Aşk Bir Rüya 56.Bölüm Fragmanı-15 Nisan Çarşamba-Thapki Evden KOVULUR!-

Thapki Evden KOVULUR!

Merhaba Aşk Bir Rüya dizi takipçileri.Aşk Bir Rüya 56 bölüm izle! Aşk Bir Rüya son bölümde neler oldu? Hint dizisi Aşk Bir Rüya 56.bölüm fragmanı ve özeti sizlerle.

Yapılacak törende mukutun yerinde olmayışı herkesi telaşlandırır. Thapki ise gelerek mukut, Vasu’nun odasında diyerek onun odasında arama yapılmasını ister.


Thapki mukutu Vasu’nun sakladığını söyler. Bauji, Dhruv şiddetle bu fikre karşı çıkar. Bauji Vasu’nun bu ailenin temel taşı olduğunda bahseder.
Ona gelecek taş hepimize gelmiş demektir der.Olanları Bihaan’da anlayamaz yeter Thapki diyerek durdurmaya çalışır.
Thapki istediğine kavuşur. Bababannenin isteğiyle Vasu’nun odası aranır. Vasu ve Shradda oldukça streslidir.Arama yapılırken bile bakamıyorlardır her an mukut dolaptan çıkabilir.Ama hiçbir şey bulunamaz.


Thapki’nin yine suç bastırdığı düşünülür ve onun odasını aramaya karar verirler.Bavulunun açılacağı sırada hayır bakamazsınız der ve tepki toplamaya devam eder.Endişeli tavırları dikkat çeker ve bavul açılır mukut çıkar. Bababnne Thapki’ye tokat atar böylece Thapki evden kovulur.
Herkesin gözünde Thapki bitmiştir.
Vasu ise mukutun Thapki’nin bavuluna nasıl girdiğini düşünür.

O esnada Thapki gelir ve Shradda konuşmalarını duyduğunu söyler.
Eğer bu evden gitmemi isteseydin çoktan giderdim der. Vasu’ya sarılır ağlarShradda ise Vasu’yu ağlarken görünce şok olur yine duygusala bağladığını düşünür.
Ama Vasu rol yaptığını söyler Shradda rahat nefes alır.
Thapki herkesin hayır duasını almak ister ama herkes kafasını çevirir.
Thapki bavulunu alıp giderken sendeler.Onu Bihaan tutar ve seninle geliyorum bu evden bende gidiyorum der.Herkes şoke olur.
Bauji karşı çıkar ama Bihaan Thapki’yi yalnız bırakmamakta kararlıdır.İmalı bir kaç söz söyler ve Thapki’nin elinden tutarak el ele Pandey konağından çıkarlar.
Bihaan Tapki’ye neden böyle davrandığnı sorar. Thapki ise her şey olumsuz gidiyordu daha fazla nefret edilmeden bu evden gitmemi kolaylaştırdım der.
Bihaan dış kapıyı kilitler ve Thapki’nin dışarı çıkmasına engel olur.Birlikte ahıra yerleşirler. Bir süre burada kalacaklardır.
Evde herkes kendi kabuğuna çekilince akıllarına tek bir şey gelir. Thapki bunu yapamaz ama neden Vasu’yu suçlamıştır.
Gece Shradda bahçeye çıkar. Bihaan ile Thapki’yi görünce şok olur.Sizde gurur yok mu diye söylenir.Romantizminizi yaşayacak başka yer bulamadınız mı der.
Sabah ise Bihaan Thapki’nin sabah törenini yapmasını istiyordur.Çan sesi evdekileri hareketlendirir. Thapki gitmiştir peki bu ses nereden geliyordur.
Ses dışarıdan geliyordur.Dışarı çıktıklarında gözlerine inanamazlar.Ahıra yerleşmişlerdir ve Thapki sabah törenini yapıyordur.
Vasu onları oradan da kovsa da Bauji burada kalabilirler der.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir