Aşk Bir Rüya 58.Bölüm Özeti -17 Nisan Cuma

Thapki Pandey Konağının Yeni Hizmetçisi!

Aşk Bir Rüya dizi takipçileri.Aşk Bir Rüya 58.bölüm izle! Aşk Bir Rüya son bölümde neler oldu? Hint dizisi Aşk Bir Rüya 58.bölüm fragmanı ve özeti sizlerle.

Dizi tüm heyecanıyla devam ediyor.Vasu, Thapki ve Bihaan’dan ahır da bedava kalamayacaklarını kira istediğini söyler.
Thapki’ye Pandey Konağı’nda hizmetçilik teklif eder.Bakalım tapkinin seçimi ne olacak?

Evet tam da beklenildiği gibi Thapki hizmetçilik teklifini kabul eder.Büyükanne ve Bauji bu fikri kabul etmeseler de,yanlış olduğunu bile bile Şada ile Vasu’nun onları gazlamasıyla ikna olmayı başarırlar.Thapki ise Bihaan’ın burda çalıştığından haberinin olmamasını ister.
Tapki işe başlamadan babannenin hayır duasını almak ister ama babaanne geri çekilir ve odasına çıkar.

Thapki Şada’nın elinde oyuncak olacaktır.Thapki bir elinde kova bir elinde paspas evi siliyordur.Daha sonra çamaşırların yıkanması gerekir.Makine yerine elde yıkattırırlar.Her ne kadar Thapki’nin kabul etmeyeceğini düşünseler de Thapki bu işi de kabul edecektir.Çamaşırları elde yıkar ama canı çıkar.Elleri tahriş olur,yara bere içinde kalır.

Tam işini bitirdiği esnada Shradda bunları unutmuşum diyerek yeni çamaşır getirir.Çamaşırın içine mavi toz koymuştur diğer yıkadığı çamaşırlara da denk gelir.Hadi Thapki ha gayret !

Çutki içeri gelir ve suların kesildiğini söyler.Mutfağa gelip ona yardım etmesini ister.Thapki mutfaktayken Bihaan’ın sesini duyar hemen üstünü değiştirir.Bir bahane bulur Thapki, Bihaan’ı atlatır.Tekrar hizmetçi kıyafetini giyip konağa girer.O sırada Çutki’nin kocasının arkadaşları gelir.Shradda onlarla ingilizce konuşur.Çutki’yi de evin hizmetçisi sanıp köylülerle dalga geçerler.Shradda gülerken, Thapki misafirlere ağzının payını verir.Böylece Thapki Çutki’nin sevgisini tekrar kazanmıştır.Çutki,Thapki’ye çamaşırı yıkamasına yardım eder.Barki Çutki’yi görür ve tüm bunlara inanamaz.Çutki ise açıklamasını yapar.Onun kötü biri olduğuna inanmıyorum der.Barki ise deli olur.Demek ki sırada Barki’nin gönlünü kazanmak yer alıyor.

Vasu Thapki’nin maaşını verir.Sonra paranın yarısını geri alır.Ahırın kirası der.Kalanı nasıl tamamlayacaksın diye sorar.Thapki ertesi gün tam vaktinde geleceğini söyler.Vasu ise bu çalışkanlılık ve azim karşısında bıkkınlık yaşar.Bu kızdan ne zaman kurtulacağım der.
Bihaan gelir ve Thapki’yi uyuken bulur.Sokak lambasının onu rahatsız ettiğini farkeder. Gidip hemen söker lambayı.

Dhruv ise Thapkinin hizmetçilik yaptığını öğrenir.
Hiçbir vasfı olmayan Dhruv üzülür annesiyle konuşmaya karar verir.Shradda onu durdurur ve vasıfsız Dhruv,Shrdda’yı dinler.Bu adam şans eseri gazeteci olmuş.
Shradda Dhruv’a cüzdan hediye eder içerisine de fotoğrafını koyar.Dhruv da zaten senin yüzüne hasretti.Dhruv odadan çıkınca Thapki’nin yerleri sildiğini görür.
Seni böyle hayal etmemiştim der.

Thapki de gereksiz yere demagoji yapar.Ben hakkettim annenizi hırsızlıkla suçladım der.Dhruv o sırada cüzdanını düşürür Thapki alır ve Dhruv’a uzatır.Shradda onları görmüştür.
Cüzdanın içiden fotoğrafı da düşmüştür.Shradda bir güzel sinirlenir.

Thapkinin yeni görevi ise bir çuval buğdayı öğütmektir.
Thapki bu işi de kabul eder.Yorgun argın buğday öğütecektir.Çutki bu işin çok zor olacağını düşünüyordur.Shradda’nın amacı ise Çutki’nin Thapki’ye acımasıdır.Çünkü Çutki ona bir bardak süt götürecektir.Shradda ise o süte uyku ilacı katmıştır.Bakalım Tapki o sütü içip uyuya kalacak mıdır?

One Comment on “Aşk Bir Rüya 58.Bölüm Özeti -17 Nisan Cuma”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir