Aşk Bir Rüya 175.Bölüm Özeti- 14 Ağustos Cuma

Aryan Bu İşi Çözdü! Kavuşma Dolu Bölüm…

Thapki, gelir gelmez kendini mutfağa atmıştır. Onca derdin olayın arasında bile yemek yapma işinden vazgeçmiyor. Yaptığı yemekler Çutki’nin dikkatini çeker. Thapki Vasu’nun, Bauji’nin ,Tina ve Çutki’nin sevdiği yemeklerden yapmıştır. Çutki bu kadar denk getirmesine şaşırmıştır. Üstelik yemekler aynı Thapki’nin yaptığı lezzette olmuştur. Çutki böyle konuştukça Aryan’ın dikkatini çeker. Tüm bunlar tesadüf müdür? Aryan pervaneyi açar ama yine Thapki’nin yüzünü göremez. Son bir ipucu ise Thapki’nin hıçkırmaya başlaması olur. Su içirirler ama geçmez. Tıpkı Thapki’nin yemek yediği anda bunun da geçmiştir. Bu kadar ip ucundan sonra bakalım Aryan anlayacak mı?

Tina kitap okuyordur. Yanına Munna gelir. Tina hemen kitabı saklamaya çalışır. Munna Tina’nın ne okuduğunu merak edip kitaba uzanır. Kitap evlilikle alakalıdır. Munna şaşırır. Çünkü boşanmak üzere olduklarını söyler. Tina ailesi için tüm fedakarlığı yapmak üzere olduğunu söyler. Ailesini üzmek yerine şans vermek istediğini söyler. Munna da Tina gibi düşünür. Bu durumsa Doli’nin hoşuna gitmeyecektir.

Thapki odasına gelmiş ağlıyordur. Bihan ile ilgili anılarını hatırlar. Bihan ne olur geri gel ve kızımız Bani’yi kurtar der. Gele gele Loveli gelir. Thapki’nin yaptığı yemeklere canı sıkılmıştır.Onu kovmaya çalışır. Thapki Loveli’ye tokat atar. Loveli şaşırır o da tokatına hazırlanırken Thapki onun elini havada yakalar. Loveli Bani’yle tehdit etse de Thapki buna karşı koymayı başarır.

Thapki, Loveli’nin odasına gidip telefonunu bulaya çalışır. O sırada içeriye Aryan girer ve Thapki saklanır. Aryan da evdekilerin meşhur kendi kendine konuşma olayını uygular. Kendi kendine Loveli’ye evlenme teklifi ettiğinden bunu da Thapki ve Bani’ye ulaşmak için yaptığını anlatır. Thapki o sırada böcek görür korkar sesini de çıkaramaz. Kafasını örtüp Aryan’nın kucağına düşmeyi başarır. O sırada Loveli içeri girer. Endişelenir. Aryan durumu toparlayıp Loveli’ye Thapk’ymiş gibi tekrar aşkını ilan eder. Loveli de bunları Thapki duyduğu için mutlu olur.

Thapki odasına gittiğinde demek tüm olanlardan Aryan’ın haberi var der. Şimdi nasıl hareket etmeliyim diye düşünür. O sırada Aryan içeri girer. Senin Thapki olduğunu biliyorum deyip başındaki örtüsünü çıkarır. Thapki de şaşırır Aryan’da. Aryan sonunda Thapki’yi bulduğu için mutlu olup sarılır.Ardından ikili Bani için anlaşıp bu işi çözecektirler. Çutki de Vasu’nun yanına gider. Ona aşağı da olanlardan bahseder. Yeni gelen kadının tıpkı Thapki gibi olduğundan. Vasu’nun kafasında soru işaretleri kalır.Aryan Loveli’nin yanına gidip yine onunla dans etmeye başlar. Güzel sözler söyler. Thapki de saklanmış yatağın altından onları izliyordur. Gizlice Loveli’nin telefonunu alıp bilgileri kendi telefonuna aktarmaya çalışır.İşini bitirince Aryan da peşinden gider. Telefona bilgileri aktardığını söyler. Aryan kafasındaki örtüyü çıkarmasını ister. Thapki olmaz der. Evdekiler görebileceği için bunu riske atamayacağını söyler.Aryan da herkesin her şeyden haberinin olduğunu söyler. O sırada ev halkı perdenin arkasından çıkıp Thapki’ye sarılır.Özellikle Vasu her zamanki gibi yaşlı gözlerle sarılır. Thapki şaşkındır çünkü en son bıraktığında ev halkı onula küstü.Şimdi hepsi yanındadır. Özellikle Tina da annesini çok özlediğini söyler. Daha sonra polisi aramaya kalktıklarında Thapki durdurup Bani’nin yaşadığını ve Loveli’nin elinde olduğunu anlatır. Evdekiler ikinci müjdeyi de almış olurlar.Özellikle Samar ve Munna çok mutlu olur. Thapki telefondan Bani’nin yerini söyler. Samar da oraya gidip Bani’yi alacağını söyler. Bundan sonra 5 dakika içinde Samar Bani’yi kurtarıyor.

Aryan her şeyden habersiz olan Loveli’nin yanına gider. Loveli Aryan’ın ona söylediklerinden sonra onun da kendisine diyeceklerinin olduğunu söyler. Loveli heyecanlandığında gözlerini kapatıp söyler. Aryan da Loveli’nin ellerini bağlıyordur. Loveli’ye sürprizi olduğunu söyler. Loveli gözlerini açtığında gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Bani ise Samar ile eve giriş yapar. Evdekiler öldüğünü sandıkları Bani ile kavuşmuştur.

Elleri bağlanan Loveli de Aryan tarafından getirilip sorguya çekilir. Fotoğrafın gizemi sorulur. Fotoğraftakiler Loveli ve Thapki’nin küçüklüğüdür. Thapki’nin ikiz kardeşiymiş. Küçükken Thapki kardeşiyle oynarken uçurumdan düşmüş. Herkes onu öldü sanmış. Bulanlarda yetimhaneye göndermiş. Olay bu. Thapki kardeşi için gözyaşları döker.Affetmesini ister. Bakalım bölüm bittiğinde ikili sarmaş dolaştı. Gelecek bölüm neler olacak. Final bölümünde görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir