Aşk Bir Rüya 176.Bölüm Özeti- 15 Ağustos Cumartesi-FİNAL

Aşk Bir Rüya VEDA …

6 aylık dizi serüveni 15 Ağustos Cumartesi akşamı sonlanıyor. Thapki’nin macerası burada son buluyor. Thapki macerası Diwakar ile başlayıp Dhruv’la tanışıp Pandey Konağı’na girmesiyle yol almıştı.Tabi ki dizi final olurken Thapki’nin ailesi Dhruv ve Barki’yi de görmek isterdik. Bihan’ı öldürüp diziye tekrar Bihan’ı başka bir karakter de sokmaları da yersiz olmuştu. Bu arada başlayacak yeni dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Oldukça eleştiri alacak gibi görünüyor. Final bölüm özeti başlıyor.

Loveli, Thapki’yi affeder, inanıyoruz ki final bölümü olmasa Loveli tekrar bir yerlerden çıkıp rol yapmaya devam edecekmiş gibi geliyor.Loveli herkesten özür diler. Gereksiz yere ortalığı kaynatmıştır. Vasu da gözünün ucuyla bakıp affeder,olan oldu artık gibisinden. Loveli Bani ,Tina ve Aryan ile da vedalaşır.

Loveli gittikten sonra ise ne oldu dersiniz. Doli ağzındaki baklayı çıkardı. Thapki’ye kazadan önce herkesin küs olduğunu hatırlattı. Durduk yerde her şey başa döndü.Birden tekrar Thapki’ye tavır alındı.Özellikle bunu başlatan Vasu oldu.Yine o parmağını kaldırdı. Seni asla affetmedim der. Tina da hemen gaza gelip annesini asla affetmediğini söyler. Çünkü mutluluğunu elinden almıştır.

Bani ve Aryan kazadan önce yapmak istedikleri planı tekrar devreye sokarlar. Thapki salona geldiğinde her yer balonlar içinde ve masa da pasta vardır. Thapki affedildiğini düşünerek sevinir.Ama kızı Tina hakaret etmeye başlar. Yüzün olsa bu evden giderdin der. Thapki merdivenlerden yukarı çıkarken Bani annesinin eski bir ses kaydın açar. Thapki’nin ailesi için söylediği güzel sözler vardır. Thapki’ye ilk destek çıkan Çutki olur. Bugün senin doğum günün diyerek ona pastasını üfletir. Thapki de pastayı ilk Bani’ye yedirir. Oradan da Tina’ya götürür. Tina pastayı yere fırlatır. Annesine hakaret edip gider. Ama Vasu affetmese de Tina kadar sert çıkmaz.

Aryan da Thapki’nin resmini çizmiştir. Doğum günü hediyesi olarak vermek ister. Ama Thapki odasında Bihan’ın fotoğrafıyla konuşuyordur. Bihan’ı ne kadar özlediğini anlatır. Aryan da arkasını dönüp geri gider.

Tina,Bani’nin dolabında bir şeyler ararken boşanma evaklarını görür. Bani Samar’dan boşanacağını söyler. Tina çok mutlu olur. Yarın herkese bunu ben açıklamak istiyorum der.

Ertesi sabah Tina Çutki ve babaannesinin kolundan tutmuş size çok güzel bir haberim var diyerek çekiştiriyordur. En son kendisi boşanmaya kalktığında iki kere tokat yemişti. Bunu nasıl babaannesine güzel bir haber diyerek verecek bilemiyoruz. Ama Tina açıklamak yerine bu ikiliyi Bani ile Samar’ın odasına götürüyormuş meğer. Ayrı yattıklarını göstermeye çalışıyormuş. Ama odaya girdiklerinde herkes şaşırıp geri çıkmak zorunda kalırlar. Tina da Bani’ye bağırmaya başlar. Neden bana yalan söyledin deyip ağlamaya başlar. Bani de Samar’ a tokat atar. Samar da Tina’yı istemiyorum dedikçe herkes Smar’ı Tina’yla olması için resmen zorluyordur. Samar Tina’yı sevmediğini Bani’yi sevdiğini söyler. Tina ağlayıp rol yapmaya başlayacaktır. İkisinin arasından çekilmiş numarası yapar. Munna da yanına gelir ve iki yıkık birbirine nasihat eder.

Tina Samar ile Bani’nin arasını bozmaya çalışır. Önce Samar’ın dolabına fotoğraflar koyar ama Aryan müdahale eder. Daha sonra Tina bir kadını musallat eder ama yine Aryan ve Samar bunu da çözer.

Aryan ise duygularına yenik düşer. Thapki’yi düşünürken birden karşısına Bihan’ın hayali gelir. Thapki’ye aşkını itiraf etmesi gerektiğini söyler. Bihan Thapki’nin mutlu olmasını istiyordur. Aryan aşkını itiraf eder ama Thapki bunu çok olumlu karşılamaz. Aryan’ın verdiği gülü yere fırlatır. O sırada konuşmaları Vasu duyar ve şaşırır. Çünkü Bihan değil Aryan olduğunu öğrenmiştir.

Bu arada Bani de Tina’nın telefon konuşmasını duyar. Tina’nın rol yaptığı anlaşılmıştır. Munna ve Samar da gelir. Ne güzel final bölümü olunca her şey çok hızlı tıkır tıkır yerine oturuyor. Herkes birbirinden özür dileyip affeder. Şimdi herkes gerçek bir çift oluyor.

Bu arada Vasu ise Aryan’ı kolundan tuttuğu gibi evden atmaya hazırlanıyordur. Herkes başına toplanır. Onun Bihan değil Aryan olduğunu anlatır. Bauji de tutmayın küçük enişte moduna geçmiştir. Aryan’a cezasını kendi verecekmiş. Bu olaylar yine Thapki’ye patlar. Vasu yine durduk yerde Thapki’ye tokat atar. Hırsını alamayıp ikinci tokatına hazırlanınca Bani araya girer. Her şeyi anlatır. Yine iki gözü iki çeşme moduna geçer Pandey Ailesi. Bu mutlu tablo sonrası Aryan evi terk etmek üzeredir. Vasu Bihan diye seslenince birden Aryan efendim anne diyerek arkasını döner. Vasu çok duygulanır. Herkes Aryan’ı Bihan olarak kabul eder. Thapki’ye Aryan ile birlikte olma konusunda ısrar edilir. Thapki uzaktan Bihan’ı görür ve Bihan onaylar. Aryan Thapki’ye sindurunu sürer ve mutlu sonla Thapki Pyaar Ki dizisi burada biter. Geriye mutlu aile tablosundan kareler kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir