Aşk Bir Rüya 54.Bölüm 13 Nisan 2020 Pazartesi

Thapki Zehirleniyor!

Merhaba Aşk Bir Rüya dizi takipçileri.Aşk Bir Rüya 54 bölüm izle! Aşk Bir Rüya son bölümde neler oldu? Hint dizisi Aşk Bir Rüya 54. bölüm fragmanı ve özeti sizlerle.

Dizi tüm heyecanıyla devam ediyor.
Thapki son bölümden itibaren zor duruma düşmeye devam ediyor.Kendini savunmayan hiçbir açıklama yapmayıp sadece ağlamayı seçen Thapki için bu durum kaçınılmaz elbette. Thapki büyükannenin güvenini kaybetti.Evde ona destek çıkacak Bihaan’dan başka isim kalmadı. Bauji’yle olan ilişkileri ise sallantı da.
Bu gidişle en kısa zamanda Shraddha ve Vasu, Thapki ve Bauji’nin de arasını açacaktır.
Bauji sakallarının olmayışından utandığı için yüzüne doladığı bez parçasıyla dolanır. Büyükanne de : “Madem Bauji senin yüzünde bu bez parçasıyla dolanıyor sende bunu takacaksın”! diyerek Thapki’ye maske takar.Eve Dhruv’un sekreteri gelir ve Bauji’yi Dhruv’un kardeşi sanır.Bauji de artık bez parçasını çıkarır.Böylece Thapki’nin maskesini de çıkaracağım der.
Tabi bu esnada herkes Bauji’nin Thapki’ye tokat atacağını sanır. Shraddha’nın bu seferki planı ise Thapkinin yaptığı hatalardan dolayı gözden düşmesi,kendisinin gözde gelin olduğu ve Thapki’nin kıskandığını göstermeye çalışmaktır.
Bunun için Thapki’nin yanında telefonla konuşur ve Baujinin boyasına tüy dökücü kattığını söyler. Thapki ise konuşulmayacak yerde konuşur.Herkes gürültüye gelir. Tabi ki Bauji, Thapkiyi susturur.Kendi suçunu bastırdığını düşünür.Ertesi gün sabah töreni yapılıyordur.Bu sefer Shraddha’dan töreni yapmasını isterler.Aslında Thapki akıllı olsa bu tarz törenleri Shraddha’ya yaptırır.Böylece hiçbir şey yapamadığı ortaya çıkar.
Vasu Shraddha’ya gizlice ruj uzatır ve elini boyamasıı ister.Böylece Thapki tepsi tuttuğunda kıskançlığından elini yaktığını söyleyecektir.
Bihaan ise artık kanıta ihtiyacı olduğunu düşünür .Durduk yere Shraddha’yı suçlayamayacaklarını anlamışlardır.
Bihaan keçinin boynuna kamera takar ve Shraddha’yı izlemesi için Shraddha’nın sarisine meyve yapıştırır.

Shraddha büyük bir sandığı çıkarır ve tutulacak yerlerine krem sürer. Vasu o sandığı Thapki’nin taşımasını ister.Shraddha salona iner ve hesaplama yapar. Thapki sandığı kaldırdığı anda elinden kayar ve aşağı düşürür.
Herkes gürültüye gelir ve Thapki’nin,Shraddha’nın canına kasttetiği imajı oluşturulur. Thapki’ye daha dikkatli olması söylenir.
Şu saatten sonra Thapki’nin yerinde olsam odadan dışarı adımımı atmam.Ama o maalesef tuzağa düşmek için yaratılmış.
Shraddha odasında başı ağrıyor taklidi yapar. Çutki ve Barki’ye sütün iyi geleceğini söyler.Ama şada bunu illa Thapki’nin getirmesini ister hala ona güvendiğinden bahseder.Saf Thapki süt hazırlamaya gider ve her şeyi dikkatli yapacaktır sözde ama nerde. Kiran gelir ve zorla Thapki’yi çekiştirip götürüp bir işini hallettirecektir.


Tabi o sırada Vasu gelir ve sütün içine fare zehri katar.Şişeyi de hizmetçinin görmesini sağlar. Tabi Thapki tekrar mutfağa döner.Bunca olan bitenden sonra o sütü döküp tekrar yapması gerektiği halde bardağı alıp Shraddha’nın yanına gider.
O anda hizmetçi gelir ve fare zehri boşalmış der.Shraddha:” Sen beni mi zehirlemeye çalışıyorsun Thapki” der.
Bauji böyle bir şey olmayacağından bahseder çünkü Vasu mutfaktaydı der.Oklar Vasu’ya döner ve Vasu sıkışmıştır.
Bauji Vasu’ya sütü Shraddha’ya içirmesi için ısrar eder. Şükür Thapki de şimşekler çakar sütün içinde fare zehri olduğunu anlar.
Vasu’nun da Shraddha desteklediğini nihayet öğrenir.Ama ne fayda bu kıza.Bu kızın gerçekleri görmesi hiçbir şeyi değiştirmiyor maalesef.
At gözlüğünü takıp devam ediyor.Sütü alıp kendisi içiyor bakın birşey olmadı diyor.
Shraddha ve Vasu çok gergin.Thapki baygın gözlerle odaya gidiyor üstüne kapıyı kilitliyor gel de çatlama.
Bihaan ise gizli kameradan Shraddha’nın sandığa bir şeyler sürdüğünü görüyor.Kanıtı alıp salona iniyor ama olan olmuştur.
Thapki’nin yanından sendeleyerek gittiğini görür. Bir şeyler sezer peşinden gider ama kapıyı kilitlediği için Bihaan dışarıda kalır.
Thapki kan kusmaya başlamıştır. Thapki bile bile o içeceği içerek kendi sonunu hazırlamıştır.Bihan kapıyı kırıp içeri girer.Thapki’yi o hlde görünce şoke olur.Thapki Bihaan’a hala daha gerçeği söyleyemezdim ailen dağılır
kimseye bir şey söyleme diyor.Çatlamak isteyenler bu sahneyi defalarca izleyebilir.Ki devamında Bihaan evden çaktırmadan kimseye belli etmeden Thapki’yi çıkarmaya çalışır başlarına gelmeyen de kalmaz araba bozulur hafıza kartı düşer.Zar zor hastaneye yetiştirir.Ama zehir Thapki’nin içine işlemişti.Bu kadar saatten sonra doğal olarak Thapki’nin kalbi durmuştur. Elektroşokta Thapki’ye fayda etmez ve üstü örtülür.
Bu Thapki için beklenen son muydu sizce? O haldeyken bile Vasu’yu düşünmesi akıllara zarar bir olay değil mi? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir