphelenir ve onu takip eder.Thapki’yi elinde hizmetçi kıyafetiyle konağa koşarken görür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir